Kamery samochodowe

Wybierając nasze wideorejestratory zyskujesz nie tylko poczucie bezpieczeństwa na drodze, ale także dostęp do rozwiązań zapewniających wsparcie dla kierowcy. Dodatkowo design i dyskretny rozmiar kamer samochodowych Xblitz nie przeszkadza podczas prowadzenia samochodu.

Wideorejestrator Xblitz Black 4K
Xblitz Black 4k 649,00
Wideorejestrator Xblitz Dual View
Xblitz Dual View 449,00
Wideorejestrator Xblitz Everywhere
Xblitz Everywhere 699,00
Wideorejestrator Xblitz Genesis 4k
Xblitz Genesis 4K 699,00
Xblitz Mirror HQ Plus lusterko
Xblitz Mirror HQ Plus 699,00

Więcej produktów z kategorii
kamery samochodowe
znajdziesz w naszym sklepie</ br>
Sprawdź TUTAJ

FAQ

Najczęstsze pytania

Kamera samochodowa lub — jak kto woli — wideorejestrator jazdy to niezbędne narzędzie każdego odpowiedzialnego kierowcy. Urządzenie nagrywa przebieg trasy, a niektóre modele posiadające moduł GPS, mogą nawet lokalizować konkretny wycinek drogi na mapie. Kamera samochodowa zapewni Ci materiał dowodowy na wypadek kolizji, stłuczki lub wypadku. Wideorejestrator chroni Twoje auto także w czasie postoju — wszystko za sprawą specjalnego trybu parkingowego. Gdy tylko urządzenie wykryje wstrząsy w pobliżu zaparkowanego auta, np. spowodowane stłuczką, od razu uruchomi rejestrację. Pozwoli Ci to na identyfikację sprawcy zdarzenia. Kamera samochodowa to produkt, który zadba o Twoje bezpieczeństwo i zarejestruje wszystko to, czego nie dostrzegły Twoje oczy.

Kamery samochodowe posiadają szereg funkcji, które nie tylko rejestrują przebieg trasy, ale także zapewniają Ci dodatkowe funkcjonalności. Jeśli Twoje auto nie posiada kamery cofania, warto zainwestować w sprzęt 2w1 z kamerą wsteczną (np. Xblitz S7 Duo) — ułatwi Ci to manewrowanie pojazdem. Jeśli jesteś zawodowym kierowcą i trudnisz się przewozem osób, warto rozważyć zakup wideorejestratora nagrywającego także wnętrze pojazdu (np. Xblitz Dual View). Niezwykle funkcjonalny okazuje się także tryb parkingowy. W przypadku pozostawienia auta na parkingu i wykrycia wstrząsu spowodowanego np. stłuczką — kamera automatycznie zacznie rejestrować zdarzenie. Dzięki temu będziesz w stanie zidentyfikować sprawcę zdarzenia.

W naszym sklepie znajduje się wiele wideorejestratorów: od podstawowych, po bardziej zaawansowane modele. Nie sposób powiedzieć, który z nich jest najlepszy — wszystko zależy od indywidualnych potrzeb i preferencji użytkowników. Zachęcamy do skorzystania z naszej porównywarki modeli, aby wybrać swój idealny produkt.

Tak, kamery samochodowe marki Xblitz posiadają także tryb nocny, który pozwala na rejestrację obrazu również po zmroku.