Profesjonalne kamery samochodowe klasy premium

W Xblitz stawiamy na jakość, oferując naszym klientom kamery samochodowe klasy premium. Jeżeli spędzasz dużo czasu za kierownicą i chcesz czuć się bezpiecznie, najlepsza kamera samochodowa czeka właśnie na Ciebie. Zamów on-line i ciesz się niezawodnym dodatkiem do Twojego auta.

Kamery premium

Kamery premium to najwyższa półka, zapewniająca najlepszą jakość i doskonałą widoczność detali w nagraniach.

Co wyróżnia kamery klasy premium

Kamery samochodowe klasy premium to grupa produktów dedykowana wymagającym profesjonalistom. Wideorejastratory nagrywają obraz w nieskazitelnej jakości, wyróżniają się multifunkcyjnością i innowacyjnym wyglądem. Produkty zgromadzone przez Xblitz w tej kategorii są absolutnie niezawodne. Każdy zawodowy kierowca znajdzie wśród naszych propozycji model kamery samochodowej, dopasowany do jego potrzeb. 

Wśród naszego rozbudowanego asortymentu, znajdują się wyłącznie produkty godne polecenia. W dzisiejszym zestawieniu zdecydowaliśmy się przedstawić Państwu absolutne bestsellery. 

Xblitz Tango 4K to doskonale wyglądająca kamerą z funkcją nagrywania w pętli. Urządzenie jest w pełni profesjonalne, dzięki czemu gwarantuje bezpieczeństwo nawet podczas najdłuższych podróży. Za sprawą Xblitz Tango każdy kierowca może wykonać czytelne nagrania najwyższej jakości, w których wychwycenie detali nie stanowi najmniejszej trudności. Urządzenie wyróżnia się dwoma trybami sterowania- za pomocą dotykowego panelu lub za pośrednictwem smartfona. 

Xblitz X7 GPS to innowacyjna kamera samochodowa wyposażona w niezawodny czujnik parkowania. Urządzenie działa w trybie Full HD i zostało wyposażone w funkcję dokładnego lokalizowania pojazdu na mapie podczas odtwarzania nagrania. Kamera samochodowa sprawdza się nie tylko w przypadku kierowców samochodów osobowych, ale także ciężarówek i aut dostawczych. 

Xblitz Jera to nowoczesny wideorejestrator, który w doskonałej jakości nagrywa nie tylko to, co dzieje się przed maską samochodu, ale także wnętrze pojazdu. Jest to rozwiązanie cenione przez zawodowych kierowców, taksówkarzy, kierowców ciężarówek, autobusów i busów. Kamera Xblitz Jera wygląda ponadczasowo, jest niezawodna i zapewnia bezpieczeństwo w dwóch wymiarach. 

Najbardziej polecana kamera samochodowa 2023 – Xblitz Genesis 4K

Niekwestionowanym zwycięzcą w kwestii popularności okazuje się Xblitz Genesis 4k. Jest to produkt dedykowany prawdziwym fanom techniki i najwyższej jakości. Kamera samochodowa ze wbudowanym modułem GPS pozwala na dokładne określenie położenia pojazdu, podczas odtwarzania nagrania. Elegancki, ponadczasowy design idzie w parze z najwyższą funkcjonalnością. Kamera rejestruje obraz w doskonałej jakości (4K), a ponadto posiada intuicyjny, wygodny panel dotykowy. Dodatkowym atutem tego modelu jest możliwość nagrywania w trybie parkingowym.