Akcesoria GSM do samochodu

Czy zastanawiasz się, co może uczynić podróż autem jeszcze bardziej komfortową? Bez wątpienia są to nowoczesne, funkcjonalne akcesoria GSM, które z gwarancją satysfakcji zamówisz na XBlitz. Uchwyt samochodowy, ładowarka, rozdzielacz gniazda zapalniczki, głośniki, a może zestaw głośnomówiący? Wiemy, czego potrzebują kierowcy.

Przydatne akcesoria i gadżety samochodowe, które warto mieć

Xblitz oferuje wiele akcesoriów, które sprawiają, że kierowanie pojazdem staje się przyjemne i bezpieczne. Wysokiej jakości akcesoria GSM dla kierowców to synonim komfortu i stylu. W Xblitz wspieramy bezpieczeństwo na drogach, oferująć szereg produktów, które wspierają kierowców.

Zestawy głośnomówiące przydają się nie tylko w pracy kuriera, dostawcy, czy przedstawiciela handlowego. Praktyczne, niewielkie urządzenia wspierają także zwykłych kierowców, którzy chcą prowadzić rozmowy telefoniczne podczas prowadzenia pojazdu, bez obaw o stworzenie zagrożenia na drodze, czy mandaty.

Doskonałą alternatywą jest także zakup profesjonalnej słuchawki Bluetooth, dzięki której przeprowadzisz nawet najdłuższą rozmowę bez angażowania dłoni. 

Skoro o telefonie mowa, nie sposób pominąć sposoby transportowania przenośnego centrum dowodzenia podczas prowadzenia samochodu. Każdy kierowca chce zachować dostęp do podstawowych funkcji telefonu, takich jak nawigacja, czy sterowanie muzyką. Uchwyty samochodowe klasy premium od Xblitz wyróżniają się ekskluzywnym wyglądem i wysoką funkcjonalnością. Zapewniają stabilną pozycję urządzenia, pasują do wielu modeli smartfonów jednocześnie, wpasowują się w estetykę auta. W naszej ofercie nie brakuje modeli ze wbudowaną ładowarką indukcyjną. Pozostań w łączności ze światem i nie trać kontroli dzięki uchwytom premium od Xblitz.

Jeśli jesteś miłośnikiem klasycznych rozwiązań, możesz sprawdzić także pozostałe modele uchwytów samochodowych Xblitz. Stabilna konstrukcja, wysokiej klasy materiały i możliwość wyboru sposobu mocowania- wszystko po to, abyś bez przeszkód mógł zachować dostęp do ekranu telefonu, nawet podczas najdłuższych podróży.

Zestawy głośnomówiące

Zestawy głośnomówiące Xblitz umożliwiają komfortowe i bezpieczne prowadzenie rozmów telefonicznych podczas kierowania pojazdem. Bez narażania się na mandaty i kolizje. Wysokiej jakości dźwięk idzie w parze z długim czasem pracy na jednym ładowaniu. Zestaw głośnomówiący jest niezastąpiony w pracy kurierów, dostawców, przedstawicieli handlowych i kierowców zawodowych.

Uchwyty klasy premium

Nowoczesne uchwyty samochodowe klasy premium wyróżniają się wielofunkcyjnością i nowoczesną prezencją. Nie tylko utrzymują smartfon w stabilnej pozycji, ale także umożliwiają bezprzewodowe ładowanie baterii. Uchwyt samochodowy klasy premium od Xblitz doskonale wpasuje się we wnętrze każdego samochodu. Korzystaj z nawigacji i odbieraj połączenia bez stwarzania zagrożenia na drodze.

Uchwyty samochodowe na telefon

Każdy kierowca wie, jak ważny podczas dalekiej podróży jest bezpieczny dostęp do telefonu komórkowego. Za sprawą uchwytu samochodowego można bezpiecznie używać nawigacji wbudowanej w telefon lub sterować muzyką odtwarzaną z urządzenia. W Xblitz zdajemy sobie sprawę z faktu, że każdy kierowca ma własne preferencje dotyczące umiejscowienia smartfona podczas podróży, dlatego oferujemy szeroką gamę uchwytów samochodowych o różnym sposobie montażu.

Transmitery FM

Twój samochód nie ma wbudowanego Bluetooth? Chcesz słuchać ulubionej muzyki i podcastów, które są odtwarzane z Twojego smartfona? Transmiter FM pozwala na uzyskanie dźwięku doskonałej jakości. Niewielkie urządzenie wpinane do gniazda zapalniczki łączy się przez moduł Bluetooth z telefonem i umożliwia radiu samochodowemu emitowanie dźwięków dostępnych na ustawionej częstotliwości.

Rozdzielacze samochodowe

Rozdzielacz samochodowy to prosty sposób na uzyskanie kilku źródeł zasilania w Twoim aucie. Niewielkie, estetycznie wykonane urządzenie jest wpinane do gniazdka zapalniczki i umożliwia podłączenie do zasilania kilku urządzeń jednocześnie. Kamera samochodowa, transmiter, CB-radio i ładowarka samochodowa mogą teraz działać jednocześnie.