Sprzęt audio

Starannie zadbaliśmy o to, by wszystkie słuchawki były niezwykle wygodne i idealnie dopasowane do każdego rodzaju uszu, przez co nosi się je pewnie i bez obawy zgubienia. Poza rewelacyjnym brzmieniem nasze głośniki wyposażone są w przydatne funkcje, takie jak odbiornik FM oraz budzik, dzięki czemu doskonale sprawdzą się w codziennych sytuacjach.

Słuchawki Xblitz Snake Mojo
Xbltz Snake Mojo 119.00
Słuchawki Xblitz Beast Plus
Xblitz Beast Plus 119.00
Głośnik Xblitz Glow
Xblitz Glow 149.00

FAQ

Najczęstsze pytania

W ofercie marki Xblitz znajdziesz zarówno nauszne, jak i douszne słuchawki o świetnej jakości dźwięku. Dobór modelu zależy od indywidulanych preferencji — jeśli chcesz z nich korzystać w pracy, wygodnym rozwiązaniem będą modele nauszne, które dodatkowo wytłumią dźwięki z otoczenia (np. Xblitz Beast Red). Jeśli natomiast poszukujesz modelu do sportu, świetnie sprawdzą się wszystkie douszne rozwiązania, chociażby takie jak Xblitz Snake Mojo.

Tak. Modele wyposażone w mikrofon — zarówno nauszne, jak i douszne, pozwalają na prowadzenie rozmów telefonicznych.

Głośniki dostępne w ofercie marki Xblitz łączą się z telefonem za pośrednictwem technologii Bluetooth. Możesz także podpiąć się do smartfona za pomocą tradycyjnego kabla AUX — wybór należy do Ciebie.

Głośniki marki Xblitz pozwalają na wielogodzinne korzystanie z urządzenia. To nawet do 8 godzin nieprzerwanej muzyki w przypadku modelu Xblitz Glow. Z naszymi głośnikami rozkręcisz niejedną imprezę i masz pewność, że muzyka nie skończy w najbardziej nieodpowiednim momencie.