Alkomaty półprzewodnikowe

Niezawodny, czuły sensor półprzewodnikowy z łatwością wychwytuje cząsteczki etanolu i skutecznie mierzy stężenie alkoholu w wydychanym powietrzu. Zamów alkomat półprzewodnikowy na Xblitz i prowadź odpowiedzialnie. Kupuj on-line z pełną satysfakcją.

Co znaczy alkomat półprzewodnikowy?

Działanie alkomatu półprzewodnikowego polega na tym, że wynik pomiaru pojawia się na skutek utleniania się alkoholu na powierzchni elektrody. Proces utleniania alkoholu powoduje wzrost przewodności umieszczonego w urządzeniu półprzewodnika.

Czy warto kupić alkomat półprzewodnikowy?

Niekwestionowaną zaletą alkomatów półprzewodnikowych jest doskonała cena, która idzie w parze z wysoką jakością. Produkty z tej kategorii cechują się kompaktowymi wymiarami i nowoczesnym wyglądem. W ofercie Xblitz znajduje się alkomaty półprzewodnikowych godne polecenia, które są dostępne w atrakcyjnych cenach.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze alkomatu półprzewodnikowego?

Dostępne w atrakcyjnych cenach alkomaty półprzewodnikowe to doskonałe rozwiązanie dla osób szukających budżetowego urządzenia o wysokiej jakości wykonania. Należy zwrócić uwagę na to, że ten rodzaj alkomatów jest dedykowany osobom, które nie chorują na cukrzycę i nie używają wyrobów tytoniowych. Pomiar powinien być wykonywany minimum 10 minut po spożyciu posiłku. Zapraszamy do zapoznania się ze specyfiką alkomatów półprzewodnikowych Xblitz.