Pozostałe produkty Xblitz

Xblitz to miejsce stworzone z miłości do nowoczesnej elektroniki. Ładowarki indukcyjne, wentylatory, uchwyty samochodowe- poznaj pełną ofertę i ciesz się najwyższą jakością użytecznych sprzętów. Zamawiaj na Xblitz bez wychodzenia z domu.

Xblitz to renomowany producent elektroniki użytkowej.

Wśród naszego asortymentu znajdują się użyteczne przedmioty z wielu kategorii.

Uchwyt do kamery Xblitz Go SE z przyssawką jest dedykowany kierowcom, którzy monitorują swoje trasy za pomocą wideorejestratora. Dzięki dobrze dopasowanemu, stabilnemu uchwytowi, który jest kompatybilny z posiadaną kamerą samochodową, kierowca zyskuje pełen komfort jazdy i gwarancję stabilnego rejestrowania obrazu.

Wentylator Xblitz Aero to prawdziwe wybawienie podczas upałów. Doskonale sprawdzi się w przypadku osób, które latem przebywają w nieklimatyzowanych pomieszczeniach. Jak na Xblitz przystało, to nie jest zwyczajny wentylator! Wbudowana bateria pozwala na 28 godzin nieprzerwanej pracy na jednym ładowaniu. Urządzenie posiada solidne ramię z obrotową głowicą, która ochłodzi Cię za sprawą czterech trybów pracy.

Bezprzewodowa ładowarka Xblitz IC200 na zawsze rozwiązuje problem z poplątanymi kablami i z uszkodzonymi portami ładowania. Twoje urządzenie zawsze będzie gotowe do pracy. Wystarczy, że odłożysz je na powierzchnię indukcyjnej ładowarki i gotowe- ładowanie rozpoczyna się samoczynnie. Nowoczesny wygląd ładowarki sprawia, że wygląda ona jako stylowy element wystroju wnętrz.