Transmitery FM do samochodu

Transmiter FB na bluetooth to urządzenie, które pozwoli Ci cieszyć się ulubioną muzyką, audiobookami i podcastami w czasie podróży. Transmiter FM z dobrą jakością dźwięku jest nieodzownym atrybutem każdego kierowcy. Zamów najlepszy transmiter fm na Xblitz i umil swoją podróż.

Do czego służy transmiter fm?

Transmiter FM to podręczny gadżet do auta, dzięki któremu można przesyłać dźwięk do radia samochodowego z innego urządzenia (smartfon, tablet). Transmiter łączy się z urządzeniem za pomocą Bluetooth, a radio odbiera dźwięk nadawany na odpowiednio skalibrowanych falach radiowych.

Czy warto kupić transmiter FM do samochodu?

Transmiter FM to doskonałe urządzenie dla wszystkich, którzy nie posiadają radia samochodowego ze wbudowanym modułem Bluetooth. Za sprawą tego niepozornego dodatku możesz cieszyć się ulubioną muzyką podczas podróży.

Transmiter FM bluetooth

Transmiter FM z Bluetooth to nie tylko ulubiona muzyka, kiedy tylko zechcesz. Urządzenie pozwala na prowadzenie rozmów telefonicznych z użyciem głośników samochodowych – działa jak zestaw głośnomówiący. Gniazdo USB wbudowane w transmiterze może służyć jako port ładowania urządzeń zewnętrznych lub umożliwić podłączenie pendrive’a z muzyką.