Nianie elektroniczne

Dodatkowe funkcjonalności, takie jak chociażby tryb nocny pozwalają Ci monitorować aktywność malucha również w całkowitej ciemności. Wbudowany czujnik temperatury sprawia, że bez trudu zadbasz o komfort termiczny w pokoju dziecka. Z tym niewielkim urządzeniem, możesz mieć tak wiele: komfort i poczucie bezpieczeństwa. Nie zwlekaj i kompletując wyprawkę dla malucha, postaw na nianię Xblitz.

FAQ

Najczęstsze pytania

Nianie elektroniczne od marki Xblitz wykorzystują działanie fal radiowych. Każda wideo-niania składa z dwóch elementów: kamerki oraz odbiornika. Ta pierwsza musi znajdować się pod stałym zasilaniem, natomiast odbiornik pozwala na kilkugodzinną pracę urządzenia bez dodatkowego źródła energii.

Wideo-nianie od marki Xblitz działają do 50 metrów wewnątrz pomieszczeń oraz nawet do 260 metrów na otwartych przestrzeniach. Możesz zatem z powodzeniem korzystać z niani elektronicznej w ogrodzie lub na tarasie.

Do podstawowych funkcji niań elektronicznych — poza monitoringiem aktywności dziecka — należy dwukierunkowa komunikacja głosowa, która pozwala na porozumiewanie się z maluchem za pośrednictwem wideo-niani. Większość modeli posiada także wbudowane kołysanki, ułatwiające zasypianie dziecku, a także tryb nagrywania po zmroku.

Tak. Za sprawą specjalnych diod na podczerwień, nianie elektroniczne umożliwiają nagrywanie obrazu w nocy lub w całkowicie zaciemnionym pomieszczeniu.