Radia samochodowe

Nie wyobrażasz sobie podróży autem bez ulubionej muzyki? Spraw sobie nowoczesne radio samochodowe od Xblitz. Największy wybór, tylko produkty renomowanych marek, gwarancja niezawodność – radia dotykowe, radia samochodowe z kamerą cofania, radia bluetooth – mamy to, czego szukasz.

Radio samochodowe – w drogę

Każdy samochód ma na swoim wyposażeniu radio samochodowe, co jednak jeśli twój zestaw jest stary? Możesz wymienić go na nowy model. Zmiana radia samochodowego pozwala ci na uzyskanie dostępu do wielu nowych funkcji. Z nowym radiem samochodowym możesz puścić muzykę nagraną na twoim telefonie lub nośniku pendrive. Dodatkowo niektóre modele radia samochodowego posiadają wyświetlacz, pozwalający na oglądanie filmów, przeglądanie zdjęć i korzystanie z kamery cofania.

Radia samochodowa Xblitz

Muzyka to nieodłączny element każdej podróży. Czy wśród nas jest ktoś, kto chciałby przemierzać kolejne kilometry w głuchej ciszy? Z Xblitz nie musisz się tym martwić. W naszej ofercie znajdują się radia 1-din i 2-din, dzięki czemu bez problemu znajdziesz model pasujący do Twojego samochodu. Xblitz dba także o miłośników nowinek technicznych, dlatego w naszej ofercie znajdują się radia z dotykowym ekranem, radia samochodowe bluetooth, czy nawet radioodbiorniki z kamerą cofania. Wybierz radio samochodowe dopasowane do Twoich potrzeb.

Na co zwrócić uwagę przy zakupie radia samochodowego?

Radio samochodowe to urządzenie, bez którego większość kierowców nie wyobraża sobie nawet najkrótszej podróży. Niektórzy kierowcy w obawie przed kradzieżą, wybierają modele ze zdejmowanym panelem czołowym. Podstawową wartością, która definiuje jakość dźwięku, jest moc radia samochodowego. Dużą popularnością cieszą się radioodtwarzacze samochodowe z oznaczeniem 4x40W. Pierwsza cyfra określa optymalną liczbę głośników, a druga informuje o mocy, z jaką radio może wygenerować dźwięk w każdym z nich. Warto zwrócić uwagę na to, jakie jest źródło dźwięku. Mowa tu o odtwarzaczu CD, gnieździe USB, czy module Bluetooth.

Radio samochodowe z funkcją bluetooth

Radio samochodowe z funkcją Bluetooth to prawdziwa swoboda w słuchaniu muzyki. Połącz smartfon bezpośrednio z radioodbiornikiem i włącz ulubioną piosenkę lub słuchowisko. Muzyka to jednak nie wszystko. Dzięki funkcji Bluetooth możesz korzystać z radia samochodowego jak z zestawu głośnomówiącego i bezpiecznie prowadzić rozmowy telefoniczne podczas jazdy samochodem. Jeżeli szukasz radia z funkcją Bluetooth, sprawdź takie modele jak Xblitz RF200 czy Xblitz RF 100.

Radio samochodowe ze wbudowaną kamerą cofania

Czy radio może pomóc w parkowaniu? Z Xblitz to możliwe. Poznaj nowoczesne radia, które nie tylko odtwarzają muzykę, ale także filmy, a ponadto usprawniają prowadzenie auta. Kamera dołączona do zestawu z łatwością wyświetlać na dużym, czytelnym wyświetlaczu obraz, dzięki któremu zaparkujesz w nawet najtrudniejszym miejscu. Zapomnij o rysach i stłuczkach. Polecane modele radioodbiorników samochodowych z kamerą cofania to Xblitz RF500 CAM oraz Xblitz RF400 CAM.

Jak podłączyć telefon do radia w samochodzie?

Jeżeli radio posiada wbudowany moduł Bluetooth, wystarczy uruchomić tę funkcję w telefonie, sparować urządzenie z radioodbiornikiem i gotowe. Możemy cieszyć się ulubioną muzyką i swobodnie rozmawiać podczas podróży. Kiedy nie posiadamy radia z Bluetooth, z pomocą przychodzą transmitery FM.

Czy każde radio pasuje do każdego samochodu?

Niestety, nie każde radio samochodowe pasuje do każdego auta. Chodzi o rozmiar wnęki przeznaczonej dla radioodbiornika. O rozmiarze radia informuje norma Din. Określa ona rozmiar wnęki w kokpicie samochodu. Radio samochodowe 1Din pasuje do wnęki o wymiarach 180 x 50 mm, natomiast radio 2Din dedykowane jest wnęce o wymiarach 180 x 100 mm.