Przystępny wideorejestrator z kamerą wewnętrzną – Xblitz Jera

Jera Blog

Poznajcie kolejne premierowe urządzenie z portfolio Xblitz – praktyczny i nowoczesny wideorejestrator Jera!

Xblitz Jera nie tylko nagrywa to, co dzieje się przed maską samochodu, ale także wnętrze Twojego samochodu. Odpowiadają za to dwie kamery – przednia, szerokokątna o rozdzielczości Full HD oraz druga, skierowana do środka kabiny, nagrywająca w HD.

Nagrywanie obrazu ze środka samochodu to świetne rozwiązanie dla zawodowych kierowców, taksówkarzy, kierowców busów, a także kierowców samochodów ciężarowych i TIR-ów. Z kamerą Xblitz Jera czujesz się podwójnie bezpieczny.

Dzięki zastosowaniu szerokiego kąta w obiektywie skierowanym na jezdnię, w kadrze mieści się Twój pas ruchu, pas przeciwny, a także pobocze. Możesz być spokojny, że nic nie umknie uwadze kamery i zostanie zarejestrowane jako dowód. 

Zastanawiasz się czy Xblitz Jera będzie w stanie nagrać wyraźne ujęcia po zmroku? Spokojnie! Urządzenie zostało wyposażone w 4 diody IR, które emitują światło podczerwone. Umieszczone są bezpośrednio przy obiektywie i umożliwiają rejestrowanie czytelnego obrazu nawet w ciemnościach.

Zdarza Ci się dzielić ekran w komputerze dla łatwiejszej pracy? Takie samo udogodnienie wprowadziliśmy w naszej kamerze Xblitz Jera. Możesz ustawić na ekranie widok z wewnętrznej kamery, przełączyć na nagrywanie z przodu, lub podzielić ekran i widzieć oba nagrania jednocześnie.

Jakie jeszcze udogodnienia znajdziesz w Xblitz Jera?

  • czujnik przeciążeniowy G-sensor, który gdy wykryje nagłe hamowanie lub stłuczkę, zapisze kluczowe nagranie w specjalnym folderze, aby ochronić je przed nadpisaniem w pętli. Czułość G-sensora możesz regulować, aby nie rejestrował wybojów na offroadzie jako przeciążenia.
  • funkcję detekcji ruchu, dzięki której kamera każdorazowo uruchomi krótki zapis wideo, jeżeli wykryje ruch przed samochodem, podczas Twojej nieobecności. Nagranie możesz sprawdzić po powrocie do auta
  • tryb parkingowy, uruchamiający się w momencie wykrycia stłuczki lub wybicia szyby oraz zabezpieczający takie nagranie przed nadpisaniem.
  • elegancką obudowę zaprojektowaną w ten sposób, by jak najbardziej ułatwić obsługę urządzenia – dzięki wygodnym przyciskom sterującym na spodzie obudowy. Są one łatwo wyczuwalne pod palcami, dzięki czemu możesz bezproblemowo ustawiać i przechodzić pomiędzy trybami kamery.

Xblitz