FIRMA KGK TRADE NABIERA ROZPĘDU.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, KGK Trade zaprasza do swojej nowej siedziby.

Jako firma KGK TRADE odnosimy coraz większe sukcesy na rynku polskim oraz wielu rynkach zagranicznych, co przekłada się na zatrudnienie coraz większej ilości specjalistów. Jako Xblitz jesteśmy liderem w kategorii wideorejestratorów i alkomatów. Wiemy, że wybierając nasze produkty, wybierasz nie tylko najlepszą jakość, ale również najnowsze, zaawansowane technologie i gwarancję satysfakcji zakupu. Jako firma KGK Trade w rankingu Gazel Biznesu 2019 roku zajęliśmy bardzo wysoką pozycję, a nieoficjalnie możemy zdradzić, że w tegorocznej edycji odnieśliśmy jeszcze większy sukces.

Dziś, kamery samochodowe marki Xblitz należą do najczęściej kupowanych i najpopularniejszych wideorejestratorów w Polsce, ciesząc się samymi pozytywnymi opiniami kierowców. Z sukcesem jako firma KGK Trade pod koniec 2020 roku, w odpowiedzi na rosnące potrzeby polskich konsumentów elektroniki użytkowej, wprowadziliśmy dwie nowe marki na polski rynek. Był to dla nas przełomowy rok, ponieważ debiutujące Neno i Evorei, spotkały się z ogromną sympatią i zainteresowaniem naszych klientów, odnosząc spektakularny sukces sprzedażowy już w pierwszych dniach po premierze.

Miło nam poinformować, że w związku z dynamicznym rozwojem marek Xblitz, Neno, Evorei oraz powiększeniem zespołu naszych specjalistów, jako firma KGK TRADE od 1 grudnia 2020 r. zapraszamy do nowoczesnego biurowca na ul. Ujastek 5b w Krakowie.

Jesteśmy przekonani, że nowa siedziba firmy zwiększy komfort pracy nie tylko pracowników KGK TRADE, ale także naszych partnerów, klientów, kontrahentów i przyjaciół.

siedziba

siedziba

siedziba

siedziba

siedziba

siedziba

siedziba

siedziba

siedziba

siedziba

siedziba

siedziba

siedziba

siedziba

siedziba

Xblitz