Wideorejestrator z nagrywaniem wnętrza pojazdu

Chcesz zwiększyć swoje bezpieczeństwo za kierownicą? Kamera samochodowa z nagrywaniem wnętrza pojazdu sprawi, że zyskasz pełną ochronę w czasie podróży i postoju. Zamawiaj kamery samochodowe wewnętrzne na Xblitz i ciesz się najwyższą jakością.

Tani i dobry wideorejestrator z nagrywaniem wnętrza pojazdu? XBLITZ DUAL VIEW

Kamery samochodowe z monitorowaniem wnętrza samochodu zyskują w ostatnim czasie na popularności, ponieważ w codziennych sytuacjach są niezastąpione, ze względu na fakt, że wpływają znacząco na bezpieczeństwo Twojego samochodu pozostawionego na parkingu. Taki wideorejestrator nagrywa w 2 powierzchniach: przód i środek pojazdu. Jest więc przydatny nie tylko w drodze, ale na parkingu.

Jaki wideorejestrator samochodowy z monitorowaniem wnętrza pojazdu kupić? – nasz ranking

Aby wybrać kamerę samochodową, która będzie spełniała Twoje potrzeby, musisz wiedzieć, czego wymagasz od wideorejestratora, ponieważ każdy model oferuje inne lub tożsame funkcje lub różni się pod względem designu. Wideorejestratory XBLITZ posiadają szereg rozwiązań dla wymagającego użytkownika, które zostały wymienione poniżej na przykładzie poszczególnych modeli kamer samochodowych.

XBLITZ DUAL VIEW to więcej niż wideorejestrator z nagrywaniem wnętrza pojazdu – zachowaj wyjątkowe momenty z podróży.

Jeśli szukasz kamerki samochodowej monitorującej wnętrze pojazdu z systemem wspomagania kierowcy ADAS, to jest odpowiedni kandydat. XBLITZ DUAL VIEW to nowoczesny wideorejestrator który dostarczy Ci mnóstwo pozytywnych wrażeń z bezpiecznej jazdy. Dzięki funcji dwóm kamerom, nagrasz obraz frontowy oraz z wnętrza pojazdu, a elegancki i nowoczesny design urozmaici wnętrze Twojego samochodu.

XBLITZ DUAL VIEW – kamerka rejestrująca wnętrze Twojego pojazdu z detekcją ruchu.

Kamera wewnętrzna, tryb parkingowy, detekcja ruchu czy czujnik G-SENSOR, to tylko niektóre z wielu możliwości, jakie oferuje wideorejestrator monitorujący to, co dzieje się wewnątrz Twojego pojazdu. To zawodowy kompan Twojej podróży, z którym czujesz się bezpiecznie.

SYSTEM ADAS – ZWIĘKSZ BEZPIECZEŃSTWO JAZDY

Zaawansowany system wspomagania kierowcy ADAS alarmuje kierowcę o podejrzanie niebezpiecznych sytuacjach drogowych, np. o nieamierzonej zmianie pasa ruchu i kolizji frontalnej, a więc zderzenia się dwóch samochodów lub innych pojazdów.

Spragniony technologicznych doznań? Rusz już dzisiaj w trasę z wideorejestratorami XBLITZ.