Lusterka samochodowe z kamerą cofania

Jak szybko poprawić swój komfort za kierownicą pojazdu? W Xblitz mamy na to sposób, jakim jest lusterko wsteczne z rejestratorem i kamerą cofania. Oferujemy nowoczesne, niezawodne lusterka wsteczne z kamerą cofania. Dzięki naszym produktom zawsze odnajdziesz się w terenie.

Lusterko z kamera cofania

Wideorejestratory samochodowe to grupa akcesoriów, która cieszy się dużą popularnością. Wielu kierowców nie wyobraża sobie podróży bez niezawodnej kamery. Istnieje wiele rodzajów kamer samochodowych, jednak to wideorejestrator w lusterku zaskarbił sobie uznanie zmotoryzowanych klientów Xblitz

Wideorejestrator w lusterku to tak naprawdę lusterko samochodowe, które wyposażono w przednią kamerę. Dzięki temu sprytnemu rozwiązaniu kierowca nie musi montować dodatkowych urządzeń we wnętrzu pojazdu. Montaż wideorejestratora jest niezwykle prosty, a niezbędne akcesoria znajdują się w zestawie. 

W ofercie Xblitz znajdują się także wideorejestratory w lusterku z możliwością dwukierunkowej rejestracji obrazu. Wyróżniają się szerokim kątem widzenia i zapewniają kompleksową ochronę przed nieprzewidywalnymi sytuacjami. 

Kamera samochodowa montowana w lusterku to nowoczesne, wielofunkcyjne urządzenie, które przyda się każdemu kierowcy, który jest świadomy zagrożeń czekających na drodze. Nie sposób pominąć faktu, że ten rodzaj kamery samochodowej zupełnie nie rzuca się w oczy, dzięki czemu na pewno nie padnie łupem złodziei. 

Kamera w lusterku wstecznym z asystentem parkowania

Rejestruj obraz urządzeniem, które na pierwszy rzut oka wygląda jak klasyczne lusterko samochodowe, natomiast pełni funkcję wideorejestratora. Dzięki zastąpieniu lusterek samochodowych tymi z funkcją rejestrowania obrazu, zamiast tradycyjnych kamerek przyklejanych do szyby pojazdu, kamera nie zasłania kierowcy widoczności, a jazda jest bezpieczniejsza. Co więcej, lusterka z kamerą są bardzo proste w montażu.

Klasyczne lusterka samochodowe czy lusterka samochodowe z funkcją wideorejestratora z wbudowaną kamerą cofania?

Lusterka wsteczne odchodzą w niepamięć, a ich miejsce zajmują lusterka z kamerą, które posiadają szereg inteligentnych rozwiązań wspierających kierowcę w trakcie jazdy i nie tylko. Instrukcja obsługi lusterka z kamerą jest bardzo prosta.

Czy warto kupić wideorejestrator w lusterku?

Opinie na ten temat są podzielone. Kamera w lusterku wstecznym to udogodnienie jazdy, na które możesz sobie pozwolić. Co zyskasz?

  • Lusterka samochodowe z kamerą służą nie tylko do obserwacji sytuacji na drodze, ale również rejestrowania obrazu drogi przed autem i za nim. Są więc więcej, niż lusterkami wstecznymi.
  • Kamery do samochodu z lusterkiem są wyposażone w wyświetlacz LCD z panelem dotykowym, na którym możesz bezpośrednio podejrzeć filmy z ostatnich dni lub zobaczyć obraz z kamery cofania, dzięki czemu Twoje parkowanie będzie bardziej precyzyjne.
  • Lusterka z wideorejestratorem posiadają przednią kamerę o szerokim kącie widzenia (150°), co pozwala na nagranie dwóch pasów ruchu, aby w razie nieprzewidzianych sytuacji drogowych, mieć pełen obraz dowodowy.
  • Lusterko jest wyposażone w dwie kamery – kamerę cofania i przednią, która rejestruje obraz w wysokiej jakości FHD. Dzięki kamerkom w lusterku widzisz wszystko – nawet to, co dzieje się za Tobą.
  • Kierowca dokładnie widzi, co znajduje się za pojazdem, dzięki czemu manewr parkowania tyłem lub cofania jest zdecydowanie bardziej precyzyjny.