Wideorejestrator do hulajnóg, rowerów i motocykli - kamera na kask

Prowadzisz jednoślad i poszukujesz sprawdzonych akcesoriów, które zwiększają Twoje bezpieczeństwo na drodze? Bez względu na to, czy szukasz kamery do hulajnogi, kamery sportowej, wideo rejestratora do roweru, czy kamery montowanej na kask, mamy to, czego szukasz. Nie daj się zaskoczyć na drodze, zamawiaj na Xblitz.

Wideorejestrator do hulajnóg, rowerów i motocykli

Motocykliści stanowią jedną z grup użytkowników dróg będących szczególnie narażonych na kolizje z udziałem samochodów ciężarowych czy osobowych. Jak podaje portal www.auto.wprost.pl, według statystyk polskiej policji, w 2021 roku motocykliści ze swojej winy doprowadzili do 694 kolizji drogowych, w których zginęło 115 osób, a 658 zostało rannych. W związku z tym, że motocykl to jeden z najbardziej niebezpiecznych pojazdów, warto zabezpieczyć się na niespodziewaną okoliczność i zaopatrzyć się w rejestrator jazdy.

Jaki wideorejestrator sprawdzi się najlepiej u motocyklistów. rowerzystów i pasjonatów hulajnóg elektrycznych?

W przypadku sportów w kasku jednym z najlepszych rozwiązań jest kamera dualna, o dwóch obrazach – z przodu oraz z tyłu, a więc nagrywająca otoczenie po przeciwległych kierunkach. Taką kamerą jest XBLITZ EVERYWHERE, a więc rejestrator nagrywający obraz w rozdzielczości Full HD, który pozwala na jednoczesne nagrywanie z przodu oraz z tyłu. Jest to sprzęt polecany szczególnie dla sportowców uprawiających dyscypliny takie jak: kolarstwo, enduro, narciarstwo. Wideorejestrator będzie również spełniał swoje zastosowanie w przypadku hulajnóg elektrycznych, skuterów oraz innych pojazdów miejskich.

Zabierz go wszędzie ze sobą. EVERYWHERE.

Najlepszy podwójny wideorejestrator miejski do 700 zł – XBLITZ EVERYWHERE

Jakimi funkcjami może się pochwalić wideorejestrator do hulajnów, rowerów i motocykli – XBLITZ EVERYWHERE?

  • Dual cam 280° na przód i tył, dzięki czemu możesz umieścić kamerę na kierownicy roweru lub na swoim kasku
  • Moduł Wi-Fi pozwalający na przeglądanie nagrań na swoim smartfonie oraz szybsze przesłanie filmów kolizyjnych do ubezpieczyciela lub pokazanie ich policji
  • Możliwość odtwarzania nagrań z kamery w mobilnej aplikacji Roadcam kompatybilnej z XBLITZ EVERYWHERE dostępnej w sklepie Google Play oraz App Store
  • Szeroki kąt widzenia
  • 2h czas nagrywania w trybie bezprzewodowym
  • Slot kart Micro SD
  • Wbudowany mikrofon
  • Jakość FHD
  • Wodoodporność z czujnikiem IPX6