Kamery samochodowe do ciężarówek, tirów, busów

Widoczność z kabiny ciężarówki lub busa często bywa ograniczona. W Xblitz troszczymy się o profesjonalnych kierowców, oferując najwyższej jakości kamery samochodowe i kamery cofania do pojazdów wielkogabarytowych. Pracuj bezpiecznie z Xblitz.

Wideorejestratory do tirów/ciężarówek/busów

Kierowcy pojazdów przeznaczonych do przewożenia dużej ilości ładunków operują pojazdami o większym gabarycie, aniżeli motocykle czy pojazdy osobowe. Widoczność z kabiny tira/ciężarówki/busa może być nie o tyle uciążliwa, co niebezpieczna i wpływająca na niespodziewane sytuacje drogowe. Niedostateczne pole widzenia w samochodach o dużym gabarycie może być przyczyną wielu kolizji z udziałem rowerzystów czy motocyklistów, którzy mogą zostać niezauważonymi przez kierowcę np. tira. Każdy świadomy kierowca powinien zadbać o bezpieczeństwo – swoje i uczestników ruchu drogowego i zakupić kamerkę z kamerą cofania, np. ukrytą w lusterku wstecznym w wideorejestratorze XBLITZ PARK VIEW 2.

Kamera samochodowa do samochodu ciężarowego
Coraz częściej napotykamy na nagłówki wskazujące na niebezpieczeństwo w trakcie jazdy, jakie może wywołać martwe pole w ciężarówce. Zła widoczność już niejednemu utrudniła życie. Sprawdź poniższe tytuły.

Lepiej “chuchać na zimne” i zaopatrzyć się w widerejestrator pełniący funkcję kamery martwego pola i zwiększający widoczność kierowcy ciężarówki, niż żałować, że się tego nie zrobiło, prawda?

Wybierz swojego super-kompana podróży.