[XBLITZ DG3-1]

CZUJNIK GAZU I CZADU XBLITZ DG3-1

Czujnik czadu i gazu DG3-1 – Jest to detektor tlenku węgla oraz gazów łatwopalnych, obsługujący funkcję komunikatów głosowych, sterowany przez nowoczesny mikroprocesor, z wyświetlaczem informującym o stopniu stężenia gazu. Oprócz tlenku węgla, urządzenie jest w stanie wykryć obecność gazów łatwopalnych, takich jak: skroplony gaz ropopochodny, gaz ziemny, metan, itp.

119,00 zł
Brutto
Ilość

W jednym koszyku możesz zamówić:3 sztuk produktu.
Detektor tlenku węgla i gazu Xblitz DG3-1
czujnik czadu
czujnik gazu

DESIGN

Xblitz DG3-1 to niewielkie urządzenie wykrywające stężenie tlenku węgla oraz łatwopalnych gazów w powietrzu. Dzięki jego niewielkim rozmiarom, czujnik możesz umieścić wszędzie tam, gdzie istnieje ryzyko zagrożenie zatrucia tymi substancjami.

czujnik czadu i gazu
detektor czadu

PEŁNA OCHRONA

Detektor tlenku węgla i gazu Xblitz DG3-1 jest wyposażony w nowoczesny mikroprocesor, dzięki któremu urządzenie może wykryć czad w powietrzy nawet o bardzo niskim stężeniu (30PPM). Urządzenie te obsługuje komunikaty głosowe w języku angielskim oraz posiada jasny, czytelny wyświetlacz, dzięki czemu zawsze będziesz wiedzieć, czy grozi ci niebezpieczeństwo.

detektor gazu
detektor czadu

PEWNA OCHRONA

W każdej chwili możesz upewnić się, czy detektor tlenku węgla i gazu Xblitz DG3-1 działa poprawnie. Wystaczy jedno naciśnięcie przycisku, by sprawdzić funkcjonowanie alarmu. Urządzenie zasilane jest z sieci elektroenergetycznej w twoim domu i posiada port na opcjonalny, dodatkowy 9V akumulator 6F22. Jeśli go zainstalujesz, detektor będzie mógł funkcjonować nawet, gdy w twoim mieszkaniu zabraknie prądu.

xblitz dg3-1 czujnik czadu
poczuj się bezpiecznie z czujnikiem czadu xblitz

BEZPIECZEŃSTWO

Xblitz DG3-1 poza tlenkiem węgla wyczuwa również gazy łatwopalne, takie jak: skroplony gaz ropopochodny, gaz ziemny, metan i tym podobne substancje. Uchroni twoich domowników nie tylko przed ryzykiem zatrucia, ale również przed potencjalnym pożarem wywołanym wyciekiem tych substancji.

co to czad?
Czujnik czadu Xblitz DG3-1

CERTYFIKAT

Detektor tlenku węgla i gazów Xblitz DG3-1 posiada pozytywną opinię Centrum Badań i Certyfikacji Laboratorium Badań Urządzeń Geometrycznych.

Opis dokładny czujnika czadu

[DANE TECHNICZNE]

Czujnik gazu i czadu Xblitz DG3-1

Zasilanie sieciowe: AC 90V-240V 50-60Hz
Zasilanie dodatkowe: akumulatorek 9V (6F22) (opcjonalnie)
Zakres temperatury: 0 – 50˚C
Wilgotność: 10% – 95%
Zakres poziomów alarmowych:
tlenek węgla: 50–999 PPM
gaz łatwopalny: 6-20% LEL (3000–10000 PPM; ±500PPM)
Alarm: komunikat głosowy i alarm dźwiękowy
Wymiary: 112*73*42mm

[ZAWARTOŚĆ ZESTAWU]

Czujnik gazu i czadu Xblitz DG3-1

Xblitz DG3-1, kołki + wkręty instalacyjne, instrukcja

[PLIKI DO POBRANIA]

Karta produktu

INSTRUKCJA

[FAQ]

[OPIS SZCZEGÓŁOWY]

Xblitz DG3-1 to czujnik który wykrywa czad oraz łatwopalne gazy w powietrzu. Niezbędny element wyposażenia w pobliżu każdej kuchenki gazowej, piecyka gazowego, piecyka węglowego lub elektronicznego grzejnika - czujnik tlenku węgla oraz gazu chroni twoich domowników oraz gości przed zatruciem tymi substancjami. Do gazów łatwopalnych zaliczają się takie substancje jak: skroplony gaz ropopochodny, gaz ziemny, metan, itp.

W przypadku wykrycia większego stężenia gazu lub czadu w powietrzu, czujnik Xblitz DG3-1 automatycznie uruchomi alarm. Urządzenie jest wyposażone w dwa niezawodne czujniki: elektrochemiczny czujnik do wykrywania tlenku węgla (czadu) oraz katalityczny sensor do wykrywania gazów łatwopalnych. Detektor Xblitz DG3-1 posiada funkcję komunikatów głosowych oraz wbudowaną kontrolę stanu czujnika. W dowolnym momencie możemy wywołać testowy alarm by sprawdzić, czy urządzenie funkcjonuje poprawnie.

Czujnik czadu i gazów łatwopalnych Xblitz DG3-1 jest zasilany bezpośrednio z sieci z opcjonalnym portem na akumulator 9V (6F22). Urządzenie wyposażone jest w duży, czytelny wyświetlacz LCD na którym możemy zobaczyć obecne stężenie niebezpiecznych gazów w powietrzu.

Czad po dziś dzień stanowi poważne zagrożenie dla wielu Polaków. W sezonie grzewczym 2015/2016 w całej Polsce doszło do ponad 3800 wypadków związanych z tą substancją, z czego 50 z nich miało ofiary śmiertelne. Tlenek węgla jest cichym zabójcą – jest niewidoczny dla gołego oka i nie posiada żadnej barwy, a mimo to może śmiertelnie udusić zatrutą nim osobę. Dlatego nie zwlekaj i wyposaż się w czujnik czadu taki jak Xblitz DG3-1, by móc spać spokojnie.

DOWIEDŹ SIĘ WIĘCEJ O CZADZIE Z NASZEGO ARTYKUŁU: Czad- CO to jest? 

Xblitz
5902479670836

Specjalne kody