[Xblitz True 4K]

KAMERA SAMOCHODOAWA XBLITZ TRUE 4K - PRAWDZIWE 4K

Pierwsza kamera samochodowa od Xblitz z PRAWDZIWYM 4K! Ciesz się nagraniami wideo w jakości 4K! Nagranie wysokiej rozdzielczości to więcej szczegółów i lepsza widoczność np. tablic rejestracyjnych.

649,00 zł
Brutto
Ilość

W jednym koszyku możesz zamówić:3 sztuk produktu.

[DANE TECHNICZNE]

Kamera samochodowa Xblitz TRUE 4K

Procesor: HiSilicon 3559v200 od Huawei
Rozdzielczość nagrywania: Max. 4K/30fps
Sensor: OmniVision
Obiektyw: 6G+IR
Kąt widzenia: 150 stopni
Wymiary: 56x68x32 mm
Waga: 92g
Wyświetlacz: 2,4 cala
Pamięć: Karty micro SD do 256GB klasy 10
Format zapisu: MP4
Zasilanie: 5V
USB: Micro USB (alternatywne źródło zasilania)
Mikrofon/ Głośnik: Wbudowane
Odbiornik GPS Wbudowany
Bateria: Wbudowany akumulatorek
G-sensor: Tak
Tryb Parkingowy: Tak
Nagrywanie w pętli: Tak
Detekcja ruchu: Tak
WDR: Tak
Zawartość zestawu: Kamera, Ładowarka, Uchwyt, Kabel USB, Instrukcja użytkowania, Czytnik kart pamięci
Gwarancja: 24 miesiące, door-to-door
Numer produktu: XBL-CAR-DR041

[ZAWARTOŚĆ ZESTAWU]

Kamera samochodowa Xblitz TRUE 4K

Kamera samochodowa Xblitz TRUE 4K

[PLIKI DO POBRANIA]

Wideorejestrator Xblitz TRUE 4K

KARTA PRODUKTU INSTRUKCJA GPS PLAYER

[FAQ]

[OPIS SZCZEGÓŁOWY]

Xblitz True 4K jest profesjonalnym wideorejestratorem który uchwyci każdy szczegół na drodze. W przypadku stłuczki, zarówno w czasie jazdy jak i gdy auto jest zaparkowane, pomoże ci określić tożsamość sprawcy i zapewni materiał dowodowy dla policji. Nieważne, czy jedziesz do pracy, do domu czy na wakacje – wypadek może przydarzyć ci się w każdym momencie, a dzięki Xblitz True 4K będziesz na niego gotowy.

OPTYKA

Kamera samochodowa Xblitz True 4K, zgodnie ze swoją nazwą, rejestruje obraz w rozdzielczości prawdziwego 4K, czyli 3840x2160 pikseli. Wiele innych wideorejestratorów reklamujących się nagrywaniem w rozdzielczości 4K tak naprawdę nagrwa obraz mający tylko 2880 na 2160 pikseli. Dzięki tak wysokiej jakości nagrań, bez problemu odczytasz na nagraniu tablicę rejestracyjną sprawcy stłuczki lub dostrzeżesz inne, interesujące cię detale. Dzięki obiektywowi 6G obraz nagrania jest bardzo przejrzysty, a szeroki kąt widzenia 150 stopni zapewnia, że nic nie umknie obiektywowi twojej kamery. Wszystko to, by doprowadzić obraz do zawartego w urządzeniu czułego sensora marki Omnivision, który pozwala zachować na nagraniu każdy detal, nawet w trudnych warunkach takich jak noc czy niski poziom oświetlenia. Zadbaj o bezpieczeństwo twoje i twoich bliskich z kamerą samochodową Xblitz True 4K.

PAMIĘĆ

Wideorejestrator samochodowy Xblitz True 4K korzysta z kart pamięci microSD o pojemności do 256GB, które potrafią pomieścić godziny nagrań w rozdzielczości 4K. Dzięki zastosowaniu nowatorskiego kodeku H.265, nagrania są poddane lepszej kompresji i zajmują w pamięci mniej miejsca, niż kiedykolwiek wcześniej – bez najmniejszej straty na jakości obrazu. Kiedy zaś miejsce się skończy, dzięki opcji nagrywania w pętli kamera zacznie automatycznie nadpisywać najstarsze pliki nowymi, dzięki czemu nie musisz przejmować się pozostałym w pamięci miejscem. Nie musisz się jednak przejmować, że z tego powodu urządzenie nadpisze jakieś ważne nagranie - funkcja G-Sensor bowiem chroni najnowsze nagranie przed nadpisaniem, gdy wykryje nagłe hamowanie lub stłuczkę. Tym samym, możesz mieć pewność, że wideorejestrator nagra najważniejsze zdarzenia z trasy, nie pozbawiając się jednocześnie komfortu użytkowania.

OCHRONA

Kamera samochodowa Xblitz True 4K dba o bezpieczeństwo twojego pojazdu nawet, gdy zostawisz go zaparkowanego. Dzięki trybowi parkingowemu, urządzenie zacznie nagrywać gdy wyczuje nagłe wstrząsy wywołane, na przykład, stłuczką parkingową. Dodatkowo, funkcja wykrycia ruchu nagra zdarzenia przed kamerą, jeśli ta wykryje ruch, dzięki czemu możesz uchwycić na filmie kogoś, kto nie powinien był zbliżać się do twojego pojazdu. Bezpieczeństwo twojego auta jest zawsze zapewnione z kamerą samochodową Xblitz True 4K.

WI-FI

Kamera samochodowa Xblitz True 4K posiada łączność bezprzewodową. Można jej użyć, by połączyć się do niej z pomocą urządzenia mobilnego, jak np. telefon czy tablet. Dzięki temu, możemy na naszym własnym urządzeniu obejrzeć nagranie na żywo lub ściągnąć nagrania archiwalne z użyciem specjalnej aplikacji.

GPS

Dzięki dodatkowemu modułowi GPS, kamera samochodowa Xblitz True 4K może wraz z obrazem rejestrować twoje współrzędne położenia. Dzięki temu, do twojego nagrania dołączone są informacje dotyczące prędkości, z jaką poruszał się twój pojazd – zabezpieczając się przed bezpodstawnymi oskarżeniami o przekroczenie dozwolonej prędkości.

PORĘCZNOŚĆ

Wideorejestrator Xblitz True 4K ma gustowny, stylowy design. Obudowa wideorejestratora wykonana z czarnego, matowego tworzywa sztucznego nadaje mu naprawdę ekskluzywny wygląd. Kamera jest niewielka i z łatwością zmieści się w dłoni lub kieszeni, dzięki czemu można ją swobodnie zabrać ze sobą. Duże, wygodne przyciski funkcyjne są wszystkim czego potrzeba, by sprawnie poruszać się po intuicyjnym menu urządzenia w języku polskim. Wszystkie opcje oraz obraz z nagrania na żywo lub zapisów archiwalnych są wyświetlane na przejrzystym, wygodnym wyświetlaczu LCD o przekątnej długości 2,4 cala.

Kamera samochodowa Xblitz True 4K jest zasilana zwykłym kablem mini-USB, dzięki czemu nie musisz się martwić, że zgubienie przewodu oznacza konieczność ponownego zakupu niepowtarzalnego, rzadkiego okablowania. Dzięki temu, montaż urządzenia jest prosty i intuicyjny, a kamerę można z łatwością odpiąć i zabrać ze sobą w razie potrzeby.

DŹWIĘK

Wideorejestrator samochodowy Xblitz True 4K posiada wbudowany mikrofon, dzięki któremu może nagrywać dźwięk z wnętrza samochodu wraz z obrazem wideo. Dzięki głośnikowi w urządzeniu, możesz odtworzyć nagrane filmy wraz z udźwiękowieniem. Jeśli więc masz smykałkę do komentowania zdarzeń drogowych w trakcie jazdy, twoje uwagi zostaną zachowane razem z nagraniami wideo. Opcję tę można również wyłączyć z poziomu menu.

ZASTOSOWANIA

Wideorejestrator Xblitz True 4K sprawdzi się idealnie zarówno na miejskich ulicach jak i w trakcie długiego, wakacyjnego wypadu z dala od cywilizacji. Niezależnie od warunków pogodowych i drogowych, bezpieczeństwo twoje, twoich bliskich i twojego auta są zapewnione przez te niepozorne, lecz jakże potężne, urządzenie które będzie nieustannie was chronić, w dzień i w nocy, w czasie jazdy i podczas parkowania.

Xblitz
5902479671390

Specjalne kody