[XBLITZ DUAL CORE]

DWIE KAMERY SAMOCHODOWE W JEDNEJ - XBLITZ DUAL CORE

Znakomitej jakości wideorejestrator jazdy przód-tył! Dzięki rejestratorowi jazdy Xblitz Dual Core wyposażonemu w dwie kamery poczujesz się bezpieczniej. Xblitz Dual Core to połączenie przedniego wideorejestratora z kamerą wsteczną która na bieżąco rejestruje wszystko to co dzieje się za autem.

299,00 zł
Brutto
Ilość

W jednym koszyku możesz zamówić:3 sztuk produktu.

[DANE TECHNICZNE]

Kamera samochodowa Xblitz Dual Core

Kąt widzenia kamery: Przód: 170, tył: 120
Rozdzielczość wideo: Przód: 1920x1080, tył: 720x480
Format wideo/kompresja: .MOV
Zdjęcia: TAK, JPEG
Procesor: Allwinner V3S
Sensor: OV2710
Obiektyw: 4G
Wyświetlacz: LCD 3,0"
Autostart: TAK
Auto zabezpieczenie plików: TAK
G-Sensor TAK
Tryb parkingowy: TAK
Detekcja ruchu:
Nagrywanie w pętli: TAK
Rejestracja dźwięku: TAK
Wbudowany głośnik: TAK
Moduł GPS:
Obsługa kart pamięci: obsługa kart pamięci microSD, FAT32
Porty: mini USB 2.0
Kamera wsteczna: TAK
Język menu: PL,EN,DE,CZ
Ładowarka: USB 5V, do 1.5 A

[ZAWARTOŚĆ ZESTAWU]

Kamera samochodowa Xblitz Dual Core

Kamera Xblitz Dual Core, kamera, wsteczna, kabel do kamery cofania, ładowarka, czytnik kart pamięci, instrukcja obsługi.

[PLIKI DO POBRANIA]

KARTA PRODUKTU

INSTRUKCJA

[FAQ]

Kamera nagrywa obraz w maksymalnej rozdzielczości FullHD (1920 x 1080px) w 30 klatkach na sekundę. Możliwa jest rejestracja wideo w niższych rozdzielczościach, jednak będzie się to wiązało z mniejszą szczegółowością obrazu.

Zgadza się. Kamera posiada wbudowany mikrofon i podczas rejestracji wideo, może również rejestrować dźwię z kabiny samochodu. Opcja ta domyślnie jest włączona. Można ją wyłączyć z poziomu menu.

Port HDMI umożliwia oglądanie nagrań bezpośrednio z kamery na telewizorze.

Akumulatorek znajdujący się wenątrz kamery służy do podtrzymania między innymi pamięci ustawień, czy też aktywowanych funkcji postojowych. Pozwala również na krótką pracę kamery jeszcze przez chwilę po wyłączeniu silnika w samochodzie, dzięki czemu możliwe jest poprawne zamknięcie aktualnie przetwarzanych plików wideo.

Kamera obsługuje karty pamięci o pojemności do 64GB. Ze względu na różnorodność kart, sugerujemy użycie kart marki IMRO (klasa 10).

Należy upewnić się, że karta której chcemy użyć jest sformatowana do FAT32 lub po instalacji w kamerze należy użyć wbudowanej funkcji formatowania.

Kamera po podłączeniu do komputera nie jest wykrywana jako pamięć masowa. Aby skopiować pliki z karty pamięci należy użyć czytnika kart micro SD.

Tak, kamera w trybie parkingowym rozpoczyna nagrywanie sekwencji w momencie gdy wykryje wstrząs lub uderzenie. Kamera korzysta wtedy z wbudowanego zasilania (jeżeli jest to możliwe sugerujemy aby profilaktycznie podłączone było dodatkowe stałe zasilanie z gniazda zapalniczki).

Tak. Kamera posiada aktywny uchwyt na tzw. "klik", który pozwala szybko odłączyć i schować kamerę bez konieczności wypinania kabli zasilających.

[OPIS SZCZEGÓŁOWY]

Xblitz Dual Core jest profesjonalnym wideorejestratorem z kamerą cofania, który uchwyci każdy szczegół na drodze, zarówno przed jak i za twoim samochodem. W przypadku stłuczki, zarówno w czasie jazdy jak i gdy auto jest zaparkowane, pomoże ci określić tożsamość sprawcy i zapewni materiał dowodowy dla policji. Nieważne, czy jedziesz do pracy, do domu czy na wakacje – wypadek może przydarzyć ci się w każdym momencie, a dzięki Xblitz Dual Core będziesz na niego gotowy.

PORĘCZNOŚĆ

Wideorejestrator Xblitz Dual Core ma gustowny, stylowy design. Obudowa wideorejestratora wykonana z matowego tworzywa sztucznego i otoczona metalową ramką, co nadaje mu naprawdę ekskluzywny wygląd. Kamera jest niewielka, z wyglądu przypomina aparat cyfrowy, i z łatwością zmieści się w dłoni lub kieszeni, dzięki czemu można ją swobodnie zabrać ze sobą. Duże, wygodne przyciski funkcyjne są wszystkim czego potrzeba, by sprawnie poruszać się po intuicyjnym, polskim menu urządzenia. Wszystkie opcje oraz obraz z nagrania na żywo lub zapisów archiwalnych są wyświetlane na przejrzystym, wygodnym wyświetlaczu LCD o przekątnej długości 3 cali.

Kamera samochodowa Xblitz Dual Core jest zasilana zwykłym kablem mini-USB, dzięki czemu nie musisz się martwić, że zgubienie przewodu oznacza konieczność ponownego zakupu niepowtarzalnego, rzadkiego okablowania. Dzięki temu, montaż urządzenia jest prosty i intuicyjny, a kamerę można z łatwością odpiąć i zabrać ze sobą w razie potrzeby.

OPTYKA

Kamera samochodowa Xblitz Dual Core rejestruje obraz w rozdzielczości 1080p z przodu urządzenia i w rozdzielczości 480p z użyciem kamery tylnej. Dzięki temu, bez problemu odczytasz na nagraniu tablicę rejestracyjną sprawcy stłuczki lub dostrzeżesz inne, interesujące cię detale po obu stronach pojazdu. Szeroki kąt widzenia 170 stopni zapewnia, że nic nie umknie obiektywowi twojej kamery. Tylna kamera zaś widzi wszystko pod kątem 120 stopni, dzięki czemu możesz zobaczyć pojazdy jadące za tobą. Zadbaj o bezpieczeństwo twoje i twoich bliskich z kamerą samochodową Xblitz Dual Core.

PAMIĘĆ

Wideorejestrator samochodowy Xblitz Dual Core korzysta z kart pamięci microSD, które potrafią pomieścić godziny nagrań w rozdzielczości 1080p. Kiedy zaś miejsce się skończy, dzięki opcji nagrywania w pętli kamera zacznie automatycznie nadpisywać najstarsze pliki nowymi, dzięki czemu nie musisz przejmować się pozostałym w pamięci miejscem. Nie musisz się jednak przejmować, że z tego powodu urządzenie nadpisze jakieś ważne nagranie - funkcja G-Sensor bowiem chroni najnowsze nagranie przed nadpisaniem, gdy wykryje nagłe hamowanie lub stłuczkę. Tym samym, możesz mieć pewność, że wideorejestrator nagra najważniejsze zdarzenia z trasy, nie pozbawiając się jednocześnie komfortu użytkowania.

OCHRONA

Kamera samochodowa Xblitz Dual Core dba o bezpieczeństwo twojego pojazdu nawet, gdy zostawisz go zaparkowanego. Dzięki trybowi parkingowemu, urządzenie zacznie nagrywać gdy wyczuje nagłe wstrząsy wywołane, na przykład, stłuczką parkingową. Dodatkowo, funkcja wykrycia ruchu nagra zdarzenia przed kamerą, jeśli ta wykryje ruch, dzięki czemu możesz uchwycić na filmie kogoś, kto nie powinien był zbliżać się do twojego pojazdu. Bezpieczeństwo twojego auta jest zawsze zapewnione z kamerą samochodową Xblitz Dual Core.

KAMERA COFANIA

Wideorejestrator samochodowy Xblitz Dual Core posiada dodatkową, tylną kamerę, którą można wykorzystać jako kamerę cofania. Gdy w swoim pojeździe wrzucisz bieg wsteczny, na ekranie wideorejestratora wyświetli się obraz z tyłu twojego samochodu. Dzięki temu, masz pełny pogląd na sytuację i nie musisz przejmować się, że przypadkiem uderzysz w coś, czego nie zauważyłeś z użyciem lusterek.

DŹWIĘK

Wideorejestrator samochodowy Xblitz Dual Core posiada wbudowany mikrofon, dzięki któremu może nagrywać dźwięk z wnętrza samochodu wraz z obrazem wideo. Dzięki głośnikowi w urządzeniu, możesz odtworzyć nagrane filmy wraz z udźwiękowieniem. Jeśli więc masz smykałkę do komentowania zdarzeń drogowych w trakcie jazdy, twoje uwagi zostaną zachowane razem z nagraniami wideo. Opcję tę można również wyłączyć z poziomu menu.

ZASTOSOWANIA

Wideorejestrator Xblitz Dual Core sprawdzi się idealnie zarówno na miejskich ulicach jak i w trakcie długiego, wakacyjnego wypadu z dala od cywilizacji. Niezależnie od warunków pogodowych i drogowych, bezpieczeństwo twoje, twoich bliskich i twojego auta są zapewnione przez te niepozorne, lecz jakże potężne, urządzenie które będzie nieustannie was chronić, w dzień i w nocy, w czasie jazdy i podczas parkowania.

5902479670454

Specjalne kody

Zobacz także