[KAMERA XBLITZ BLACK BIRD 2.0]

WIDEOREJESTRATOR XBLITZ BLACK BIRD 2.0

Black Bird 2.0 to następca modelu Black Bird ze znacznie potężniejszym wnętrzem i atrakcyjnym designem. Kamera samochodowa renomowanej marki XBLITZ pozwoli Ci na spokojną i bezpieczną podróż. Nie zaskoczą Cię już żadne nieprzewidziane sytuacje na drodze. Niezbędna zarówno podczas długich wyjazdów wakacyjnych jak i podczas codziennych podróży do pracy.

239,00 zł
Brutto
Ilość

W jednym koszyku możesz zamówić:3 sztuk produktu.
Kamera samochodowa Xblitz Black Bird 2.0

ZEWNĘTRZNY MODUŁ GPS

Xblitz Black Bird 2.0 GPS posiada zewnętrzny, wygodny w montażu moduł GPS. Umożliwia on szybkie zlokalizowanie pozycji pojazdu na mapie oraz zmierzenie prędkości, z którą poruszał się samochód podczas rejestracji trasy.

FULL HD

Xblitz Blackbird 2.0 rejestruje obraz w rozdzielczości Full HD, co zapewnia najwyższą jakość nagrania. Ponadto zaawansowany sensor firmy Sony odpowiada za to, by obraz był ostry i czytelny.

GODNA ZAUFANIA

Xblitz Blackbird 2.0 to kamera wyposażona we wszystkie potrzebne funkcje i złącza, jakie można sobie wymarzyć. Jej obudowa wykonana jest z przyjemnego w dotyku, matowego tworzywa. Xblitz Blackbird 2.0 to wideorejestrator, który nigdy Cię nie zawiedzie.

NAGRYWANIE W PĘTLI

Rejestrując trasę kamerą Xblitz Blackbird 2.0, nie musisz martwić się o brak miejsca i ciągłe usuwanie archiwalnych plików. Rejestrator nagrywa obraz w trybie ciągłym (zapis w pętli). Oznacza to nic innego jak nadpisywanie starszych plików — plikami nowszymi.

TRYB PARKINGOWY

Tryb parkingowy to funkcja, dzięki której Twój samochód jest bezpieczny. Urządzenie w przypadku wstrząsu (spowodowanego np. stłuczką parkingową) zaczyna nagrywać, rejestrując zdarzenie. Nie musisz przebywać w aucie, by wideorejestrator je chronił.

G-SENSOR

Funkcja G-sensor odpowiada za zabezpieczenie kluczowych danych powstałych w momencie kolizji lub nagłego hamowania. Kamera po wykryciu nagłego wstrząsu automatycznie zabezpieczy przed skasowaniem pliki wideo z najbliższego przedziału czasowego. Nie zostaną one nadpisane w przypadku kontynuacji funkcji nagrywania.

[DANE TECHNICZNE]

Kamera samochodowa Xblitz Black Bird 2.0

Kąt widzenia kamery: 140 stopni
Rozdzielczość wideo: max. 1920x1080, 30fps
Format wideo/kompresja: .MOV / H.264
Zdjęcia:
Procesor: Nt96650
Sensor: Sony IMX323, 2MP, 1/2.9
Obiektyw: 6G
Wyświetlacz: TFT 2 cale
Autostart: TAK
Auto zabezpieczenie plików: TAK
G-Sensor TAK
Tryb parkingowy: TAK
Detekcja ruchu: NIE
Nagrywanie w pętli: TAK
Rejestracja dźwięku: TAK
Wbudowany głośnik: TAK
Moduł GPS: TAK, osobny adapter
Obsługa kart pamięci: obsługa kart pamięci microSD, FAT32
Porty: mini HDMI, mini USB
Język menu: PL,EN,DE,CZ
Ładowarka: USB 5V

[ZAWARTOŚĆ ZESTAWU]

Kamera samochodowa Xblitz Black Bird 2.0

Kamera Xblitz Black Bird 2.0, zasilacz, adapter, GPS, kabel USB, czytnik kart pamięci, uchwyt mocujący,instrukcja obsługi.

[PLIKI DO POBRANIA]

Kamera samochodowa Xblitz Black Bird 2.0

Karta produktu

Instrukcja

Aplikacja PC

[FAQ]

Kamera nagrywa obraz w maksymalnej rozdzielczości FullHD (1920 x 1080px) w 30 klatkach na sekundę. Możliwa jest rejestracja wideo w niższych rozdzielczościach, jednak będzie się to wiązało z mniejszą szczegółowością obrazu.

Zgadza się. Kamera posiada wbudowany mikrofon i podczas rejestracji wideo, może również rejestrować dźwię z kabiny samochodu. Opcja ta domyślnie jest włączona. Można ją wyłączyć z poziomu menu.

Port HDMI umożliwia oglądanie nagrań bezpośrednio z kamery na telewizorze.

Akumulatorek znajdujący się wenątrz kamery służy do podtrzymania między innymi pamięci ustawień, czy też aktywowanych funkcji postojowych. Pozwala również na krótką pracę kamery jeszcze przez chwilę po wyłączeniu silnika w samochodzie, dzięki czemu możliwe jest poprawne zamknięcie aktualnie przetwarzanych plików wideo.

Kamera obsługuje karty pamięci o pojemności do 64GB. Ze względu na różnorodność kart, sugerujemy użycie kart marki IMRO (klasa 10).

Należy upewnić się, że karta której chcemy użyć jest sformatowana do FAT32 lub po instalacji w kamerze należy użyć wbudowanej funkcji formatowania.

Kamera po podłączeniu do komputera nie jest wykrywana jako pamięć masowa. Aby skopiować pliki z karty pamięci należy użyć czytnika kart micro SD.

Tak, kamera w trybie parkingowym rozpoczyna nagrywanie sekwencji w momencie gdy wykryje wstrząs lub uderzenie. Kamera korzysta wtedy z wbudowanego zasilania (jeżeli jest to możliwe sugerujemy aby profilaktycznie podłączone było dodatkowe stałe zasilanie z gniazda zapalniczki).

Tak. Kamera posiada aktywny uchwyt na tzw. "klik", który pozwala szybko odłączyć i schować kamerę bez konieczności wypinania kabli zasilających.

[OPIS SZCZEGÓŁOWY]

Xblitz Black Bird 2.0 jest profesjonalnym wideorejestratorem który uchwyci każdy szczegół na drodze. W przypadku stłuczki, zarówno w czasie jazdy jak i gdy auto jest zaparkowane, pomoże ci określić tożsamość sprawcy i zapewni materiał dowodowy dla policji. Nieważne, czy jedziesz do pracy, do domu czy na wakacje – wypadek może przydarzyć ci się w każdym momencie, a dzięki Xblitz Black Bird 2.0 będziesz na niego gotowy.

PORĘCZNOŚĆ

Wideorejestrator Xblitz Black Bird 2.0 ma gustowny, stylowy design. Obudowa wideorejestratora wykonana z czarnego, matowego tworzywa sztucznego nadaje mu naprawdę ekskluzywny wygląd. Kamera jest niewielka i z łatwością zmieści się w dłoni lub kieszeni, dzięki czemu można ją swobodnie zabrać ze sobą. Duże, wygodne przyciski funkcyjne są wszystkim czego potrzeba, by sprawnie poruszać się po intuicyjnym menu urządzenia, które obsługuje cztery języki - polski, angielski, niemiecki oraz czaski. Wszystkie opcje oraz obraz z nagrania na żywo lub zapisów archiwalnych są wyświetlane na przejrzystym, wygodnym wyświetlaczu LCD o przekątnej długości 2 cali.

Kamera samochodowa Xblitz Black Bird 2.0 jest zasilana zwykłym kablem mini-USB, dzięki czemu nie musisz się martwić, że zgubienie przewodu oznacza konieczność ponownego zakupu niepowtarzalnego, rzadkiego okablowania. Dzięki temu, montaż urządzenia jest prosty i intuicyjny, a kamerę można z łatwością odpiąć i zabrać ze sobą w razie potrzeby.

OPTYKA

Kamera samochodowa Xblitz Black Bird 2.0 rejestruje obraz w rozdzielczości 1080p, dzięki czemu bez problemu odczytasz na nagraniu tablicę rejestracyjną sprawcy stłuczki lub dostrzeżesz inne, interesujące cię detale. Dzięki obiektywowi 6G obraz nagrania jest bardzo przejrzysty, a kąt widzenia 140 stopni zapewnia, że nic nie umknie obiektywowi twojej kamery. Wszystko to, by doprowadzić obraz do zawartego w urządzeniu czułego sensora marki Sony, który zachowa każdy detal w pamięci urządzenia. Zadbaj o bezpieczeństwo twoje i twoich bliskich z kamerą samochodową Xblitz Black Bird 2.0.

PAMIĘĆ

Wideorejestrator samochodowy Xblitz Black Bird 2.0 korzysta z kart pamięci microSD, które potrafią pomieścić godziny nagrań w rozdzielczości 1080p. Kiedy zaś miejsce się skończy, dzięki opcji nagrywania w pętli kamera zacznie automatycznie nadpisywać najstarsze pliki nowymi, dzięki czemu nie musisz przejmować się pozostałym w pamięci miejscem. Nie musisz się jednak przejmować, że z tego powodu urządzenie nadpisze jakieś ważne nagranie - funkcja G-Sensor bowiem chroni najnowsze nagranie przed nadpisaniem, gdy wykryje nagłe hamowanie lub stłuczkę. Tym samym, możesz mieć pewność, że wideorejestrator nagra najważniejsze zdarzenia z trasy, nie pozbawiając się jednocześnie komfortu użytkowania.

OCHRONA

Kamera samochodowa Xblitz Black Bird 2.0 dba o bezpieczeństwo twojego pojazdu nawet, gdy zostawisz go zaparkowanego. Dzięki trybowi parkingowemu, urządzenie zacznie nagrywać gdy wyczuje nagłe wstrząsy wywołane, na przykład, stłuczką parkingową.

GPS

Wideorejestrator samochodowy Xblitz Black Bird 2.0 posiada osobny, zewnętrzny moduł GPS, który jest łatwy w montażu. Możesz go użyć by mieć pomiar prędkości jazdy w trakcie nagrania, udowadaniając, że wina w wypadku nie leżała po twojej stronie.

DŹWIĘK

Wideorejestrator samochodowy Xblitz Black Bird 2.0 posiada wbudowany mikrofon, dzięki któremu może nagrywać dźwięk z wnętrza samochodu wraz z obrazem wideo. Dzięki głośnikowi w urządzeniu, możesz odtworzyć nagrane filmy wraz z udźwiękowieniem. Jeśli więc masz smykałkę do komentowania zdarzeń drogowych w trakcie jazdy, twoje uwagi zostaną zachowane razem z nagraniami wideo. Opcję tę można również wyłączyć z poziomu menu.

ZASTOSOWANIA

Wideorejestrator Xblitz Black Bird 2.0 sprawdzi się idealnie zarówno na miejskich ulicach jak i w trakcie długiego, wakacyjnego wypadu z dala od cywilizacji. Niezależnie od warunków pogodowych i drogowych, bezpieczeństwo twoje, twoich bliskich i twojego auta są zapewnione przez te niepozorne, lecz jakże potężne, urządzenie które będzie nieustannie was chronić, w dzień i w nocy, w czasie jazdy i podczas parkowania.

Xblitz
5902479670577

Specjalne kody

Zobacz także