[XBLITZ KINETIC VIBE]

Dzwonek bezprzewodowy Xblitz Kinetic Vibe

Bezprzewodowy, bezbateryjny dzwonek do drzwi Xblitz Kinetic Vibe działający dzięki zmianie energii kinetycznej na mechaniczną zapewnia bezproblemową obsługę (nie)oczekiwanych gości.

89,00 zł
Brutto
Ilość

W jednym koszyku możesz zamówić:3 sztuk produktu.

Poznaj dzwonek bezprzewodowy Xblitz Kinetic Vibe!

Kinetyczny dzwonek bezprzewodowy  Xblitz Kinetik Vibe nie potrzebuje dodatkowego źródła zasilania. Dzięki przyciskowi kinetycznemu do zasilania dzwonka bezprzewodowego Xblitz Kinetic Vibenie potrzebujesz kupować drogich i często rozładowujących się baterii. Wystarczy, że raz naciśniesz przycisk a, jak w dynamie, wytworzysz prąd niezbędny do działania urządzenia. Ta niezwykła technologia daje Ci pewność, że każde kliknięcie w dzwonek bezprzewodowy Xblitz Kinetic Vibe zakończy się przyjemnym dla ucha dźwiękiem dzwonka!

SIŁA ZASIĘGU
Kinetyka to nie jedyna potęga Xblitz Kinetic Vibe. Prawdziwa moc bezprzewodowego dzwonka do drzwi to jego zasięg działania, który na otwartej przestrzeni dochodzi do 100 metrów lub do 50 metrów w pomieszczeniach. Taki zasięg gwarantuje, że nawet posiadając długi podjazd nie będziesz mieć problemu z zasięgiem. Dodatkowo masz możliwość sparowania dzwonka z kilkoma przyciskami jednocześnie. Dzięki tej technologii nie będzie dla Ciebie problemem konieczność montowania kilku dzwonków na bramie wjazdowej, przy drzwiach i przy bocznym wejściu. Wystarczy Ci tylko jeden odbiornik dla wszystkich dzwonków bezprzewodowych Xblitz Kinetic Vibe jakie zamontujesz.

INTUICYJNA OBSŁUGA
Prostota instalacji i niemal natychmiastowa gotowość do pracy. Dzwonek bezprzewodowy Xblitz Kinetic Vibe jest zadziwiająco prosty w obsłudze. Trzy przyciski funkcyjne wystarczą, aby w pełni zarządzać dostępnymi ustawieniami urządzenia: wybrać jedną spośród 58 melodii, dostosować poziom głośności dzwonka, sparować odbiornik z jednym lub kilkoma nadajnikami.

MUZYKA WEWNĄTRZ DOMU
Masz dość przeciętnego „ding-dong” za każdym razem, gdy goście docierają pod Twoje drzwi?
Dzwonek bezprzewodowy Xblitz Kinetic Vibe jako sygnał dzwonka posiada aż 58 różnych dźwięków do wyboru, od wygrywanych melodii po klasyczne sygnały dźwiękowe pasujące do każdego wnętrza

[DANE TECHNICZNE]

Dzwonek bezprzewodowy: Xblitz Kinetic Vibe

Zasilanie: 220V / 230V, 50/60Hz
Zasięg: do 100m na otwartej przestrzeni, do 50m w pomieszczeniach
Częstotliwość : 433MHz
Głośność: 60-80 dB
Klasa szczelności nadajnika: IP44
Wymiary dzwonka: 78mm x 86mm x 70mm
Wymiary przycisku: 42mm x 66mm x 19mm
Waga: 176g

[ZAWARTOŚĆ ZESTAWU]

Dzwonek bezprzewodowy: Xblitz Kinetic Vibe

[PLIKI DO POBRANIA]

Karta produktu

[FAQ]

[OPIS SZCZEGÓŁOWY]

Xblitz Kinetic Vibe to biały, bezprzewodowy dzwonek do drzwi, dzięki któremu możesz dać swoim (nie)oczekiwanym gościom możliwość ogłoszenia swojego przybycia. Zero kabli równa się zero problemów z montażem. Dodatkowo, nadajnik nie potrzebuje żadnego źródła zasilania, dzięki czemu nie musisz przejmować się wymianą baterii w nim.

Nadajnik bezprzewodowego dzwonka Xblitz Kinetic Vibe jest małym, poręcznym przyciskiem zasilanym energią kinetyczną – innymi słowy, energia elektryczna wytworzona przez naciśnięcie go wystarcza, by wysłać sygnał do odbiornika. Dzięki temu rozwiązaniu, nigdy nie musisz przejmować się demontażem urządzenia by wymienić w nim baterie.

ZASIĘG

Sygnał dzwonka bezprzewodowego Xbltiz Kinetic Vibe sięga do odbiornika w odległości nawet do 100 metrów na otwartej przestrzeni i do 50 metrów w zamkniętych pomieszczeniach. Możesz więc bez problemu podłączyć odbiornik w twoim domu a nadajnik przed bramą na twoją posesję.

Dodatkowo, z jednym odbiornikiem możesz sparować wiele nadajników, dzięki czemu nie musisz przejmować się szukaniem wielu gniazd zasilania na odbiorniki, jeśli chcesz zamontować dzwonki przy wielu wejściach do twojego domu.

Odbiornik Xblitz Kinetic Vibe posiada wbudowane 58 melodii dzwonków, pozwalając ci na dostosowanie urządzenia do wystroju twojego domu. Nie musisz zdawać się na proste, banalne „ding-dong” w twoim wyjątkowym domu.

ZASTOSOWANIE

Dzwonek bezprzewodowy Xblitz Kinetic Vibe nada się nie tylko do wykorzystania w domu, ale również w twojej firmie lub garażu, w których brakuje innej metody dania sygnału osobom w budynku, że ktoś czeka na zewnątrz. Dodatkowo, dzwonek może zostać wykorzystany przy opiece nad osobami starszymi – jednym naciśnięciem mogą dać ci znać, że coś jest nie tak, nawet gdy jesteś w innym pokoju.

Nadajnik dzwonka bezprzewodowego Xblitz Kinetic Vibe ma klasę szczelności IP44 – innymi słowy, jest odporny na deszcz i pył, które mogłyby uszkodzić delikatniejsze urządzenia. Nie musisz się więc przejmować, że piasek na wietrze lub ciężkie opady mogą uczynić nadajnik dzwonek bezużytecznym. Nadajnik przetrwa wszelkie warunki atmosferyczne.

5902479670898

Specjalne kody