[XBLITZ KINETIC]

DZWONEK BEZPRZEWODOWY XBLITZ KINETIC

Najnowszej generacji dzwonek bezprzewodowy Xblitz Kinetic z przyciskiem bezprzewodowym nie wymagającym stałego zasilania ani baterii. Dzięki zastosowaniu zaawansowanej technologii zamiany energii mechanicznej w energię elektryczną możemy korzystać z dzwonka bez konieczności wymiany kosztownych baterii.

69,00 zł
Brutto
Ilość

W jednym koszyku możesz zamówić:3 sztuk produktu.

Dzwonek bezprzewodowy Xblitz Kinetic

Najnowszej generacji dzwonek bezprzewodowy Xblitz Kinetic z przyciskiem bezprzewodowym nie wymagającym stałego zasilania ani baterii. Dzięki zastosowaniu zaawansowanej technologii zamiany energii mechanicznej w energię elektryczną możemy korzystać z dzwonka bez konieczności wymiany kosztownych baterii.

Zalety kinetycznego dzwonka bezprzewodowego Xblitz Kinetic

Komunikacja bezprzewodowa, brak baterii i akumulatorów to atuty tego urządzenia. Dodatkowo obudowa przycisku jest odporna na warunki atmosferyczne co pozwala na jego działanie na zewnątrz nawet w niekorzystnych warunkach pogodowych takich jak deszcz, śnieg czy wiatr. Dzwonek bezprzewodowy Xblitz Kinetic to pewność, że każde naciśnięcie przycisku wywoła oczekiwany, wyraźny dźwięk!

Urządzenie bezprzewodowe, nie wymaga instalacji kablowej o Prosty i bardzo szybki montaż, nie wymaga wiercenia
Nadajnik nie wymaga baterii ani zasilania

[DANE TECHNICZNE]

Dzwonek bezprzewodowy: Xblitz Kinetic

Zasilanie: Odbiornik (dzwonek) podłączany do zwykłego gniazdka 220V, Nadajnik nie wymaga zasilania
Zasięg: do 100 metrów
Częstotliwość : 433MHz
Dzwonki: 58 melodii do wyboru
Głośność: 4 poziomy głośności dzwonka, max 80dB
Klasa szczelności nadajnika: IP44
Wymiary dzwonka: 80x85x35 mm (szerokość, wysokość, grubość bez wtyczki)
Wymiary przycisku: 40x85x20 mm (szerokość, wysokość, grubość)

[ZAWARTOŚĆ ZESTAWU]

Dzwonek bezprzewodowy: Xblitz Kinetic

[PLIKI DO POBRANIA]

Karta produktu

[FAQ]

[OPIS SZCZEGÓŁOWY]

Xblitz Kinetic to , bezprzewodowy dzwonek do drzwi, dzięki któremu możesz dać swoim (nie)oczekiwanym gościom możliwość ogłoszenia swojego przybycia. Zero kabli równa się zero problemów z montażem. Dodatkowo, nadajnik nie potrzebuje żadnego źródła zasilania, dzięki czemu nie musisz przejmować się wymianą baterii w nim.

Nadajnik bezprzewodowego dzwonka Xblitz Kinetic jest małym, poręcznym przyciskiem zasilanym energią kinetyczną – innymi słowy, energia elektryczna wytworzona przez naciśnięcie go wystarcza, by wysłać sygnał do odbiornika. Dzięki temu rozwiązaniu, nigdy nie musisz przejmować się demontażem urządzenia by wymienić w nim baterie.

ZASIĘG

Sygnał dzwonka bezprzewodowego Xbltiz Kinetic sięga do odbiornika w odległości nawet do 100 metrów na otwartej przestrzeni i do 50 metrów w zamkniętych pomieszczeniach. Możesz więc bez problemu podłączyć odbiornik w twoim domu a nadajnik przed bramą na twoją posesję.

Dodatkowo, z jednym odbiornikiem możesz sparować wiele nadajników, dzięki czemu nie musisz przejmować się szukaniem wielu gniazd zasilania na odbiorniki, jeśli chcesz zamontować dzwonki przy wielu wejściach do twojego domu.

Odbiornik Xblitz Kinetic posiada wbudowane 58 melodii dzwonków, pozwalając ci na dostosowanie urządzenia do wystroju twojego domu. Nie musisz zdawać się na proste, banalne „ding-dong” w twoim wyjątkowym domu.

ZASTOSOWANIE

Dzwonek bezprzewodowy Xblitz Kinetic nada się nie tylko do wykorzystania w domu, ale również w twojej firmie lub garażu, w których brakuje innej metody dania sygnału osobom w budynku, że ktoś czeka na zewnątrz. Dodatkowo, dzwonek może zostać wykorzystany przy opiece nad osobami starszymi – jednym naciśnięciem mogą dać ci znać, że coś jest nie tak, nawet gdy jesteś w innym pokoju.

Nadajnik dzwonka bezprzewodowego Xblitz Kinetic ma klasę szczelności IP44 – innymi słowy, jest odporny na deszcz i pył, które mogłyby uszkodzić delikatniejsze urządzenia. Nie musisz się więc przejmować, że piasek na wietrze lub ciężkie opady mogą uczynić nadajnik dzwonek bezużytecznym. Nadajnik przetrwa wszelkie warunki atmosferyczne.

5902479670539

Specjalne kody