Kamery typu Dual pozwalają nie tylko na nagrywanie drogi przed nami, lecz również także z tyłu pojazdu. Nagrania takie przydają się na przykład podczas parkowania czy kolizji w tył samochodu. Urządzenia typu Dual w przypadku wstrząsu spowodowanego np. stłuczką parkingową lub w przypadku wykrycia ruchu - zaczynają nagrywać, rejestrując zdarzenie.

  • Dwie kamery -  jedna rejestruje wydarzenia z przodu pojazdu, podczas gdy druga rejestruje wydarzenia z tyłu pojazdu i może służyć jako kamera cofania lub parkowania.

Kamery Dual

Aktywne filtry

WIDEOREJESTRATOR XBLITZ S5 DUO

Kamery samochodowe
Cena 299,00 zł

Wideorejestrator z kamerą cofania Xblitz S5 DUO Xblitz S5 Duo jest profesjonalnym wideorejestratorem z kamerą cofania, który uchwyci każdy szczegół na drodze, zarówno przed jak i za twoim samochodem. W przypadku...

XBLITZ PARK VIEW

Kamery samochodowe
Cena 279,00 zł

KAMERA SAMOCHODOWA Z LUSTERKIEM X BLITZ PARK VIEW Rejestrator jazdy X blitz Park View – 3w1, lusterko wsteczne, rejestrator jazdy tzw. czarna skrzynka oraz kamera cofania.

XBLITZ PARK VIEW ULTRA

Kamery samochodowe
Cena 399,00 zł

WIDEOREJESTRATOR X BLITZ PARK VIEW ULTRA Sprawdź podwójną kamerę samochodową X blitz Park View Ultra To jednocześnie przedni wideorejestrator, lusterko główne oraz kamera cofania w jednym urządzeniu. Świetna...