[WIDEOREJESTRATOR XBLITZ TRUST]

WIDEOREJESTRATOR XBLITZ TRUST

Xblitz Trust to pierwsza kamera samochodowa na rynku rejestratorów trasy która posiada superkondensatory zamiast standardowego akumulatorka. Ta nowa technologia znacznie przewyższa skutecznością tradycyjne akumulatory. Posiadają wyższą niezawodność, oznacza to, że nie będą tracić pojemności tak szybko, jak ma to miejsce w przypadku tradycyjnych baterii-ogniw. Kolejną zaletą tej kamery jest Filtr CPL- polaryzacyjny dzięki któremu nie odbiją się refleksy słoneczne oraz deska rozdzielcza. Kolejną zaletą Xblitz Trust jest szeroki kąt widzenia bo aż 170 stopni co sprawia, że ta kamera w tym przedziale cenowym nie ma sobie równych i stawia ją na pozycji lidera!

299,00 zł
Brutto
Ilość

W jednym koszyku możesz zamówić:3 sztuk produktu.

[DANE TECHNICZNE]

Kamera samochodowa Xblitz Trust

Kąt widzenia kamery: 170 stopni
Rozdzielczość wideo: max. 1920x1080
Format wideo/kompresja: mp4
Zdjęcia:
Procesor: NTK96658
Sensor: Sony IMX323
Obiektyw: 6G
Wyświetlacz: 1.5 cala
Autostart: TAK
Auto zabezpieczenie plików: TAK
G-Sensor TAK
Tryb parkingowy:
Detekcja ruchu:
Nagrywanie w pętli: TAK
Rejestracja dźwięku: TAK
Wbudowany głośnik: TAK
Filtr UV: TAK
Obsługa kart pamięci: obsługa kart pamięci microSD, FAT32
Porty: mini HDMI, mini USB
Język menu: PL,EN,DE,CZ
Ładowarka: USB 5V / 1.5A (Super kondensatory)
Opcje dodatkowe: Filtr polaryzacyjny, HDR, superkondensatory

[ZAWARTOŚĆ ZESTAWU]

Kamera samochodowa Xblitz Trust

Kamera Xblitz Trust, filtr polaryzacyjny, ładowarka samochodowa, instrukcja obsługi, kabel USB, przyssawka mocująca, czytnik kart microSD.

[PLIKI DO POBRANIA]

KARTA PRODUKTU

INSTRUKCJA

[FAQ]

Kamera nagrywa obraz w maksymalnej rozdzielczości FullHD (1920 x 1080px) w 30 klatkach na sekundę. Możliwa jest rejestracja wideo w niższych rozdzielczościach, jednak będzie się to wiązało z mniejszą szczegółowością obrazu.

Zgadza się. Kamera posiada wbudowany mikrofon i podczas rejestracji wideo, może również rejestrować dźwię z kabiny samochodu. Opcja ta domyślnie jest włączona. Można ją wyłączyć z poziomu menu.

Port HDMI umożliwia oglądanie nagrań bezpośrednio z kamery na telewizorze.

Akumulatorek znajdujący się wenątrz kamery służy do podtrzymania między innymi pamięci ustawień, czy też aktywowanych funkcji postojowych. Pozwala również na krótką pracę kamery jeszcze przez chwilę po wyłączeniu silnika w samochodzie, dzięki czemu możliwe jest poprawne zamknięcie aktualnie przetwarzanych plików wideo.

Kamera obsługuje karty pamięci o pojemności do 64GB. Ze względu na różnorodność kart, sugerujemy użycie kart marki IMRO (klasa 10).

Należy upewnić się, że karta której chcemy użyć jest sformatowana do FAT32 lub po instalacji w kamerze należy użyć wbudowanej funkcji formatowania.

Kamera po podłączeniu do komputera nie jest wykrywana jako pamięć masowa. Aby skopiować pliki z karty pamięci należy użyć czytnika kart micro SD.

Tak, kamera w trybie parkingowym rozpoczyna nagrywanie sekwencji w momencie gdy wykryje wstrząs lub uderzenie. Kamera korzysta wtedy z wbudowanego zasilania (jeżeli jest to możliwe sugerujemy aby profilaktycznie podłączone było dodatkowe stałe zasilanie z gniazda zapalniczki).

Tak. Kamera posiada aktywny uchwyt na tzw. "klik", który pozwala szybko odłączyć i schować kamerę bez konieczności wypinania kabli zasilających.

[OPIS SZCZEGÓŁOWY]

Xblitz Trust jest profesjonalnym wideorejestratorem który uchwyci każdy szczegół na drodze. W przypadku stłuczki, zarówno w czasie jazdy jak i gdy auto jest zaparkowane, pomoże ci określić tożsamość sprawcy i zapewni materiał dowodowy dla policji. Nieważne, czy jedziesz do pracy, do domu czy na wakacje – wypadek może przydarzyć ci się w każdym momencie, a dzięki Xblitz Trust będziesz na niego gotowy.

PORĘCZNOŚĆ

Xblitz Trust ma gustowny, stylowy design. Kamera jest rozmiarów aparatu cyfrowego i z łatwością zmieści się w kieszeni lub torebce, dzięki czemu można ją swobodnie zabrać ze sobą. Wszystkie opcje oraz obraz z nagrania na żywo lub zapisów archiwalnych są wyświetlane na przejrzystym, wygodnym wyświetlaczu LCD o rozmiarach 1,5 cala. Sześć wyraźnie oznaczonych, dużych przycisków funkcyjnych pozwala ci bez problemu korzystać ze wszystkich funkcji wideorejestratora bez konieczności odrywania uwagi od drogi.

Urządzenie posiada innowacyjną formę zasilania – super kondensatory. Dzięki nim, Xblitz Trust ma znacznie dłuższą żywotność niż gdyby posiadało tradycyjne zasilanie bateryjne. Super kondensatory bardzo dobrze znoszą skrajnie niskie oraz skrajnie wysokie temperatury, które można napotkać wewnątrz każdego samochodu.

Kamera samochodowa Xblitz Trust posiada również post mini HDMI, dzięki któremu możemy podpiąć ją do np. telewizora lub monitora komputera i na nich obejrzeć nagrany przez nas film.

OPTYKA

Kamera samochodowa Xblitz Trust rejestruje obraz w rozdzielczości 1080p, dzięki czemu bez problemu odczytasz na nagraniu tablicę rejestracyjną sprawcy stłuczki lub dostrzeżesz inne, interesujące cię detale. Dzięki jasnemu obiektywowi 6G obraz nagrania jest bardzo przejrzysty, a kąt widzenia 170 stopni zapewnia, że nic nie umknie obiektywowi twojej kamery. Dodatkowo, filtr polaryzacyjny umieszczony na obiektywie eliminuje odblaski światła z szyb innych pojazdów na nagraniu. Dzięki zastosowaniu technologii HDR, materiał nagrany w nocy posiada mocne, nasycone kolory. Zadbaj o bezpieczeństwo twoje i twoich bliskich z kamerą samochodową Xblitz Trust.

Dodatkowo, wideorejestrator Xblitz Trust posiada opcję wykonywania zdjęć.

`

PAMIĘĆ

Wideorejestrator samochodowy Xblitz Trust korzysta z kart pamięci microSD, dzięki czemu może zapisać nawet do 16 godzin wideo w rozdzielczości FullHD 1080p non-stop. Kiedy zaś miejsce się skończy, dzięki opcji nagrywania w pętli kamera zacznie automatycznie nadpisywać najstarsze pliki nowymi, dzięki czemu nie musisz przejmować się pozostałym w pamięci miejscem. Nie musisz się jednak przejmować, że z tego powodu urządzenie nadpisze jakieś ważne nagranie - funkcja G-Sensor bowiem chroni najnowsze nagranie przed nadpisaniem, gdy wykryje nagłe hamowanie lub stłuczkę. Tym samym, możesz mieć pewność, że wideorejestrator nagra najważniejsze zdarzenia z trasy, nie pozbawiając się jednocześnie komfortu użytkowania.

OCHRONA

Kamera samochodowa Xblitz Trust dba o bezpieczeństwo twojego pojazdu nawet, gdy zostawisz go zaparkowanego. Dzięki trybowi parkingowemu, urządzenie zacznie nagrywać gdy wyczuje nagłe wstrząsy wywołane, na przykład, stłuczką parkingową. Dodatkowo, funkcja wykrycia ruchu nagra zdarzenia przed kamerą, jeśli ta wykryje ruch, dzięki czemu możesz uchwycić na filmie kogoś, kto nie powinien był zbliżać się do twojego pojazdu. Bezpieczeństwo twojego auta jest zawsze zapewnione z kamerą samochodową Xblitz Trust.

DŹWIĘK

Wideorejestrator samochodowy Xblitz Trust posiada wbudowany mikrofon, dzięki któremu może nagrywać dźwięk z wnętrza samochodu wraz z obrazem wideo. Dzięki głośnikowi w urządzeniu, możesz odtworzyć nagrane filmy wraz z udźwiękowieniem. Jeśli więc masz smykałkę do komentowania zdarzeń drogowych w trakcie jazdy, twoje uwagi zostaną zachowane razem z nagraniami wideo. Opcję tę można również wyłączyć z poziomu menu.

ZASTOSOWANIA

Wideorejestrator Xblitz Trust sprawdzi się idealnie zarówno na miejskich ulicach jak i w trakcie długiego, wakacyjnego wypadu z dala od cywilizacji. Niezależnie od warunków pogodowych i drogowych, bezpieczeństwo twoje, twoich bliskich i twojego auta są zapewnione przez te niepozorne, lecz jakże potężne, urządzenie które będzie nieustannie was chronić, w dzień i w nocy, w czasie jazdy i podczas parkowania.

5902479671055

Specjalne kody

Zobacz także