[XBLITZ PURE SPORT 2]

BEZPRZEWODOWE SŁUCHAWKI SPORTOWE XBLITZ PURE SPORT 2!

Xblitz Pure Sport 2 – bezprzewodowe słuchawki bluetooth dla osób aktywnych sportowo.

99,00 zł
Brutto
Ilość

[DANE TECHNICZNE]

Słuchawki bezprzewodowe Xblitz Pure Sport 2

Impedencja: 16 Ω
Częstotliwość: 100 Hz ~ 20 KHz
Rozmiar sterownika: φ 10 mm
Moc słuchawek: 3 mW - 5 mW
Czułość słuchawek: 103±3 dB
Czas pracy: do 4 - 5 h
Czas pracy (w trybie czuwania): 80 godzin
Czas ładowania: 1 - 2 h
Wersja BT: 5.0
Napięcie akumulatorów: 3.7 V
Zasięg połączenia: do 10 m
Pojemność akumulatorów słuchawek: 50 mAh
Pojemność akumulatora etui: 600 mAh
Pojemność akumulatorów słuchawek: 50 mAh
Wymiary etui: 87x60x32 mm
Waga (z etui): 79 g
Wymiary pudełka: 86x116x51 mm
Waga pudełka: 170 g
Kod CN: 85183000
PN: XBL-AUD-SL011
Kolory: Czarny
Wodoodporność: IPX4

[ZAWARTOŚĆ ZESTAWU]

Słuchawki bezprzewodowe Xblitz Pure Sport 2

[PLIKI DO POBRANIA]

KARTA PRODUKTU

INSTRUKCJA

[FAQ]

[OPIS SZCZEGÓŁOWY]

SŁUCHAWKI BEZPRZEWODOWE BLUETOOTH – XBLITZ PURE 2

Xblitz Pure 2 to douszne słuchawki bezprzewodowe Bluetooth, które są definicją komfortu. Dzięki ich elastycznej, sprężystej budowie, możesz cieszyć się muzyką wszędzie gdzie jesteś. Gustowna, czarno-niebieska obudowa urządzenia pasuje do każdego stroju. Czy zabierasz słuchawki ze sobą do ćwiczeń lub na wypad do miasta, Xblitz Pure 2 będą idealnym dodatkiem do twojego ubioru. Ucieknij od reszty świata zagub się w dźwiękach, których chcesz słuchać.

Xblitz Pure 2 mają zasięg sieci Bluetooth sięgający do 10 metrów – możesz więc połączyć je ze swoim telefonem, tabletem czy laptopem i odejść od urządzenia, ciesząc się czystym dźwiękiem gdzie indziej. Dodatkowo, nie musisz przejmować się koniecznością częstego ładowania tych słuchawek – potrafią one dostarczać ci muzykę przez nawet 5 godzin bez przerwy. Słuchawek można również użyć do przeprowadzenia rozmowy telefonicznej. Nie musisz przejmować się tym, że zgubisz specjalistyczną ładowarkę do urządzenia – ładowanie słuchawek zachodzi poprzez standardowy port microUSB. W trybie czuwania, urządzenie te może wytrzymać nawet do 80 godzin.

KOMFORT

Słuchawki bezprzewodowe Xblitz Pure 2 zostały zaprojektowane z myślą o wygodzie użytkowania. Dzięki elastycznej, sprężystej budowie kabla łączącego słuchawki, nie plącze się on w trakcie ćwiczeń lub przechowywania. Cały zestaw waży jedyne gramów – nawet nie poczujesz, że je nosisz.

Dodatkowo, słuchawki bezprzewodowe Bluetooth Xblitz Pure 2 posiadają również wielofunkcyjny kontroler. Możemy, używając tylko jednej ręki, odebrać lub odrzucić połączenie telefoniczne i włączyć lub wyłączyć urządzenie.

ZASTOSOWANIE

Słuchawki bezprzewodowe Bluetooth Xblitz Pure 2 są idealnym wyborem, gdy chcemy posłuchać muzyki lub audiobooka, gdy zajmujemy się sprzątaniem domu, podróżujemy z użyciem komunikacji miejskiej lub w trakcie wykonywania aktywności fizycznej. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom, słuchawki sprawdzą się jako towarzysz większości ćwiczeń.

Xblitz
5902479672625

Specjalne kody