Diamenty Forbesa 2022 – Xblitz jeźdźcem nowych trendów!

Xblitz z nagrodą Forbes

Najbardziej dynamicznie rozwijające się firmy w Polsce, jeźdźcy nowych trendów, firmy z potencjałem pracowników, majątkiem i know-how – oto Diamenty Forbesa 2022. A wśród nich aż dwie marki KGK trade – Xblitz i Neno.

Czym są Diamenty Forbesa?

Diamenty Forbesa to doskonały wskaźnik, który pozwala śledzić kierunki, w których rozwija się polska gospodarka. Marki i przedsiębiorstwa, które znalazły się w tym zestawieniu, to najszybciej rozwijające się firmy w Polsce. Innowacyjna metoda analizy danych – metoda szwajcarska – łączy dwie metody: majątkową i dochodową. Pozwala to ocenić nie tylko inwestycje i rentowność firmy, ale także wycenić potencjał pracowników i know-how marki, które dziś są równie cenne i ważne dla dynamicznego rozwoju. W diamentowym rankingu Forbesa liczy się siła, zdolność budowania wartości, a także jakość marki. Średni wzrost wartości w skali 3 ostatnich lat musi wynieść minimum 15%. Dlatego tym bardziej cieszy nas Diament przyznany Xblitz.

Xblitz Diamentem Forbesa 2022!

Xblitz – lider alkomatów i wideorejestratorów samochodowych znalazł się w tym prestiżowym rankingu, który udowadnia nam, że lata poświęcone na inwestycje i rozwój produktów, były latami inwestycji w jakość i budowanie wartości. Tylko w ciągu ostatniego roku zatrudniliśmy aż 50 nowych pracowników, a moce przerobowe wzrosły ponad dwukrotnie. Z perspektywy biznesu pandemia jest czasem nieprzewidywalnym i trudnym, ale Xblitz wciąż buduje nowe sieci dystrybucji, zdobywa nowych klientów i mocną pozycję rynkową.

W 2022 powiększymy także swoją własną przestrzeń magazynową, logistyczną i biurową. Rozpoczęliśmy budowę nowej siedziby pod Krakowem.

„Marki własne KGK trade – Xblitz, Neno i Evorei intensywnie się rozwijają, czego dowodem są kolejne godła jakości, zdobywane w prestiżowych rankingach – na przykład Diamenty Forbesa. Dlatego podjęliśmy decyzję o budowie nowej siedziby, która powoli nam lepiej przygotować się na zwiększone zapotrzebowanie na nasze produkty – mówi Marcin Trojan, Generalny Dyrektor KGK trade. Hala magazynowa, rozbudowany dział logistyki oraz biurowiec zapewni komfort pracy naszym pracownikom, usprawni proces i jakość obsługi kontrahentów, a także zwiększy wydajność przepływu towaru do kontrahentów, partnerów biznesowych i klientów detalicznych”.

Dobrze jest być w gronie najlepszych firm w Polsce. To motywuje do dalszej pracy i rozwoju. Dziękujemy.

Xblitz