Nowa kamera samochodowa na dzień i na noc – Xblitz Night 2

Jeśli aktywnym jesteś kierowcą, to wiesz, że niebezpieczne sytuacje jak np. wymuszenie pierwszeństwa przez innego uczestnika ruchu drogowego, mogą zaskoczyć Cię nie tylko za dnia ale także nocą. Jak się zatem zabezpieczyć przed tego typu niechcianymi zdarzeniami? Najlepiej posiadając w samochodzie wideorejestrator, który zapisuje czytelne nagrania wideo również po zmroku.

Właśnie taką kamerą samochodową jest Xblitz Night 2! Model ten wyróżnia się trybem nocnym, który znacząco poprawia jakość nagrań przy niesprzyjających warunkach oświetleniowych. Odpowiedzialny za to jest jasny obiektyw z wysoką rozdzielczością 2,5K, gwarantujący szczegółowy obraz.

Kolejnym “plusem” wideorejestratora Xblitz Night 2 jest obsługa za pomocą intuicyjnej i spolszczonej aplikacji na telefon. Jest to możliwe dzięki wbudowanemu bezpośrednio w urządzeniu modułowi WiFi. Cechy dodatkowe kamerki Xblitz Night 2 to aktywny tryb parkingowy, chroniący Twój pojazd, nawet gdy nie ma Cię w pobliżu, a także niewielki, ale czytelny 2-calowy wyświetlacz LCD.

Dodając do tego kompaktowe rozmiary urządzenia oraz jego klasyczny design otrzymujesz produkt, który na pewno przypadnie Ci do gustu!

Kup teraz!

Xblitz