Xblitz Black 4K – mocny zawodnik wśród wideorejestratorów

Black 4k blog

Black 4K to nowy model wideorejestratora samochodowego Xblitz, który poza doskonałą jakością nagrań, rejestrowanych w 60 klatkach na sekundę, posiada także moduł GPS zapisujący współrzędne z trasy. Dzięki temu zyskasz większe poczucie bezpieczeństwa w razie nieprzyjemnej sytuacji na drodze oraz pewność posiadania dowodu w postaci szczegółowego nagrania wideo.

Urządzenie nagrywa obraz o szerokości 170 stopni, co pozwoli Ci na obserwację obydwu pasów drogi, w tym także pobocza. Z łatwością dostrzeżesz numery tablic rejestracyjnych mijających Cię pojazdów. Z wideorejestratorem Xblitz Black 4K otrzymujesz obraz w wysokiej jakości 4K, dzięki czemu żaden szczegół nie umknie Twojej uwadze.

Moduł nawigacji satelitarnej, w jaki wyposażono ten wideorejestrator, pozwala na lokalizowanie współrzędnych pojazdu oraz rejestrację jego aktualnej prędkości w nagraniach wideo.

Kamera samochodowa Xblitz Black 4K została wyposażona w jasny obiektyw oraz zaawansowany sensor marki Sony, które zapewniają doskonałą jakość nagrań — również po zmroku. Zadbaliśmy o wysoką jakość nagrań nie tylko w dzień, ale również w nocy. Wideorejestrator Xblitz Black 4K posiada zaawansowaną matrycę z trybem “Night Vision”, który pozwoli Ci z powodzeniem rejestrować także nocne wyprawy.

Urządzenie nagrywa w pętli, co oznacza, że stare pliki automatycznie nadpisywane są nowymi. Nie musisz zatem manualnie pozywać się danych, aby zwolnić miejsce na dysku. Wideorejestrator Xblitz Black 4K uruchomi się automatycznie i rozpocznie nagrywanie, gdy tylko wykryje wstrząsy w czasie postoju samochodu. Dzięki temu rozwiązaniu z łatwością zidentyfikujesz sprawcę parkingowej stłuczki.

Aktywny uchwyt zapewnia stały dostęp do źródła energii. Nie musisz zatem obawiać się, że nagle stracisz możliwość rejestracji obrazu. Uchwyt zapewnia stabilne położenie urządzenia, a ponadto ułatwia montaż i szybkie wypięcie kamery.

Kamera samochodowa Xblitz Black 4K została wyposażona w detektor ruchu, który uruchomi urządzenie za każdym razem, gdy wykryje ruch w okolicy Twojego pojazdu. Z łatwością sprawdzisz, czy ktoś zbliżał się do Twojego samochodu podczas Twojej nieobecności.

 

Czytaj również:

Xblitz