Radia samochodowe

Wybrane modele naszych radiów samochodowych wyposażone są w m.in. zestawy głośnomówiące, kamery cofania, dotykowe wyświetlacze, moduł Bluetooth pozwalający na słuchanie muzyki prosto z telefonu.

Radio samochodowe Xblitz RF100
Xblitz RF100 119,00
Radio samochodowe Xblitz RF350 CAM
Xblitz RF350 Cam 369,00
Radio samochodowe Xblitz RF500 CAM
Xblitz RF500 CAM 529,00

Współczesne radia samochodowe posiadają szereg dodatkowych funkcji, które umilą Ci czas spędzony w samochodzie. Poza klasycznym radiem możesz podłączyć do urządzenia swój telefon i cieszyć się muzyką płynącą ze smartfona za pośrednictwem technologii Bluetooth. Wejścia USB zapewnią Ci dodatkowe źródła muzyki w formatach MP3, a także pozwolą na ładowanie telefonu po kablu. Radia z mikrofonem pozwalają także na bezprzewodowe prowadzenie rozmów telefonicznych. Bardziej zaawansowane modele (takie jak np. Xblitz RF500 CAM) posiadają w zestawie także kamerę cofania, która ułatwi Ci manewrowanie pojazdem.

Tak. Za sprawą dodatkowych portów USB możesz z powodzeniem ładować swój telefon w czasie jazdy samochodem.

Tak. Radia samochodowe zostały wyposażone w system Bluetooth, który pozwala na połączenie radia ze smartfonem. Dzięki temu rozwiązaniu możesz słuchać muzyki, audiobooków lub podcastów bezpośrednio ze swojego telefonu.

Niektóre modele, takie jak: Xblitz RF350 CAM, RF400 CAM, czy RF 500 CAM posiadają w zestawie kamerę cofania. Wystarczy tylko wrzucić bieg wsteczny, a na wyświetlaczu urządzenia pojawi się obraz zza Twojego samochodu. To wygodne rozwiązanie zapewni Ci znacznie większą widoczność w czasie parkowania.