[Xblitz Z8 Night]

WIDEOREJESTRATOR SAMOCHODOWY FULL HD DVR XBLITZ Z8 NIGHT

Kamera samochodowa Xblitz z funkcją rejestrowania jazdy w jakości full HD, trybem nocnym i funkcją G-sensor skutecznie zadba o Twoje bezpieczeństwo na drodze.

229,00 zł
Brutto
Ilość

Xblitz Z8
Numer sekcji - 1

Jakość Full HD

Ciesz się nagraniami wideo w jakości Full HD! Nagranie wysokiej rozdzielczości, to więcej szczegółów, lepsza widoczność np. tablic rejestracyjnych i wszystkich innych elementów trasy, które możesz dostrzec na nagraniu.

Jakość Full HD
Numer sekcji - 2

Tryb nocny

Nasza kamera znakomicie sprawdzi się podczas rejestrowania trasy nocą. Tryb nocny wykorzystuje zaawansowany technologicznie sensor i jasny obiektyw, aby zapewnić najwyższą jakość nagrań po zmroku.

Tryb nocny
Numer sekcji - 3

Solidna budowa

Kamera Xblitz Z8 NIGHT została zaprojektowana z dbałością o każdy detal. Nie tylko atrakcyjnie wygląda, ale jest również bardzo wytrzymała i funkcjonalna. To sprzęt, który będzie w stanie służyć Ci przez lata.

Solidna budowa
Numer sekcji - 4

Magnetyczny uchwyt

Wszystko działa na „klik”! Koniec niewygodnych klipsów i ciągłego rozpinania przewodów. Zostawiasz samochód na otwartym parkingu? Xblitz Z8 NIGHT możesz łatwo odpiąć i zabrać ze sobą.

Magnetyczny uchwyt
Numer sekcji - 5

Kompaktowa

Nasz wideorejestrator jazdy doskonale wkomponuje się do wnętrza Twojego samochodu. Dzięki niewielkim rozmiarom obudowy, nie będzie Cię rozpraszać podczas jazdy, a także zapewni pełną dyskrecję.

Kompaktowa
Numer sekcji - 6

Zaawansowana

Xblitz Z8 NIGHT wykorzystuje najnowsze rozwiązania technologiczne, aby uchwycić jeszcze więcej szczegółów z każdej zarejestrowanej przez Ciebię trasy. Od dziś nic nie umknie Twojej uwadze.

Zaawansowana
Numer sekcji - 7

Wydajna

Kamera Xblitz Z8 Night została wyposażona w najnowsze podzespoły, dzięki czemu nagrywa stabilnie I się nie przegrzewa. To wideorejestratora, któremu po prostu możesz zaufać.

Wydajna
Numer sekcji - 8

Ekran LCD

Xblitz Z8 NIGHT wyposażyliśmy w czytelny i jasny wyświetlacz LCD, który pozwoli na swobodną obsługę kamery. Ekran pozwala również w wygodny sposób przeglądnąć zarejestrowane nagrania. Pamiętaj - podczas nagrywania możesz "wygasić ekran", aby Cię nie rozpraszał.

Ekran LCD
Numer sekcji - 9

G-sensor

Funkcja G-sensor odpowiada za zabezpieczenie kluczowych danych w momencie kolizji lub nagłego hamowania. Kamera automatycznie zabezpieczy przed skasowaniem pliki wideo (z najbliższego przedziału czasowego), które nie zostaną nadpisane w przypadku kontynuacji funkcji nagrywania.

G-sensor
Numer sekcji - 10

Nagrywanie w pętli

Nośnikiem danych w Xblitz Z8 NIGHT są karty pamięci microSD. Dzięki funkcji „Loop-Recording” nie musisz martwić się o brak miejsca i ciągłe usuwanie archiwalnych plików. Rejestrator nagrywa obraz w trybie ciągłym (zapis w pętli)- oznacza to nic innego, jak nadpisywanie starszych plików plikami nowszymi.

Nagrywanie w pętli

[DANE TECHNICZNE]

Xblitz Z8 NIGHT

Procesor: JI5601
Sensor 2Mpx
Złącza: Mini USB(uchwyt)
Rozdzielczość wideo: Max Full HD
Karta pamięci: Karty micro SD do 32 GB klasa 10
Nagrywanie w pętli: TAK
Tryb parkingowy: TAK
Tryb nocny: TAK
Wykrywanie ruchu: TAK
Szeroki kąt widzenia: TAK
Audio: Wudowany mikrofon i głośnik
Waga(bez uchwytu): 60 g
Wymiary(bez uchwytu): 40x60x57 mm
Kondensator: TAK
Zawartość zestawu: Kamera Xblitz Z8 NIGHT, zasilacz, czytnik kart pamięci, magnetyczny uchwyt mocujący, kabel USB, instrukcja obsługi

[ZAWARTOŚĆ ZESTAWU]

Xblitz Z8 NIGHT

Kamera Xblitz Z8 NIGHT, zasilacz, czytnik kart pamięci, magnetyczny uchwyt mocujący, kabel USB, instrukcja obsługi.

[PLIKI DO POBRANIA]

Xblitz Z8 NIGHT

KARTA PRODUKTU

INSTRUKCJA

5902479672304

Specjalne kody

Zobacz także