[KAMERA SAMOCHODOWA XBLITZ S8]

Kamera samochodowa 2.5K Xblitz S8

Xblitz S8 jest profesjonalnym wideorejestratorem, który uchwyci każdy szczegół na drodze. W przypadku stłuczki, zarówno w czasie jazdy jak i gdy auto jest zaparkowane, pomoże ci określić tożsamość sprawcy i zapewni materiał dowodowy dla policji. Nieważne, czy jedziesz do pracy, do domu czy na wakacje – wypadek może przydarzyć ci się w każdym momencie, a dzięki Xblitz S8 będziesz na niego gotowy.

429,00 zł
Brutto
Ilość

W jednym koszyku możesz zamówić:3 sztuk produktu.
Wideorejestrator QHD Xblitz S8

DESIGN

Xblitz S8 to kamera samochodowa nagrywająca filmy w rozdzielczości 2.5k. Potężne podzespoły, które pozwalają na osiągnięcie tak wysokiej jakości, kryją się w poręcznej, ergonomicznej obudowie urządzenia.

ROZDZIELCZOŚĆ 2.5K

Kamera samochodowa Xblitz S8 jest wyposażona w zaawansowany sensor Starvis, dzięki któremu może rejestrować obraz o rozdzielczości 2560x1440p. To pozwala urządzeniu uchwycić znacznie więcej szczegółów niż wideorejestratory nagrywające w standardzie Full HD.

TRYB NOCNY

Kamera samochodowa Xblitz S8 wyposażona jest w funkcję trybu nocnego, która wykorzystuje szczególne właściwości sensora Starvis. Obraz nagrany w trybie nocnym charakteryzuje się znacznie większą jasnością i dynamiką, dzięki czemu filmy zarejestrowane nocą są przejrzyste.

CHIPSET NOVATEK 96675

Kamera samochodowa Xblitz S8 posiada najnowszy chipset NTK, zapewniający dużą moc obliczeniową. Pozwala ona urządzeniu na poprawne przetworzenie nagrań w wysokiej rozdzielczości QHD.

AKTYWNY UCHWYT

Wideorejestrator Xblitz S8 możesz zawsze zabrać ze sobą. Dzięki aktywnemu uchwytowi nie musisz walczyć z przewodami, by odłączyć urządzenie od zasilania. A gdy chcesz ponownie umieścić kamerę samochodową na miejscu, wystarczy jeden klik.

TRYB PARKINGOWY

Tryb parkingowy to funkcja, dzięki której Twój samochód jest bezpieczny, nawet gdy jesteś daleko od niego. W przypadku wstrząsu spowodowanego np. stłuczką parkingową kamera samochodowa Xblitz S8 zacznie nagrywać krótkie wideo, by uchwycić sprawcę stłuczki na filmie.

NAGRYWANIE W PĘTLI

Nośnikiem danych Xblitz S8 są karty pamięci microSD. Dzięki funkcji „Loop-Recording" nie musisz martwić się o brak miejsca i ciągłe usuwanie archiwalnych plików. Rejestrator nagrywa obraz w trybie ciągłym (zapis w pętli) i gdy zabraknie miejsca na karcie pamięci, nowe pliki nadpisują najstarsze nagrania.

G-SENSOR

Funkcja G-sensor kamery samochodowej Xblitz S8 odpowiada za zabezpieczenie kluczowych danych w momencie kolizji lub nagłego hamowania. Kamera automatycznie zabezpieczy przed skasowaniem pliki wideo (z najbliższego przedziału czasowego). Nie zostaną one nadpisane, gdy nagrywanie będzie kontynuowane.

[DANE TECHNICZNE]

Kamera samochodowa Xblitz s8 DUO

Procesor: NOVATEK 96675
Rozdzielczość nagrywania: 2560x1440 30fps, Full HD 60/30fps
Sensor: SONY STARVIS 335
Obiektyw: 6G + IR / f1.8
Kąt widzenia: 140°
Wyświetlacz: 2”
Pamięć: Karty micro SD do 256GB klasy 10
Format zapisu: MP4 / H.265
Zasilanie: 5V
Porty: Kamera - Micro USB / Uchwyt - Mini USB
Mikrofon/ Głośnik: Wbudowane
Bateria: Tak. Wbudowany akumulatorek
G-sensor: Tak
Tryb Parkingowy: Tak
Tryb Nocny: Tak
Nagrywanie w pętli: Tak
WDR: Tak
Timelaps: Tak
Mocowanie: Aktywny uchwyt
Zawartość zestawu: Kamera samochodowa Xblitz S8, ładowarka samochodowa, kabel USB, instrukcja obsługi, czytnik kart pamięci

[ZAWARTOŚĆ ZESTAWU]

Kamera samochodowa Xblitz s8

Kamera samochodowa Xblitz S8, ładowarka samochodowa, kabel USB, instrukcja obsługi, czytnik kart pamięci

[PLIKI DO POBRANIA]

Wideorejestrator Xblitz s8

KARTA PRODUKTU INSTRUKCJA

[FAQ]

[OPIS SZCZEGÓŁOWY]

Xblitz S8 jest profesjonalnym wideorejestratorem, który uchwyci każdy szczegół na drodze. W przypadku stłuczki, zarówno w czasie jazdy jak i gdy auto jest zaparkowane, pomoże ci określić tożsamość sprawcy i zapewni materiał dowodowy dla policji. Nieważne, czy jedziesz do pracy, do domu czy na wakacje – wypadek może przydarzyć ci się w każdym momencie, a dzięki Xblitz S8 będziesz na niego gotowy.

NIESAMOWITA MOC

Kamera samochodowa Xblitz S8 rejestruje obraz w rozdzielczości poczwórnego HD, zwanego również QHD czyli 2560 na 1440 pikseli. Dzięki tak wysokiej rozdzielczości nagrywanych filmów, nie umknie ci żaden, nawet najdrobniejszy szczegół, wliczając w to ważne informacje takie jak numery rejestracyjne innych pojazdów na drodze. Większość urządzeń tego typu unika tak wysokich rozdzielczości z powodu wielkich rozmiarów plików. Xblitz S8 korzysta jednak z nowoczesnego kodeku H.265, dzięki któremu pliki wideo są poddane lepszej kompresji bez utraty na jakości. Szeroki kąt widzenia 140 stopni zapewnia, że nic nie umknie jasnemu obiektywowi F1.8 twojej kamery. Zadbaj o bezpieczeństwo twoje i twoich bliskich z kamerą samochodową Xblitz S8.

Jeśli jednak wolisz nagrania o niższej rozdzielczości ale większej ilości klatek na sekundę – to również jest możliwe gdy korzystasz z kamery samochodowej Xblitz S8. Przy rozdzielczości Full HD urządzenie te jest w stanie nagrywać 60 klatek na sekundę – dwa razy więcej niż w przypadku standardowych wideorejestatorów.

Wideorejestrator Xblitz S8 może obsługiwać karty pamięci micro SD o pojemności sięgającej nawet 256GB, dzięki czemu może pomieścić mnóstwo nagrań wideo oraz zdjęć wykonanych w wysokiej rozdzielczości. Nowoczesny sensor Sony Starvis, który służy za serce całego urządzenia, zapewnia niesamowitą jakość wykonanych plików – nie tylko pod względem rozdzielczości, ale również ilości detali oraz dynamiki barw. Pozwala on również na uruchomienie trybu nocnego, w którym obraz jest jaśniejszy a barwy widoczniejsze, pozwalając na wykonywanie przejrzystych nagrań nawet nocą.

PORĘCZNOŚĆ

Wideorejestrator Xblitz S8 ma gustowny, stylowy design. Obudowa wideorejestratora wykonana z matowego tworzywa sztucznego, które nadaje mu naprawdę stylowy wygląd. Kamera jest niewielka i z łatwością zmieści się w dłoni lub kieszeni, dzięki czemu można ją swobodnie zabrać ze sobą. Dzięki aktywnemu uchwytowi, na którym umieszczona jest kamera, odpięcie lub przypięcie jej jest wyjątkowo proste i intuicyjne. Duże, wygodne przyciski funkcyjne są wszystkim czego potrzeba, by sprawnie poruszać się po intuicyjnym, polskim menu urządzenia. Wszystkie opcje oraz obraz z nagrania na żywo lub zapisów archiwalnych są wyświetlane na przejrzystym, wygodnym wyświetlaczu LCD o przekątnej długości 2 cala.

Kamera samochodowa Xblitz S8 jest zasilana zwykłym kablem micro-USB, dzięki czemu nie musisz się martwić, że zgubienie przewodu oznacza konieczność ponownego zakupu niepowtarzalnego, rzadkiego okablowania. Dzięki temu, montaż urządzenia jest prosty i intuicyjny, a kamerę można z łatwością odpiąć i zabrać ze sobą w razie potrzeby.

PAMIĘĆ

Wideorejestrator samochodowy Xblitz S8 korzysta z kart pamięci microSD, które potrafią pomieścić godziny nagrań w rozdzielczości QHD. Kiedy zaś miejsce się skończy, dzięki opcji nagrywania w pętli kamera zacznie automatycznie nadpisywać najstarsze pliki nowymi, dzięki czemu nie musisz przejmować się pozostałym w pamięci miejscem. Nie musisz się jednak przejmować, że z tego powodu urządzenie nadpisze jakieś ważne nagranie - funkcja G-Sensor bowiem chroni najnowsze nagranie przed nadpisaniem, gdy wykryje nagłe hamowanie lub stłuczkę. Tym samym, możesz mieć pewność, że wideorejestrator nagra najważniejsze zdarzenia z trasy, nie pozbawiając się jednocześnie komfortu użytkowania.

OCHRONA

Kamera samochodowa Xblitz S8 dba o bezpieczeństwo twojego pojazdu nawet, gdy zostawisz go zaparkowanego. Dzięki trybowi parkingowemu, urządzenie zacznie nagrywać gdy wyczuje nagłe wstrząsy wywołane, na przykład, stłuczką parkingową. Bezpieczeństwo twojego auta jest zawsze zapewnione z kamerą samochodową Xblitz S8.

DŹWIĘK

Wideorejestrator samochodowy Xblitz S8 posiada wbudowany mikrofon, dzięki któremu może nagrywać dźwięk z wnętrza samochodu wraz z obrazem wideo. Dzięki głośnikowi w urządzeniu, możesz odtworzyć nagrane filmy wraz z udźwiękowieniem. Jeśli więc masz smykałkę do komentowania zdarzeń drogowych w trakcie jazdy, twoje uwagi zostaną zachowane razem z nagraniami wideo. Opcję tę można również wyłączyć z poziomu menu.

ZASTOSOWANIA

Wideorejestrator Xblitz S8 sprawdzi się idealnie zarówno na miejskich ulicach jak i w trakcie długiego, wakacyjnego wypadu z dala od cywilizacji. Niezależnie od warunków pogodowych i drogowych, bezpieczeństwo twoje, twoich bliskich i twojego auta są zapewnione przez te niepozorne, lecz jakże potężne, urządzenie które będzie nieustannie was chronić, w dzień i w nocy, w czasie jazdy i podczas parkowania.

Xblitz
5902479671505

Specjalne kody