[WIDEOREJESTRATOR XBLITZ S5 DUO]

Wideorejestrator z kamerą cofania Xblitz S5 DUO

Xblitz S5 Duo jest profesjonalnym wideorejestratorem z kamerą cofania, który uchwyci każdy szczegół na drodze, zarówno przed jak i za twoim samochodem. W przypadku stłuczki, zarówno w czasie jazdy jak i gdy auto jest zaparkowane, pomoże ci określić tożsamość sprawcy i zapewni materiał dowodowy dla policji. Nieważne, czy jedziesz do pracy, do domu czy na wakacje – wypadek może przydarzyć ci się w każdym momencie, a dzięki Xblitz S5 Duo będziesz na niego gotowy.

299,00 zł
Brutto
Ilość

W jednym koszyku możesz zamówić:3 sztuk produktu.
Wideorejestrator Full HD z kamerą wsteczną Xblitz S5 Duo

JAKOŚĆ FULL HD

Ciesz się nagraniami wideo w wysokiej jakości Full HD! Kamera samochodowa Xblitz S5 Duo nagrywa w rozdzielczości 1920 na 1080 pikseli, pozwalając ci uchwycić na nagraniu więcej ważnych szczegółów takich jak tablice rejestracyjne innych pojazdów.

PRZEJRZYSTOŚĆ PARKOWANIA

"Duo" oznacza podwójny, dlatego też kamera samochodowa Xblitz S5 Duo posiada w zestawie drugą kamerę. Jest to kamera wsteczna, którą można zamontować wewnątrz, jak i na zewnątrz pojazdu. Służy ona jako kamera cofania — gdy wrzucisz bieg wsteczny, obraz z niej automatycznie zostanie wyświetlony na ekranie wideorejestratora.

ZOBACZ WIĘCEJ

Dzięki szerokiemu kątowi widzenia wynoszącemu 120 stopni kamera samochodowa Xblitz S5 Duo widzi nie tylko zdarzenia drogowe z Twojego pasa jezdni, ale również to, co dzieje się po przeciwnej stronie ulicy. Żaden szczegół nie umknie tej kamerze.

WYGODNY MONTAŻ

Koniec ze skomplikowanym montażem kamery samochodowej! Xblitz S5 Duo posiada aktywny uchwyt, który mocuje się do przedniej szyby pojazdu z użyciem przylepnego materiału. Kamerę można zamontować w uchwycie łatwo i intuicyjnie — wystarczy jedna ręka.

DETEKCJA RUCHU

Kamera samochodowa Xblitz S5 Duo wyposażona jest w aktywną detekcję ruchu. Wideorejestrator każdorazowo uruchomi krótki zapis audio-wideo, gdy wykryje ruch przed samochodem. Funkcja ta pozwala określić, czy ktoś zbliżał się do Twojego samochodu podczas twojej nieobecności.

G-SENSOR

Funkcja G-sensor kamery samochodowej Xblitz S5 Duo odpowiada za zabezpieczenie kluczowych danych w momencie kolizji lub nagłego hamowania. Kamera automatycznie zabezpieczy przed skasowaniem pliki wideo z najbliższego przedziału czasowego. Nie zostaną one nadpisane, gdy nagrywanie będzie kontynuowane.

LOOP RECORDING

Nośnikiem danych Xblitz S5 Duo są karty pamięci microSD. Dzięki funkcji „Loop-Recording" nie musisz martwić się o brak miejsca i ciągłe usuwanie archiwalnych plików. Rejestrator nagrywa obraz w trybie ciągłym (zapis w pętli) i gdy zabraknie miejsca na karcie pamięci, nowe pliki nadpisują najstarsze nagrania.

TRYB PARKINGOWY

Tryb parkingowy to funkcja, dzięki której Twój samochód jest bezpieczny, nawet gdy jesteś daleko od niego. W przypadku wstrząsu spowodowanego np. stłuczką parkingową kamera samochodowa Xblitz S5 Duo zacznie nagrywać krótkie wideo, by uchwycić sprawcę stłuczki na filmie.

[DANE TECHNICZNE]

Kamera samochodowa Xblitz S5 DUO

Procesor: JL5401
Rozdzielczość nagrywania: Przód: Full HD 1920x1080, tył: 640x480
Sensor: Przód: GC2053
Obiektyw: 4G
Kąt widzenia: 120 stopni
Wymiar: 82x61x29 mm
Waga: 105g
Wyświetlacz: 2,45 cala
Pamięć: Karty micro SD do 32GB klasy 10
Format zapisu: MOV
Zasilanie: 5V
USB: Micro USB (alternatywne źródło zasilania)
Mikrofon/ Głośnik: Wbudowane
Bateria: Tak. Wbudowany akumulatorek
Aktywny Uchwyt: Tak
G-sensor: Tak
Tryb Parkingowy: Tak
Nagrywanie w pętli: Tak
Detekcja ruchu: Tak
Szeroki kąt widzenia: Tak
HDR: Tak
Zawartość zestawu: Kamera, Kamera wsteczna, Czytnik kart pamięci microSD, Ładowarka, Uchwyt aktywny, Przewód USB, Przewód AV (do kamery tylnej), Instrukcja
Numer produktu: XBL-CAR-DR045

[ZAWARTOŚĆ ZESTAWU]

Kamera samochodowa Xblitz S5 DUO

Kamera, Kamera wsteczna, Czytnik kart pamięci microSD, Ładowarka, Uchwyt aktywny, Przewód USB, Przewód AV (do kamery tylnej), Instrukcja

[PLIKI DO POBRANIA]

Wideorejestrator Xblitz S5 DUO

KARTA PRODUKTU INSTRUKCJA

[FAQ]

[OPIS SZCZEGÓŁOWY]

Xblitz S5 Duo jest profesjonalnym wideorejestratorem z kamerą cofania, który uchwyci każdy szczegół na drodze, zarówno przed jak i za twoim samochodem. W przypadku stłuczki, zarówno w czasie jazdy jak i gdy auto jest zaparkowane, pomoże ci określić tożsamość sprawcy i zapewni materiał dowodowy dla policji. Nieważne, czy jedziesz do pracy, do domu czy na wakacje – wypadek może przydarzyć ci się w każdym momencie, a dzięki Xblitz S5 Duo będziesz na niego gotowy.

PORĘCZNOŚĆ

Wideorejestrator Xblitz S5 Duo ma gustowny, stylowy design. Obudowa wideorejestratora wykonana z matowego tworzywa sztucznego, które nadaje mu naprawdę stylowy wygląd. Kamera jest niewielka i z łatwością zmieści się w dłoni lub kieszeni, dzięki czemu można ją swobodnie zabrać ze sobą. Duże, wygodne przyciski funkcyjne są wszystkim czego potrzeba, by sprawnie poruszać się po intuicyjnym, polskim menu urządzenia. Wszystkie opcje oraz obraz z nagrania na żywo lub zapisów archiwalnych są wyświetlane na przejrzystym, wygodnym wyświetlaczu LCD o przekątnej długości 2,45 cala.

Kamera samochodowa Xblitz S5 Duo jest zasilana zwykłym kablem mini-USB, dzięki czemu nie musisz się martwić, że zgubienie przewodu oznacza konieczność ponownego zakupu niepowtarzalnego, rzadkiego okablowania. Dzięki temu, montaż urządzenia jest prosty i intuicyjny, a kamerę można z łatwością odpiąć i zabrać ze sobą w razie potrzeby.

OPTYKA

Kamera samochodowa Xblitz S5 Duo rejestruje obraz w rozdzielczości 1080p z przodu urządzenia i w rozdzielczości VGA z użyciem kamery tylnej. Dzięki temu, bez problemu odczytasz na nagraniu tablicę rejestracyjną sprawcy stłuczki lub dostrzeżesz inne, interesujące cię detale po obu stronach pojazdu. Szeroki kąt widzenia 120 stopni zapewnia, że nic nie umknie obiektywowi twojej kamery.. Zadbaj o bezpieczeństwo twoje i twoich bliskich z kamerą samochodową Xblitz S5 Duo.

PAMIĘĆ

Wideorejestrator samochodowy Xblitz S5 Duo korzysta z kart pamięci microSD, które potrafią pomieścić godziny nagrań w rozdzielczości 1080p. Kiedy zaś miejsce się skończy, dzięki opcji nagrywania w pętli kamera zacznie automatycznie nadpisywać najstarsze pliki nowymi, dzięki czemu nie musisz przejmować się pozostałym w pamięci miejscem. Nie musisz się jednak przejmować, że z tego powodu urządzenie nadpisze jakieś ważne nagranie - funkcja G-Sensor bowiem chroni najnowsze nagranie przed nadpisaniem, gdy wykryje nagłe hamowanie lub stłuczkę. Tym samym, możesz mieć pewność, że wideorejestrator nagra najważniejsze zdarzenia z trasy, nie pozbawiając się jednocześnie komfortu użytkowania.

OCHRONA

Kamera samochodowa Xblitz S5 Duo dba o bezpieczeństwo twojego pojazdu nawet, gdy zostawisz go zaparkowanego. Dzięki trybowi parkingowemu, urządzenie zacznie nagrywać gdy wyczuje nagłe wstrząsy wywołane, na przykład, stłuczką parkingową. Bezpieczeństwo twojego auta jest zawsze zapewnione z kamerą samochodową Xblitz S5 Duo.

KAMERA COFANIA

Wideorejestrator samochodowy Xblitz S5 Duo posiada dodatkową, tylną kamerę, którą można wykorzystać jako kamerę cofania. Gdy w swoim pojeździe wrzucisz bieg wsteczny, na ekranie wideorejestratora wyświetli się obraz z tyłu twojego samochodu. Dzięki temu, masz pełny pogląd na sytuację i nie musisz przejmować się, że przypadkiem uderzysz w coś, czego nie zauważyłeś z użyciem lusterek.

DŹWIĘK

Wideorejestrator samochodowy Xblitz S5 Duo posiada wbudowany mikrofon, dzięki któremu może nagrywać dźwięk z wnętrza samochodu wraz z obrazem wideo. Dzięki głośnikowi w urządzeniu, możesz odtworzyć nagrane filmy wraz z udźwiękowieniem. Jeśli więc masz smykałkę do komentowania zdarzeń drogowych w trakcie jazdy, twoje uwagi zostaną zachowane razem z nagraniami wideo. Opcję tę można również wyłączyć z poziomu menu.

ZASTOSOWANIA

Wideorejestrator Xblitz S5 Duo sprawdzi się idealnie zarówno na miejskich ulicach jak i w trakcie długiego, wakacyjnego wypadu z dala od cywilizacji. Niezależnie od warunków pogodowych i drogowych, bezpieczeństwo twoje, twoich bliskich i twojego auta są zapewnione przez te niepozorne, lecz jakże potężne, urządzenie które będzie nieustannie was chronić, w dzień i w nocy, w czasie jazdy i podczas parkowania.

Xblitz
5902479671536

Specjalne kody