[KAMERA SAMOCHODOWA XBLITZ S4]

Kamera samochodowa Xblitz S4 - Pierwszy mini wideorejestrator Xblitz

Miniaturowa kamera samochodowa Xblitz S4 cechuje się niewielkimi rozmiarami przy zachowaniu pełni funkcjonalności klasycznego wideorejestratora Full HD. Dyskretna konstrukcja nie zasłania widoku kierowcy i nie kusi potencjalnych złodziei. Wbudowany moduł Wi-Fi pozwala na wygodną obsługę kamery Xblitz S4 z Twojego smartfonu za pomocą dedykowanej aplikacji.

299,00 zł
Brutto
Ilość

W jednym koszyku możesz zamówić:3 sztuk produktu.
Wideorejestrator samochodowy FULL HD Xblitz S4
Kamera samochodowa FULL HD Xblitz S4
DESIGN

DESIGN

Xblitz S4 to niewielki wideorejestrator samochodowy, który będzie pasował idealnie wewnątrz każdego samochodu. Niecodzienna, cylindryczna obudowa sprawia, że urządzenie nie będzie zasłaniało Twojego widoku w czasie jazdy. Kamera samochodowa Xblitz S4 została zaprojektowania w celu maksymalizacji dyskrecji. Kamerę można bez trudu schować za lusterkiem wstecznym co uczyni ją praktycznie niewidoczną z zewnątrz. Ponadto urządzenie posiada niewielki, przyklejany do szyby uchwyt, z którego kamerę można łatwo odłączyć i ukryć ją w schowku lub kieszeni. 

Kamera samochodowa Xblitz S4
JAKOŚĆ FULL HD

JAKOŚĆ FULL HD

Kamera samochodowa Xblitz S4 wyposażona jest w sensor SONY EXMOR, dzięki któremu może nagrywać filmy w jakości Full HD. Nagrania w tak wysokiej rozdzielczości pozwalają Ci zobaczyć więcej szczegółów oraz lepszą widoczność np. tablic rejestracyjnych innych pojazdów. Jest to szczególnie ważne w przypadku ucieczki sprawcy z miejsca kolizji. Doskonała jakość obrazu kamery samochodowej Xblitz S4 pozwoli Ci poczuć się bezpiecznie w razie próby wymuszenia odszkodowania.

Kamerka samochodowa FULL HD Xblitz S4
APLIKACJA MOBILNA

APLIKACJA MOBILNA

Kamera Xblitz S4 jest obsługiwana z pomocą specjalnej aplikacji, którą można pobrać na urządzenie korzystające z systemów operacyjnych iOS lub Android. Dzięki aplikacji możesz oglądać nagrania z kamery na swoim telefonie. Wideorejestrator Xblitz S4 nie posiada wbudowanego ekranu, a praktycznie całość sterowania urządzeniem odbywa się za pośrednictwem wygodnej aplikacji w Twoim smartfonie. Takie rozwiązanie zapewnia niespotykaną w innych kamerach wygodę użytkowania.  

Wideorejstrator jazdy Xblitz S4 FULL HD
ZOBACZ WIĘCEJ

ZOBACZ WIĘCEJ

Dzięki kamerze Xblitz S4 zarejestrujesz i zauważysz więcej! Szeroki kąt widzenia rejestratora sprawi, że nic nie umknie zapisowi wideo. Jest to szczególnie ważne w przypadku zdarzeń które miały miejsce na poboczu drogi lub przeciwnym pasie ruchu. Wideorejestrator Xblitz S4 posiada kąt widzenia aż 140°.

KAMERA SAMOCHODOWA Xblitz S4
SUPER KONDENSATOR

SUPER KONDENSATOR

Xblitz S4 posiada innowacyjny system zasilania wewnętrznego, oparty o wbudowany super kondensator, który stabilnie podtrzymuje pracę kamery, pozwalając jej bezpiecznie zapisać wszelkie ustawienia po odłączeniu zasilania. Posiada on znacznie dłuższą żywotność niż konwencjonalne zasilanie bateryjne. Kondensator bardzo dobrze znosi wysokie i niskie temperatury występujące w kabinie samochodu.

Nagrywanie w pętli przez Xblitz S4
NAGRYWANIE W PĘTLI

NAGRYWANIE W PĘTLI

Rejestrując trasę kamerą samochodową Xblitz S4, nie musisz martwić się o brak miejsca i ciągłe usuwanie archiwalnych plików. Rejestrator nagrywa obraz w trybie ciągłym (zapis w pętli). Oznacza to nic innego jak nadpisywanie starszych plików — plikami nowszymi. Oszczędzasz dzięki temu pieniądze, nie musisz kupować drogiej karty pamięci o dużej pojemności jak i czas, gdyż nie masz potrzeby kasowania starszych nagrań. Co jednak najważniejsze, możesz czuć się bezpiecznie wiedząc, że kamera zawsze nagra kluczowy moment.

G-SENSOR w kamerze samochodowej FULL HD Xblitz S4
G-SENSOR

G-SENSOR

Funkcja G-sensor odpowiada za zabezpieczenie kluczowych danych powstałych w momencie kolizji lub nagłego hamowania. Kamera po wykryciu nagłego wstrząsu automatycznie zabezpieczy przed skasowaniem pliki wideo z najbliższego przedziału czasowego. Nie zostaną one nadpisane w przypadku kontynuacji funkcji nagrywania, to zabezpieczenie daje Ci poczucie komfortu i spokoju. Wiesz, że najważniejsze nagranie przez przypadek nie zostanie nadpisane. 

Pudełko do wideorejestratora Xblitz S4

[DANE TECHNICZNE]

Kamera samochodowa Xblitz S4

Procesor NTK96658
Sensor: IMX323
Wyświetlacz: brak
Kąt widzenia: 140°
Złącza: miniUSB
Obiektyw: 6G
G-sensor: Tak
Rozdzielczość wideo: max 1920x1080px
Format video: H.264
Karta pamięci: Karty micro SD do 64GB
Nagrywanie w pętli: TAK
Audio: Wbudowany mikrofon i głośnik
Tryb zasilania: USB 5V 1,5A
Bateria: Brak, superkondensator 2,7V/5F
Zawartość opakowania: Kamera Xblitz S4, zasilacz, czytnik kart pamięci, uchwyt mocujący, instrukcja obsługi

[ZAWARTOŚĆ ZESTAWU]

Kamera samochodowa Xblitz S4

Kamera Xblitz S4, zasilacz, czytnik kart pamięci, uchwyt mocujący, instrukcja obsługi

[PLIKI DO POBRANIA]

Kamera samochodowa Xblitz S4

KARTA PRODUKTU

INSTRUKCJA

APLIKACJA IOS

APLIKACJA ANDROID

[FAQ]

Xblitz
5902479671598

Specjalne kody