[XBLITZ S3 DUO]

WIDEOREJESTRATOR XBLITZ S3 DUO Z KAMERĄ WSTECZNĄ…

Xblitz S3 Duo to zestaw dwóch kamer samochodowych - przedniej i tylnej - dzięki którym uzyskasz pełną kontrolę nad tym, co dzieje się po obu stronach Twojego pojazdu. Xblitz S3 Duo rejestruje obraz w rozdzielczości Full HD, co zapewnia najwyższą jakość obrazu.

249,00 zł
Brutto
Ilość

[DANE TECHNICZNE]

Wideorejestrator Xblitz S3 DUO z kamerą wsteczną

Rozdzielczość nagrywania: front FULL HD 1080P@30 fps
tył VGA
G-Sensor: Tak
Nagrywanie w pętli: Tak
Szeroki kąt widzenia: Tak
Detekcja ruchu: Tak
Wyświetlacz: LCD 2.4"
HDR: Tak
Tryb nocny: Tak
Wspierany format kart pamięci: microSD
Wymiary: 75x43x22 mm
Waga: 83g

[ZAWARTOŚĆ ZESTAWU]

Wideorejestrator S3 DUO, kamera wsteczna, zasilacz, czytnik kart pamięci, uchwyt, instrukcja obsługi.

[PLIKI DO POBRANIA]

KARTA PRODUKTU

INSTRUKCJA

[FAQ]

Kamera nagrywa obraz w maksymalnej rozdzielczości FullHD (1920 x 1080px) w 30 klatkach na sekundę. Możliwa jest rejestracja wideo w niższych rozdzielczościach, jednak będzie się to wiązało z mniejszą szczegółowością obrazu.

Zgadza się. Kamera posiada wbudowany mikrofon i podczas rejestracji wideo, może również rejestrować dźwię z kabiny samochodu. Opcja ta domyślnie jest włączona. Można ją wyłączyć z poziomu menu.

Akumulatorek znajdujący się wenątrz kamery służy do podtrzymania między innymi pamięci ustawień, czy też aktywowanych funkcji postojowych. Pozwala również na krótką pracę kamery jeszcze przez chwilę po wyłączeniu silnika w samochodzie, dzięki czemu możliwe jest poprawne zamknięcie aktualnie przetwarzanych plików wideo.

Kamera obsługuje karty pamięci o pojemności do 128GB. Ze względu na różnorodność kart, sugerujemy użycie kart marki IMRO (klasa 10).

Należy upewnić się, że karta której chcemy użyć jest sformatowana do FAT32 lub po instalacji w kamerze należy użyć wbudowanej funkcji formatowania.

Tak, kamera w trybie parkinowym rozpoczyna nagrywanie sekwencji w momencie gdy wykryje wstrząs lub uderzenie. Kamera korzysta wtedy z wbudowanego zasilania (jeżeli jest to możliwe sugerujemy aby profilaktycznie podłączone było dodatkowe stałe zasilanie z gniazda zapalniczki). Nagrania można rónież oglądać na telefonie - służy do tego aplikacja tylko i wyłącznie na telefony

Tak. Kamera posiada aktywny uchwyt na tzw. "klik", który pozwala szybko odłączyć i schować kamerę bez konieczności wypinania kabli zasilających.

5902479672878

Specjalne kody