[XBLITZ S3 DUO]

WIDEOREJESTRATOR XBLITZ S3 DUO Z KAMERĄ WSTECZNĄ…

Xblitz S3 Duo to zestaw dwóch kamer samochodowych - przedniej i tylnej - dzięki którym uzyskasz pełną kontrolę nad tym, co dzieje się po obu stronach Twojego pojazdu. Xblitz S3 Duo rejestruje obraz w rozdzielczości Full HD, co zapewnia najwyższą jakość obrazu.

249,00 zł
Brutto
Ilość

[DANE TECHNICZNE]

Wideorejestrator Xblitz S3 DUO z kamerą wsteczną

Rozdzielczość nagrywania: front FULL HD 1080P@30 fps
tył VGA
G-Sensor: Tak
Nagrywanie w pętli: Tak
Szeroki kąt widzenia: Tak
Detekcja ruchu: Tak
Wyświetlacz: LCD 2.4"
HDR: Tak
Tryb nocny: Tak
Wspierany format kart pamięci: microSD
Wymiary: 75x43x22 mm
Waga: 83g

[ZAWARTOŚĆ ZESTAWU]

Wideorejestrator S3 DUO, kamera wsteczna, zasilacz, czytnik kart pamięci, uchwyt, instrukcja obsługi.

[PLIKI DO POBRANIA]

KARTA PRODUKTU

INSTRUKCJA

[FAQ]

Kamera nagrywa obraz w maksymalnej rozdzielczości FullHD (1920 x 1080px) w 30 klatkach na sekundę. Możliwa jest rejestracja wideo w niższych rozdzielczościach, jednak będzie się to wiązało z mniejszą szczegółowością obrazu.

Zgadza się. Kamera posiada wbudowany mikrofon i podczas rejestracji wideo, może również rejestrować dźwię z kabiny samochodu. Opcja ta domyślnie jest włączona. Można ją wyłączyć z poziomu menu.

Kamera obsługuje karty pamięci o pojemności do 128GB. Ze względu na różnorodność kart, sugerujemy użycie kart marki IMRO (klasa 10).

Należy upewnić się, że karta której chcemy użyć jest sformatowana do FAT32 lub po instalacji w kamerze należy użyć wbudowanej funkcji formatowania.

Tak, kamera w trybie parkinowym rozpoczyna nagrywanie sekwencji w momencie gdy wykryje wstrząs lub uderzenie. Kamera korzysta wtedy z wbudowanego zasilania (jeżeli jest to możliwe sugerujemy aby profilaktycznie podłączone było dodatkowe stałe zasilanie z gniazda zapalniczki). Nagrania można rónież oglądać na telefonie - służy do tego aplikacja tylko i wyłącznie na telefony

Tak. Kamera posiada aktywny uchwyt na tzw. "klik", który pozwala szybko odłączyć i schować kamerę bez konieczności wypinania kabli zasilających.

5902479672878

Specjalne kody