[XBLITZ S10 DUO]

KAMERA SAMOCHODOWA XBLITZ S10 DUO


Xblitz S10 Duo to zestaw dwóch kamer samochodowych - przedniej i tylnej - które nagrywają obraz w rozdzielczości Full HD, dając Ci pełną kontrolę nad tym, co dzieje się po obu stronach Twojego pojazdu. Tylna kamera może być dodatkowo wykorzystana przy parkowaniu jako kamera cofania. 

499,00 zł
Brutto
Ilość

Xblitz S10 Duo to zestaw dwóch kamer samochodowych - przedniej i tylnej - które nagrywają obraz w rozdzielczości Full HD, dając Ci pełną kontrolę nad tym, co dzieje się po obu stronach Twojego pojazdu. Tylna kamera może być dodatkowo wykorzystana przy parkowaniu jako kamera cofania.
Numer sekcji - 1

DOSTRZEGAJ WIĘCEJ

Xblitz S10 Duo to zestaw składający się z dwóch kamer - przedniej i tylnej. Oba urządzenia nagrywają filmy w rozdzielczości FullHD i są wyposażone w szerokokątne obiektywy, dzięki którym nagrania uchwycą wszystko, co dzieje się przed i za Twoim autem. Dodatkowo, tylna kamera jest równocześnie kamerą cofania, która ułatwi Ci parkowanie, pokazując obraz z tyłu samochodu gdy wrzucisz wsteczny bieg.

ROZDZIELCZOŚĆ 4K
Numer sekcji - 2

AKTYWNY UCHWYT

Przednia kamera Xblitz S10 Duo jest podłączona do zasilania dzięki specjalnemu, magnetycznemu złączu wielostykowemu. Nie musisz walczyć z przewodami, ilekroć chcesz podłączyć kamerę do zasilania lub zabrać ją ze sobą. Wystarczy jedno kliknięcie, by zainstalować lub zdemontować urządzenie.

MODUŁ GPS
Numer sekcji - 3

JAKOŚĆ FULL HD

Xblitz S10 Duo rejestruje obraz w rozdzielczości Full HD, co zapewnia najwyższą jakość obrazu. Nagrania w wysokiej rozdzielczości są ostre i pełne detali, dzięki czemu z łatwością zauważysz na nich takie informacje, jak numery rejestracyjne innych samochodów.

WI-FI
Numer sekcji - 4

DUŻY WYŚWIETLACZ

Kamera została wyposażona w czytelny wyświetlacz o przekątnej 2.4 cala, który umożliwia podgląd nagrania w czasie rzeczywistym z trybu parkowania, na ekranie wyświetla się podgląd z tylnej kamery, dzięki któremu parkowanie staje się dużo prostsze i bezpieczniejsze.

SOCZEWKA 6G
Numer sekcji - 5

G-SENSOR

Funkcja G-sensor odpowiada za ochronę kluczowych nagrań, powstałych w momencie kolizji lub nagłego hamowania. Kamera automatycznie zabezpieczy pliki wideo z tych zdarzeń przed usunięciem lub nadpisaniem przez funkcję nagrywania w pętli

EKRAN 2,5D
Numer sekcji - 6

NAGRYWANIE W PĘTLI

Rejestrując trasę kamerą Xblitz S10 Duo, nie musisz martwić się brakiem miejsca i ciągłym usuwaniem archiwalnych plików. Rejestrator nagrywa obrazw trybie ciągłym (zapis w pętli). Innymi słowy, gdy w pamięci urządzenia brakuje miejsca, najstarsze nagrania są nadpisywane przez nowe filmy.

SZEROKI KĄT WIDZENIA
Numer sekcji - 7

6 SZKLANYCH SOCZEWEK

Kamera samochodowa Xblitz S10 Duo jest wyposażona w 6 wysokiej jakości soczewek wykonanych ze szkła. Dzięki temu rozwiązaniu, obraz odbierany przez sensor urządzenia jest jasny, przejrzysty i bardzo dokładny, co przekłada się na jakość zapisanych nagrań.

G-SENSOR
Numer sekcji - 8

SENSOR SONY STARVIS

Wideorejestrator Xblitz S10 Duo jest wyposażony w nowoczesny sensor marki Sony, dzięki któremu urządzenie może zapisywać nagrania w wysokiej rozdzielczości Full HD, które są pełne detali. Filmy nagrane nocą również są czytelne i przejrzyste.

LOOP RECORDING
Numer sekcji - 9

ZOBACZ WIĘCEJ

Xblitz S10 Duo posiada w zestawie tylną kamerę, która nagrywa w rozdzielczości FullHD - tak wysoka jakość jest niespotykana pośród tego typu urządzeń.

G-SENSOR
Numer sekcji - 10

PARKOWANIE

Wideorejestator Xblitz S10 Duo wyposażony jest w dodatkową kamerę cofania, która znacząco ułatwi parkowanie Twojego samochodu. Gdy tylko włączysz bieg wsteczny, na ekranie urządzenia wyświetli się obraz z tylnej kamery, pozwalający łatwo uniknąć uderzenia tyłem pojazdu o jakąś przeszkodę w trakcie parkowania.

LOOP RECORDING

[DANE TECHNICZNE]

Xblitz S10 Duo

Procesor: NTK96675
Sensor: SONY Starvis IMX307
Rozdzielczość nagrywania kamera przednia: Full HD 1080p
Rozdzielczość nagrywania kamera wsteczna: Full HD 1080p
G-SENSOR: Tak
Kąty widzenia: Przód 150° / tył 120°
Obsługa kart micro SD: do 128GB
Automatyczny start/stop: Tak
Nagrywanie w pętli: Tak
Obiektyw szklany: 6G
WDR: Tak
Magnetyczny uchwyt: Tak
Mikrofon: Tak
Magnetyczny uchwyt: Tak
Superkondensator: Tak
Wideo: H.265 kodek

[ZAWARTOŚĆ ZESTAWU]

Xblitz S10 Duo

Kamera Xblitz S10 Duo, kamera wsteczna, kabel USB, ładowarka, magnetyczny uchwyt, czytnik kart pamięci, instrukcja obsługi

[PLIKI DO POBRANIA]

Xblitz S10 Duo

KARTA PRODUKTU

INSTRUKCJA

NAJNOWSZY SOFT

Xblitz
5902479672106

Specjalne kody

Zobacz także