[XBLITZ KINDER LITE]

Niania elektroniczna Xblitz Kinder Lite

329,00 zł
Brutto
Ilość

W jednym koszyku możesz zamówić:3 sztuk produktu.

DANE TECHNICZNE

Niania elektroniczna Kinder Lite

Częstotliwość pracy: 2,4 Ghz
Rozdzielczość kamery: 220x176
Wyświetlacz: TFT LCD 2,0 cala
Dwustronna komunikacja: Tak
Czujnik temperatury: Tak
Odświeżanie: 20 kl/s
Tryb nocny: Tak
Wbudowanie kołysanki: Tak / 8 melodii
Tryb: VOX Tak
Audio (odbiornik i kamera): Wbudowany mikrofon / głośnik
Zasięg kamery: Na zewnątrz do 260 m / wewnątrz do 50 m
Wbudowana bateria w odbiorniku: Tak, 550 mAh
Zasilanie kamery: Adapter AC

[ZAWARTOŚĆ ZESTAWU]

Niania elektroniczna Xblitz Kinder Lite

Kamera, odbiornik z wyświetlaczem, zasilacz, instrukcja

[PLIKI DO POBRANIA]

Niania elektroniczna Kinder Lite

Karta produktu

Instrukcja

[FAQ]

[OPIS SZCZEGÓŁOWY]

Xblitz Kinder Lite to niania elektroniczna, która pozwoli ci czujnie pilnować twojej pociechy. Nawet, gdy znajdujesz się w innym pokoju, możesz obserwować sen twojego dziecka ja odbiorniku urządzenia. Dzięki wbudowanemu trybowi nocnemu, nawet w słabym oświetleniu zobaczysz wszystko co dzieje się w obserwowanym pokoju. Obraz na odbiorniku wyświetlany jest na przejrzystym, dwucalowym wyświetlaczu.

Odbiornik niani elektronicznej Xblitz Kinder Lite posiada wbudowany akumulator. Dzięki temu, urządzenie te można zabrać ze sobą wszędzie. Nie musisz być przywiązany do jednego pokoju w domu. Odbiornik działa w zasięgu do 260 metrów od nadajnika.

W nadajniku niani elektronicznej Xblitz Kinder Lite umieszczono czujnik temperatury. Dzięki niemu możesz mieć pewność, czy twojemu dziecku nie jest za gorąco lub za zimno. Wszystkie informacje są jasne i widoczne, co czyni obsługę odbiornika wyjątkowo łatwą i przyjemną.

DŹWIĘK

Niania elektroniczna Xblitz Kinder Lite posiada w nadajniku zarówno mikrofon jak i głośnik. Dzięki temu, możesz nie tylko słyszeć co dzieje się w pokoju twojego dziecka ale również mówić do niego. Pozwala to na uspokojenie małego dziecka gdy się obudzi - nic nie koi tak, jak ciepły głos rodzica. Dodatkowo, funkcji tej można też użyć gdy dziecko urośnie, na przykład by zawołać je na obiad.

Dodatkowo, niania elektroniczna Xblitz Kinder Lite posiada osiem wbudowanych melodii kołysanek. Jeśli twoje dziecko nie może zasnąć, puść mu jedną z nich. Dziecko będzie spokojniejsze, a ty będziesz mieć czas by wrócić do jego pokoju.

DODATKOWE ZASTOSOWANIA

Niania elektroniczna Xblitz Kinder Lite służy nie tylko opiece nad małymi dziećmi. Jest również nieodzowną pomocą, gdy opiekujemy się osobami starszymi lub chorymi. Dzięki wbudowanej kamerze i dwustronnej komunikacji głosowej, możesz mieć zawsze rękę na pulsie, nieważne, kim się opiekujesz. Niania elektroniczna doskonale sprawuje się też, gdy trzeba mieć oko na zwierzątko domowe lub po prostu obserwować jakąś część mieszkania lub domu.

Xblitz
5902479671314

Specjalne kody