[XBLITZ KINDER]

NIANIA ELEKTRONICZNA XBLITZ KINDER

Niania elektroniczna Xblitz Kinder to poczucie bezpieczeństwa i opieki nad Twoim dzieckiem.
Zaawansowana, bezprzewodowa wideo-niania z dwustronną komunikacją głosową.

449,00 zł
Brutto
Ilość

W jednym koszyku możesz zamówić:3 sztuk produktu.

DANE TECHNICZNE

Niania elektroniczna Xblitz Kinder - specyfikacja ogólna

Częstotliwość pracy: 2.4GHz
Tryb modulacji: GFS
Temperatura pracy: od -10 do 45C
Dopuszczalna wilgotność: <85%
Zasięg w przestrzeni otwartej: do 260m

Xblitz Kinder - Kamera

Sensor: 0.3MP CMOS
Podświetlenie minimalne: 0 lux (IR on)
Czujniki: temperatura, światło
Wymiary (S x W x G): 67mm x 106mm x 67mm
Zasięg w przestrzeni otwartej: do 260m

Xblitz Kinder - Monitor

Ekran: TFT 3,2″
Rozdzielczość ekranu: 320x240pix
Odświeżanie:  20kl/s
Wbudowany akumulator: Li-Po (750mAh)
Wymiary (S x W x G): 120mm x 70mm x 17mm

UWAGA!
Podany w specyfikacji zasięg maksymalny dotyczy sytuacji w której urządzenie znajduje się na otwartej przestrzeni pozbawionej przeszkód i czynników ograniczających zasięg.

Aby oszacować rzeczywisty zasięg należy wziąć pod uwagę zmniejszanie zasięgu przez przeszkody znajdujące się pomiędzy nadajnikiem i odbiornikiem.:
Przeszkoda ceglana: zmniejszenie zasięgu od 10 do 40%
Przeszkoda drewniana/gipsowa: zmniejszenie zasięgu od 5 do 20%
Przeszkoda ze zbrojonego betonu: zmniejszenie zasięgu od 40 do 80%
Przeszkoda metalowa: zmniejszenie zasięgu od 90 do 100%
Przeszkoda szklana: Zmniejszenie zasięgu od 10 do 20%

Dodatkowo zmniejszenie zasięgu rzeczywistego może powodować obecność linii energetycznych dużej mocy jak i nadajniki telefoniczne znajdujące się w niedużej odległości od urządzenia.

[ZAWARTOŚĆ ZESTAWU]

Niania elektroniczna Xblitz Kinder

Kamera, odbiornik z wyświetlaczem, zasilacz, instrukcja

[PLIKI DO POBRANIA]

Niania elektroniczna Kinder

Karta produktu

Instrukcja

[FAQ]

[OPIS SZCZEGÓŁOWY]

NIANIA ELEKTRONICZNA - OBRAZ

Xblitz Kinder to niania elektroniczna, która pozwoli ci czujnie pilnować twojej pociechy. Nawet, gdy znajdujesz się w innym pokoju, możesz obserwować sen twojego dziecka ja odbiorniku urządzenia. Dzięki wbudowanemu trybowi nocnemu, nawet w słabym oświetleniu zobaczysz wszystko co dzieje się w obserwowanym pokoju. Obraz na odbiorniku wyświetlany jest na przejrzystym, dwucalowym wyświetlaczu.

Odbiornik niani elektronicznej Xblitz Kinder posiada wbudowany akumulator. Dzięki temu, urządzenie te można zabrać ze sobą wszędzie. Nie musisz być przywiązany do jednego pokoju w domu. Odbiornik działa w zasięgu do 260 metrów od nadajnika.

W nadajniku niani elektronicznej Xblitz Kinder umieszczono czujnik temperatury. Dzięki niemu możesz mieć pewność, czy twojemu dziecku nie jest za gorąco lub za zimno. Wszystkie informacje są jasne i widoczne, co czyni obsługę odbiornika wyjątkowo łatwą i przyjemną.

NIANIA ELEKTRONICZNA - DŹWIĘK

Niania elektroniczna Xblitz Kinder posiada w nadajniku zarówno mikrofon jak i głośnik. Dzięki temu, możesz nie tylko słyszeć co dzieje się w pokoju twojego dziecka ale również mówić do niego. Pozwala to na uspokojenie małego dziecka gdy się obudzi - nic nie koi tak, jak ciepły głos rodzica. Dodatkowo, funkcji tej można też użyć gdy dziecko urośnie, na przykład by zawołać je na obiad.

Dodatkowo, niania elektroniczna Xblitz Kinder posiada osiem wbudowanych melodii kołysanek. Jeśli twoje dziecko nie może zasnąć, puść mu jedną z nich. Dziecko będzie spokojniejsze, a ty będziesz mieć czas by wrócić do jego pokoju.

NIANIA ELEKTRONICZNA - DODATKOWE ZASTOSOWANIA

Niania elektroniczna Xblitz Kinder służy nie tylko opiece nad małymi dziećmi. Jest również nieodzowną pomocą, gdy opiekujemy się osobami starszymi lub chorymi. Dzięki wbudowanej kamerze i dwustronnej komunikacji głosowej, możesz mieć zawsze rękę na pulsie, nieważne, kim się opiekujesz. Niania elektroniczna doskonale sprawuje się też, gdy trzeba mieć oko na zwierzątko domowe lub po prostu obserwować jakąś część mieszkania lub domu.

Xblitz
5902479670782

Specjalne kody