[XBLITZ KIDS WATCH LOVE ME]

INTERAKTYWNY SMARTWATCH GPS Z AKTYWNĄ OCHRONĄ RODZICIELSKĄ

99,00 zł
Brutto
KOLOR
Ilość

W jednym koszyku możesz zamówić:3 sztuk produktu.

SPECYFIKACJA
XBLITZ KIDS WATCH GPS WERSJA LOVE ME TO ZAAWANSOWANY SMARTWATCH, KTÓRY DOCENI KAŻDY RODZIC I POKOCHA KAŻDE DZIECKO. ZEGARKI ZOSTAŁY SPECJALNIE OPRACOWANE POD KĄTEM ZABAWY, KOMUNIKACJI ORAZ PEŁNEGO MONITORINGU LOKALIZACJI I AKTYWNOŚCI UŻYTKOWNIKA…
System zainstalowany wewnątrz smartwatcha na bieżąco przekazuje jego lokalizację na wskazany telefon. Umożliwia to nieprzerwany monitoring przemieszczania się dziecka do szkoły jak i w czasie powrotu do domu. Specjalna aplikacja na telefon umożliwia wyznaczenie strefy bezpieczeństwa, której nie można opuszczać, jak również pozwala na wykonywanie połączeń głosowych w celu odpowiedzi na wywołany alarm „SOS”.

Xblitz Kids Watch GPS posiada dotykowy ekran, oraz szereg innych funkcji takich jak czat, rejestr aktywności, krokomierz, alarmy czy też standardowe funkcje pomiaru czasu.

TRACKING
XBLITZ KIDS WATCH GPS W POŁĄCZENIU Z APLIKACJĄ NA TELEFON INFORMUJE O AKTUALNEJ LOKALIZACJI TWOJEGO DZIECKA…

Możesz w dowolnym momencie sprawdzić, gdzie aktualnie przebywa, jak również określić strefy na mapie, których opuszczenie będzie sygnalizowane alarmem w aplikacji telefonu.

KOMUNIKACJA
XBLITZ KIDS WATCH GPS TO ZEGAREK DZIĘKI, KTÓREMU W KAŻDEJ CHWILI SKONTAKTUJESZ SIĘ ZE SWOIM DZIECKIEM…

ZAINSTALOWANA KARTA SIM*

Do zegarka, nie musisz kupować własnej karty - dostajesz ją zainstalowaną w zegarku. To specjalna karta telemetryczna, dedykowana do urządzeń takich jak smartwatche. Karta jest już zarejestrowana i nie trzeba jej nigdzie rejestrować. Przez pierwsze 30 dni, korzystasz z zegarka i karty SIM za darmo. Następnie, wybierasz jeden z dostępnych pakietów miesięcznych. W ramach pakietu, otrzymujesz nie tylko kartę SIM i aplikację CALMEAN, ale także wsparcie we wszystkich potencjalnych problemach.

* Jeśli masz jakieś pytania dotyczące karty lub korzystania z aplikacji, skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta: xblitz@calmean.pl lub tel. (22) 355 23 40 (godz. 9-16).

Slot na kartę mikroSIM, wbudowany głośnik i mikrofon zamieniają zegarek w mini-telefon pracujący na paśmie GSM, co pozwala na wykonywanie i odbieranie połączeń telefonicznych. Opiekun może również przesyłać wiadomości tekstowe w formie czatu. Komunikacja możliwa jest tylko w zakresie numerów wprowadzonych do książki adresowej.

WI-FI
WERSJA LOVE ME POSIADA WBUDOWANĄ FUNKCJĘ WI-FI…

Jeżeli telefon rodzica, posiada zapamiętane ustawienia domowej sieci, jej parametry są automatycznie przekazywane do systemu zegarka. 

STATUS ONLINE
XBLITZ KIDS WATCH W WERSJI LOVE ME POSIADA WBUDOWANY DETEKTOR ZBLIŻENIOWY MONITORUJĄCY POŁOŻENIE ZEGARKA NA RĘCE…

Funkcja ta jest szczególnie przydatna w momencie, kiedy dziecko zdejmie lub zgubi zegarek. System automatycznie przekazuje taką informację do rodzica lub opiekuna. Detekcja statusu umożliwia również odszukanie zgubionego zegarka po odczycie jego aktualnej pozycji GPS.

GŁÓWNE FUNKCJE
XBLITZ KIDS WATCH GPS MOŻESZ W ŁATWY SPOSÓB SKONFIGUROWAĆ I NATYCHMIAST KORZYSTAĆ Z WSZYSTKICH JEGO WBUDOWANYCH FUNKCJI…

EKRAN DOTYKOWY
Pełna obsługa funkcji zegarka przez ekran dotykowy
POMIAR AKTYWNOŚCI
Krokomierz, pomiar przebytego dystansu oraz monitor snu
FUNKCJA SOS
Wywołanie połączenia alarmowego do rodzica
KSIĄŻKA NUMERÓW
Lista zaufanych (max 10) numerów, z których można wybierać i przyjmować rozmowy przychodzące
ROZMOWY GSM
Połączenia głosowe z funkcją przesyłania wiadomości w formie czatu
FUNKCJA RODZICIELSKA GPS
Śledzenie aktualnej lokalizacji zegarka na mapie
ZEGAREK
Standardowy czasomierz z funkcją alarmu
POWIADOMIENIA
Przesyłanie automatycznych wiadomości SMS o niskim poziomie
baterii
NAGRODY
Przesyłanie graficznych serduszek na ekran zegarka jako nagrody
Wi-Fi
Współpraca z zaufanymi sieciami

ŁADOWANIE
UNIWERSALNY PORT ŁADOWANIA USB POZWALA NA UZUPEŁNIENIE ENERGII WE WBUDOWANEJ BATERII ZEGARKA DOSŁOWNIE WSZĘDZIE…

[DANE TECHNICZNE]

Smartwatch Xblitz Love Me

Funkcje: Ekran dotykowy, alarm odpięcia zegarka, rozmowy głosowe GSM, akcelerometr, powiadomienia SMS, zdalny monitoring funkcja natychmiastowej pomocy SOS, funkcja odszukania zegarka, przesyłanie serc graficznych, alarm czasowy, monitoring bezpiecznej strefy, głosowy interkom, Wi-Fi, krokomierz, karta mikroSIM, alarm SMS niskiego poziomu baterii
Pozycjonowanie: GPS+LBS
Pasmo pracy: 850/900/1800/1900MHz (wspiera2G, nie kompatybilne z siecią 3G oraz 4G)
Pojemność baterii: stała (wbudowana)
Wymiary: 37 x 50 x 16mm
Waga: 55g

*Uwaga: menu w zegarku dostępne tylko w języku angielskim!

*Uwaga! Jeżeli Państwa urządzenia wyświetla komunikat „sprzęt jest offline” to po zalogowaniu prosimy o wysłanie wiadomości SMS na numer karty SIM znajdującej się w zegarku o treści: pw,123456,ip,52.28.132.157,8001#

Na wiadomość powinni Państwo dostać odpowiedź do ok. 10 minut. Od teraz problem nie powinien występować.

[ZAWARTOŚĆ ZESTAWU]

Smartwatch Xblitz Love Me

[FAQ]

[OPIS SZCZEGÓŁOWY]

Xblitz Kids Watch to seria smartwatchy dla dzieci, dzięki którym zawsze możesz mieć czujne oko na swoją pociechę. Zegarki nie tylko prezentują się wspaniale, dzięki czemu twoja pociecha zyska sobie podziw rówieśników, ale również są pełne zaawansowanej technologii, która pozwala ci ze spokojem zostawić dziecko w przedszkolu czy szkole. Dzięki umieszczonej w zegarku karcie SIM, może on również skutecznie zastąpić telefon. Wszystkie zegarki są dziecinnie łatwe w obsłudze dzięki ekranowi dotykowemu.

Smartwatch dla dzieci Xblitz Kids Watch model Love Me przesyła pozycję zegarka do telefonu, z którym został sparowany – możesz w każdej chwili zobaczyć, gdzie znajduje się twoje dziecko z użyciem aplikacji mobilnej. Dodatkowo, możesz wyznaczyć strefę, której opuszczenie przez twoją pociechę zostanie od razu zasygnalizowane alarmem. Aktywność twojego dziecka możesz również monitorować dzięki innym funkcjom smartwatcha Love Me, takich jak krokomierz, pomiar przebytego dystansu oraz monitor snu. Nie musisz również martwić się tym, że twoje dziecko zdejmie lub zgubi zegarek – czujnik bliskości w smartfonie natychmiast ostrzeże cię, jeśli zegarek zostanie zdjęty z ręki twojej pociechy.

Smartwatch dla dzieci Xblitz Kids Watch model Love Me posiada wbudowaną funkcję Wi-Fi. Jeżeli telefon rodzica, posiada zapamiętane ustawienia domowej sieci, jej parametry są automatycznie przekazywane do systemu zegarka. Dzięki temu, zegarek nie wykorzystuje pakietów danych, gdy może zamiast tego korzystać z domowej sieci internetowej.

Smartwatch dla dzieci Xblitz Kids Watch model Love Me jest również wyposażony w funkcje które czynią urządzenie przyjemnym do użytkowania dla dziecka. Urządzenie oczywiście służy jako zegarek, ale może również być wykorzystany jako telefon. W pamięci urządzenia można zapisać do 10 numerów telefonów, od których dziecko może odbierać połączenia lub samemu na nie zadzwonić. Dodatkowo, nasza pociecha może otrzymać od nas graficzne serduszko w nagrodę za dobre zachowanie.

Xblitz
5902479670935

Specjalne kody