[KAMERA SAMOCHODOWA XBLITZ GO 2]

KAMERA SAMOCHODOWA 2.7K XBLITZ GO 2 

Rejestrator samochodowy 2.7K GO 2 

Xblitz GO 2 jest profesjonalnym wideorejestratorem który uchwyci każdy szczegół na drodze. W przypadku stłuczki, zarówno w czasie jazdy jak i gdy auto jest zaparkowane, pomoże ci określić tożsamość sprawcy i zapewni materiał dowodowy dla policji. Nieważne, czy jedziesz do pracy, do domu czy na wakacje – wypadek może przydarzyć ci się w każdym momencie, a dzięki Xblitz GO 2 będziesz na niego gotowy.

399,00 zł
Brutto
Ilość

W jednym koszyku możesz zamówić:3 sztuk produktu.
Rejestrator samochodowy 2.7k Xblitz GO 2

ZNAKOMITA JAKOŚĆ

Kamera samochodowa Xblitz GO 2 nagrywa obraz w rozdzielczości 2,7K, co zapewnia doskonałą jakość filmu. Sprawdź sam, porównaj ją z innymi kamerami samochodowymi i popularnymi wideorejestratorami. Przekonaj się, że jakość ma znaczenie.

kamera samochodowa
wideorejestrator Xblitz GO 2

DESIGN

Xblitz GO 2 to najnowsza odsłona legendarnej już serii wideorejestatorów Xblitz GO. Gustowne, niewielkie urządzenie z łatwością zmieści się w twojej dłoni i nie będzie zasłaniać ci widoku w czasie jazdy.

rejestrator jazdy Xblitz GO 2
kamerka samochodowa 2,7K

ROZDZIELCZOŚĆ 2.7K

Kamera samochodowa Xblitz GO 2 nagrywa filmy w rozdzielczości 2.7K - 2592 na 1600 pikseli. Dzięki temu, na nagranym filmie ujrzysz każdy, nawet najdrobniejszy szczegół, w tym ważne informacje takie jak numery rejestracyjne innych pojazdów na drodze. Dzięki zastosowaniu nowoczesnego kodeku H.265, pliki wideo poddane są doskonałej kompresji. Zajmują niewiele miejsca w pamięci urządzenia, nie tracąc przy tym na jakości

DVR Xblitz GO2
Xblitz GO 2 kamera samochodowa

TRYB NOCNY

Dzięki zaawansowanej matrycy marki Sony Starvis nagrania wykonane kamerą samochodową Xblitz GO2 są jasne i czytelne nawet po zmroku. Specjalny tryb nocny urządzenia pozwala na nagrywanie filmów pełnych detali przy małej ilości światła.

 Wideorejestrator 2,7K
rejestrator trasy Xblitz

AKTYWNY UCHWYT

Kamera samochodowa Xblitz GO 2 jest zasilana poprzez wielostykowy uchwyt. Dzięki temu rozwiązaniu nie musisz walczyć z przewodami, jeśli chcesz zabrać urządzenie ze sobą. Wystarczy jedno kliknięcie, by odpiąć wideorejestrator lub włożyć go z powrotem na miejsce.

Kamera z nagrywaniem w nocy
Diody IR w rejestratorze drogowym Xblitz GO2

8 X DIODY IR

Obiektyw kamery samochodowej Xblitz GO 2 posiada pierścień ośmiu diod na światło podczerwone. Zapewniają one dodatkowe oświetlenie w czasie jazdy nocą. Pasmo IR jest niewidoczne dla ludzkiego oka, nie będzie ci więc ono przeszkadzać w prowadzeniu pojazdu po zmroku..

Kamery samochodowe nowej generacji
2020 nowa genesracja kamer samochodowych

SENSOR SONY STARVIS

Kamera samochodowa Xblitz GO 2 jest wyposażona w wysokiej jakości sensor Starvis od Sony. Dzięki niemu, nagrania wykonane nawet w najtrudniejszych warunkach są jasne, przejrzyste i pełne detali.

Xblitz GO 2 następa Xblitz GO SE
Najlepsza kamera samochodowa 2020?

RUCH BEZ ROZMAZANIA

Wideorejestrator Xblitz GO 2 jest w stanie nagrywać filmy w 60 klatkach na sekundę przy rozdzielczości FullHD. W tym trybie funkcjonowania, wykonane nagrania będą cechowały się szczególną płynnością obrazu.

kamerki samochodowe z procesorem HI SILICON
Wideorejestratory i ich procesory

PROCESOR HI SILICON

Wideorejestrator Xblitz GO 2 wyposażony jest w wysokiej jakości procesor HiSilicon od firmy Huawei. Podzespół ten zapewnia urządzeniu bardzo dużą moc obliczeniową. Dzięki niej kamera może poprawnie przetwarzać i zapisywać filmy wideo o wysokiej rozdzielczości.

Zobacz wiecej na drodze
Dziękli kamerze samochodowej zobaczysz więcej

ZOBACZ WIĘCEJ

Dzięki 170-stopniowemu kątowi widzenia, kamera samochodowa Xblitz GO 2 widzi więcej niż tylko przestrzeń bezpośrednio przed twoim samochodem. Z naszym wideorejestratorem, masz pełną kontrolę nad całą szerokością drogi.

kamerka Xblitz
GO 2 to kamera samochodowa do auta

MICROSD DO 256GB

Kamera samochodowa Xblitz GO 2 obsługuje karty pamięci do 256 GB. Pojemniejsza karta to więcej zapisanych nagrań, które możesz obejrzeć nawet po długim czasie. Należy użyć karty o odpowiednich parametrach, by upewnić się, że urządzenie będzie mogło ją obsługiwać.

kamery samochodowe rodziny GO mają Loop recording
rejestratory jazdy

LOOP RECORDING

Nośnikiem danych w urządzeniu Xblitz GO 2 są karty pamięci microSD. Dzięki funkcji „Loop-Recording” nie musisz martwić się o brak miejsca i ciągłe usuwanie archiwalnych plików. Rejestrator nagrywa obraz w trybie ciągłym (zapis w pętli). Oznacza to nic innego jak nadpisywanie starszych plików — plikami nowszymi.

G- sensor
Kamera zapisze nagranie z wypadku

G-SENSOR

Funkcja G-sensor odpowiada za zabezpieczenie kluczowych danych powstałych w momencie kolizji lub nagłego hamowania. Kamera po wykryciu nagłego wstrząsu automatycznie zabezpieczy przed skasowaniem pliki wideo z najbliższego przedziału czasowego. Nie zostaną one nadpisane w przypadku kontynuacji funkcji nagrywania.

Bezpiecznie na parkingu
Z kamerą samochodową bezpieczniej

TRYB PARKINGOWY

Tryb parkingowy to funkcja, dzięki której Twój samochód jest bezpieczny. Urządzenie w przypadku wstrząsu spowodowanego np. stłuczką parkingową zacznie nagrywać, rejestrując zdarzenie. Nie musisz przebywać w aucie, żeby wideorejestrator chronił Twój pojazd.

GPS przydatny dodatek
Widoerejestrator z GPS

DODAJ GPS

Do kamery samochodowej Xblitz GO 2 możesz dołączyć dodatkowy moduł GPS. Dzięki niemu kamera będzie nie tylko rejestrować obraz wideo, ale również prędkość, z jaką porusza się twój pojazd i jego położenie na mapie. Moduł GPS nie jest częścią zestawu wideorejestratora Xblitz GO 2.

Xblitz GO 2 Kamera samochodowa przyszłości

[DANE TECHNICZNE]

Kamera samochodowa Xblitz GO 2

Procesor: Hi3556V200
Rozdzielczość nagrywania: Max 2592x1600
Sensor: SONY IMX335
Obiektyw: 6G+IR
Kąt widzenia: 140 stopni
Wymiary: 56mm/52mm/34mm
Waga: 58 g
Wyświetlacz: 2 cale
Pamięć: Karty micro SD do 256 GB
Format zapisu: MP4, kodek H.264 lub H.265
Zasilanie: 5V 1,5A
USB: Mini USB (zasilanie kamery)
Mikrofon/ Głośnik: Tak
Bateria: Wbudowana
Aktywny Uchwyt: Tak
G-sensor: Tak
Tryb Parkingowy: Tak
Nagrywanie w pętli: Tak
Szeroki kąt widzenia: Tak
WDR: Tak
Zawartość zestawu: Kamera, Uchwyt samochodowy, Instrukcja obsługi, Czytnik kart microSD, Ładowarka, Kabel USB
Gwarancja: 24 miesiące, door-to-door
Numer produktu: XBL-CAR-DR046

[ZAWARTOŚĆ ZESTAWU]

Kamera samochodowa Xblitz GO 2

Kamera, Uchwyt samochodowy, Instrukcja obsługi, Czytnik kart microSD, Ładowarka, Kabel USB

[PLIKI DO POBRANIA]

Wideorejestrator Xblitz GO 2

APLIKACJA GPS PLAYER

KARTA PRODUKTU INSTRUKCJA

[FAQ]

[OPIS SZCZEGÓŁOWY]

Xblitz GO 2 jest profesjonalnym wideorejestratorem który uchwyci każdy szczegół na drodze. W przypadku stłuczki, zarówno w czasie jazdy jak i gdy auto jest zaparkowane, pomoże ci określić tożsamość sprawcy i zapewni materiał dowodowy dla policji. Nieważne, czy jedziesz do pracy, do domu czy na wakacje – wypadek może przydarzyć ci się w każdym momencie, a dzięki Xblitz GO 2 będziesz na niego gotowy.

OPTYKA

Kamera samochodowa Xblitz GO 2, rejestruje obraz w rozdzielczości  2.7K, czyli 2592x1600 pikseli.  Dzięki tak wysokiej jakości nagrań, bez problemu odczytasz na nagraniu tablicę rejestracyjną sprawcy stłuczki lub dostrzeżesz inne, interesujące cię detale. Dzięki obiektywowi 6G obraz nagrania jest bardzo przejrzysty, a szeroki kąt widzenia 170 stopni zapewnia, że nic nie umknie obiektywowi twojej kamery. Wszystko to, by doprowadzić obraz do zawartego w urządzeniu czułego sensora marki SONY, który pozwala zachować na nagraniu każdy detal, nawet w trudnych warunkach takich jak noc czy niski poziom oświetlenia. Zadbaj o bezpieczeństwo twoje i twoich bliskich z kamerą samochodową Xblitz GO 2.

PAMIĘĆ

Wideorejestrator samochodowy Xblitz GO 2 korzysta z kart pamięci microSD o pojemności do 256GB, które potrafią pomieścić godziny nagrań w rozdzielczości 2.7K. Dzięki zastosowaniu nowatorskiego kodeku H.265, nagrania są poddane lepszej kompresji i zajmują w pamięci mniej miejsca, niż kiedykolwiek wcześniej – bez najmniejszej straty na jakości obrazu. Kiedy zaś miejsce się skończy, dzięki opcji nagrywania w pętli kamera zacznie automatycznie nadpisywać najstarsze pliki nowymi, dzięki czemu nie musisz przejmować się pozostałym w pamięci miejscem. Nie musisz się jednak przejmować, że z tego powodu urządzenie nadpisze jakieś ważne nagranie - funkcja G-Sensor bowiem chroni najnowsze nagranie przed nadpisaniem, gdy wykryje nagłe hamowanie lub stłuczkę. Tym samym, możesz mieć pewność, że wideorejestrator nagra najważniejsze zdarzenia z trasy, nie pozbawiając się jednocześnie komfortu użytkowania.

OCHRONA

Kamera samochodowa Xblitz GO 2 dba o bezpieczeństwo twojego pojazdu nawet, gdy zostawisz go zaparkowanego. Dzięki trybowi parkingowemu, urządzenie zacznie nagrywać gdy wyczuje nagłe wstrząsy wywołane, na przykład, stłuczką parkingową. Bezpieczeństwo twojego auta jest zawsze zapewnione z kamerą samochodową Xblitz GO 2.

PORĘCZNOŚĆ

Wideorejestrator Xblitz GO 2 ma gustowny, stylowy design. Obudowa wideorejestratora wykonana z czarnego, matowego tworzywa sztucznego nadaje mu naprawdę ekskluzywny wygląd. Kamera jest niewielka i z łatwością zmieści się w dłoni lub kieszeni, dzięki czemu można ją swobodnie zabrać ze sobą. Duże, wygodne przyciski funkcyjne są wszystkim czego potrzeba, by sprawnie poruszać się po intuicyjnym menu urządzenia w języku polskim. Wszystkie opcje oraz obraz z nagrania na żywo lub zapisów archiwalnych są wyświetlane na przejrzystym, wygodnym wyświetlaczu LCD o przekątnej długości 2 calE.

Kamera samochodowa Xblitz GO 2 jest zasilana zwykłym kablem mini-USB, dzięki czemu nie musisz się martwić, że zgubienie przewodu oznacza konieczność ponownego zakupu niepowtarzalnego, rzadkiego okablowania. Dzięki temu, montaż urządzenia jest prosty i intuicyjny, a kamerę można z łatwością odpiąć i zabrać ze sobą w razie potrzeby.

DŹWIĘK

Wideorejestrator samochodowy Xblitz GO 2 posiada wbudowany mikrofon, dzięki któremu może nagrywać dźwięk z wnętrza samochodu wraz z obrazem wideo. Dzięki głośnikowi w urządzeniu, możesz odtworzyć nagrane filmy wraz z udźwiękowieniem. Jeśli więc masz smykałkę do komentowania zdarzeń drogowych w trakcie jazdy, twoje uwagi zostaną zachowane razem z nagraniami wideo. Opcję tę można również wyłączyć z poziomu menu.

ZASTOSOWANIA

Wideorejestrator Xblitz GO 2 sprawdzi się idealnie zarówno na miejskich ulicach jak i w trakcie długiego, wakacyjnego wypadu z dala od cywilizacji. Niezależnie od warunków pogodowych i drogowych, bezpieczeństwo twoje, twoich bliskich i twojego auta są zapewnione przez te niepozorne, lecz jakże potężne, urządzenie które będzie nieustannie was chronić, w dzień i w nocy, w czasie jazdy i podczas parkowania.

Xblitz
5902479671550

Specjalne kody

Zobacz także