[XBLITZ ALCONTROL ULTRA]

ALKOMAT ELEKTROCHEMICZNY XBLITZ ALCONTROL ULTRA

Doskonała precyzja i pewność pomiaru zagwarantowana przez platynowy sensor z Korei Południowej. Rok darmowej kalibracji wraz z wysokiej jakości materiałami użytymi do produkcji alkomatu pozwalają na zachowanie perfekcyjnych parametrów pomiarów.

Kup alkomat - rok darmowej kalibracji GRATIS!

299,00 zł
Brutto
Ilość

W jednym koszyku możesz zamówić:3 sztuk produktu.

[DANE TECHNICZNE]

Alkomat elektrochemiczny Xblitz ALControl Ultra

Sensor: Inteligentny sensor elektrochemiczny
Dokładność: +- 0.005 promila
Zakres detekcji: 0.00 ~ 4.00‰ Promila
Czas rozgrzania: 15-35 sekund
Czas reakcji: 3-22 sekundy
Wymiary: 125mm x 56mm x 24mm
Waga: 87g (131g z baterią)
Zasilanie: 9V bateria alkaliczna
Kalibracja: Raz na 6 miesięcy (lub 500 pomiarów)
Gwarancja: 5 lat

[ZAWARTOŚĆ ZESTAWU]

Alkomat elektrochemiczny Xblitz ALControl Ultra

Alkomat elektrochemiczny Xblitz ALControl Ultra, 3x ustnik, bateria 9V

[PLIKI DO POBRANIA]

Alkomat elektrochemiczny Xblitz ALControl Ultra

KARTA PRODUKTU INSTRUKCJA

[FAQ]

[OPIS SZCZEGÓŁOWY]

Profesjonalny alkomat elektrochemiczny Xblitz ALcontrol Ultra jest specjalistycznym urządzeniem służącym do pomiaru zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu. Dzięki zastosowaniu profesjonalnego, wykonanego w Korei Południowej platynowego sensora, alkomat jest wyjątkowo czuły i precyzyjny. Odczyt wyświetlony zostaje na dużym, czarnym wyświetlaczu, co czyni pomiar czytelnym.

Alkomat elektrochemiczny Xblitz ALControl Ultra jest poręcznym, długim na 12cm urządzeniem, dzięki czemu można z łatwością schować go do kieszeni i zabrać ze sobą.

WYSOKA PRECYZJA

Alkomat elektrochemiczny Xblitz ALcontrol Ultra mierzy zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu z dokładnością do 0.005 promila, co czyni pomiar wykonany przez urządzenie niesamowicie precyzyjnym. Dołączony w promocji rok darmowej kalibracji urządzenia zapewni najdokładniejsze możliwe funkcjonowanie alkomatu. Aby urządzenie funkcjonowało bez błędów pomiaru, kalibracji należy dokonywać raz na 500 pomiarów, lub co 6 miesięcy.

Zakres detekcji alkomatu elektrochemicznego Xblitz ALcontrol Ultra wynosi od zera do czterech promili w wydychanym powietrzu. Każdy, nawet najcięższy przypadek upojenia alkoholowego będzie można określić z użyciem tego urządzenia, dzięki czemu nie musimy przejmować się, czy prawdziwa wartość zawartości alkoholu nie wykracza poza skalę urządzenia.

HIGIENA

Dzięki zastosowaniu jednorazowych ustników, alkomat elektrochemiczny Xblitz ALcontrol Ultra dba o higienę i bezpieczeństwo wszystkich użytkowników. W zestawie zawarte są trzy sztuki takich ustników.

Dodatkowo, w zestawie zawarta jest niezbędna bateria 9V, dzięki czemu korzystanie z urządzenia można zacząć od razu po wyciągnięciu go z pudełka. Jeśli więc potrzebujesz rozwiązania na już, zdecyduj się na alkomat elektrochemiczny Xblitz ALcontrol Ultra!

ZASTOSOWANIE

Alkomat elektrochemiczny Xblitz ALcontrol Ultra jest idealnym urządzeniem dla wszystkich kierowców, którzy muszą mieć na stanie urządzenie pozwalające im określić, czy są w stanie prowadzić auto dzień po mocnym przyjęciu. Alkomat przyda się również wszelkim funkcjonariuszom policji oraz ratownikom medycznym, którzy potrzebują precyzyjnego urządzenia które może określić trzeźwość badanej osoby. Urządzenie rozgrzewa się i jest gotowe do użytku w raptem 15-35 sekund, dzięki czemu pomiar można wykonać bezzwłocznie.

Xblitz
5902479671130

Specjalne kody