[XBLITZ ALCONTROL MINI]

ALKOMAT ELEKTROCHEMICZNY XBLITZ ALCONTROL Mini

Xblitz ALControl Mini jest wysoko precyzyjnym przenośny alkomatem elektrochemicznym, używanym do pomiaru alkoholu w wydychanym powietrzu. Wystarczy założyć ustnik, nacisnąć przycisk zasilania i rozpocząć badanie w kilka sekund. Budowa urządzenia sprawia, że praca z nim jest przyjemna i wygodna, a czarne tło ekranu powoduje, że interfejs jest bardziej przejrzysty. Platynowe czujniki zastosowane w Xblitz ALControl Mini są produkcji koreańskiej dzięki czemu działają bezbłędnie.

Kup alkomat - rok darmowej kalibracji GRATIS!

249,00 zł
Brutto
Ilość

W jednym koszyku możesz zamówić:3 sztuk produktu.

[ALKOMAT ELEKTROCHEMICZNY XBLITZ ALCONTROL MINI]

Xblitz Alcontrol mini to zaskakująco precyzyjny, niewielki alkomat elektrochemiczny przeznaczony do pomiaru stężenia alkoholu w wydychanym powietrzu. Wystarczy założyć ustnik, nacisnąć przycisk zasilania i rozpocząć badanie w kilka sekund. Budowa urządzenia sprawia, że praca z nim jest przyjemna i wygodna, a czarne tło ekranu powoduje, że interfejs jest bardziej przejrzysty. Platynowe sensory zastosowane w Xblitz ALControl Mini są produkcji koreańskiej dzięki czemu działają bezbłędnie.

[ALKOMAT KTÓRY DAJE PEWNOŚĆ]

Xblitz Alcontrol Mini to alkomat elektrochemiczny dla osób, które szukają niezawodnego sposobu na sprawdzenie czy mogą prowadzić auto. Xblitz Alcontrol Mini dzięki najwyższej jakości podzespołom gwarantuje pewność pomiaru. Obudowa urządzenia opracowana została na bazie przyjemnych w dotyku tworzyw sztucznych.

[PLATYNOWY SENSOR]

Alkomat wyposażony został w platynowy, elektrochemiczny sensor produkcji południowokoreańskiej, który cechuje się znacznie większą dokładnością pomiaru niż tradycyjne sensory półprzewodnikowe.

5 LAT GWARANCJI!

GRATIS nieograniczona ilość kalibracji przez pierwsze 12 m-cy!

[DANE TECHNICZNE]

Alkomat elektrochemiczny Xblitz ALControl Mini

Sensor: Platynowy sensor elektrochemiczny
Dokładność pomiaru: 0.00 ~ 2.00mg/l BrAC / 0.00 ~ 4.00‰ Promile
Czas rozgrzewania urządzenia: 15 ~ 35 sekund
Czas reakcji: 3 ~ 22 sekund
Wymiary: 111mm x 35mm x 24mm
Waga: 51.1g, (73.7g z baterią)
Zasilanie: Dwie baterie alkaliczne 1.5V “AAA”
Temp. pracy: 5 °C ~ 40 °C
Temp. przechowywania: 0  ~ 40 °C
Kalibracja: Raz na 6 miesięcy (lub 500 pomiarów)

[ZAWARTOŚĆ ZESTAWU]

Alkomat elektrochemiczny Xblitz ALControl Mini

– Alkomat Xblitz ALControl Mini

– Instrukcję

– 3 ustniki

– 2x baterie alkaliczne 1.5V “AAA”

[PLIKI DO POBRANIA]

Alkomat elektrochemiczny Xblitz ALControl Mini

KARTA PRODUKTU

INSTRUKCJA

[FAQ]

[OPIS SZCZEGÓŁOWY]

Profesjonalny alkomat elektrochemiczny Xblitz ALcontrol Mini jest specjalistycznym urządzeniem służącym do pomiaru zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu. Dzięki zastosowaniu profesjonalnego, wykonanego w Korei Południowej platynowego sensora, alkomat jest wyjątkowo czuły i precyzyjny. Odczyt wyświetlony zostaje na dużym, czarnym wyświetlaczu, co czyni pomiar czytelnym.

Alkomat elektrochemiczny Xblitz ALControl Mini jest poręcznym, długim na 11cm urządzeniem, dzięki czemu można z łatwością schować go do kieszeni i zabrać ze sobą.

WYSOKA PRECYZJA

Alkomat elektrochemiczny Xblitz ALcontrol Mini mierzy zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu z dokładnością do 0.005 promila, co czyni pomiar wykonany przez urządzenie niesamowicie precyzyjnym. Dołączony w promocji rok darmowej kalibracji urządzenia zapewni najdokładniejsze możliwe funkcjonowanie alkomatu. Aby urządzenie funkcjonowało bez błędów pomiaru, kalibracji należy dokonywać raz na 500 pomiarów, lub co 6 miesięcy.

Zakres detekcji alkomatu elektrochemicznego Xblitz ALcontrol Mini wynosi od zera do czterech promili w wydychanym powietrzu. Każdy, nawet najcięższy przypadek upojenia alkoholowego będzie można określić z użyciem tego urządzenia, dzięki czemu nie musimy przejmować się, czy prawdziwa wartość zawartości alkoholu nie wykracza poza skalę urządzenia.

HIGIENA

Dzięki zastosowaniu jednorazowych ustników, alkomat elektrochemiczny Xblitz ALcontrol Mini dba o higienę i bezpieczeństwo wszystkich użytkowników. W zestawie zawarte są trzy sztuki takich ustników.

Dodatkowo, w zestawie zawarta są niezbędne dwie bateria 1.5V AAA, dzięki czemu korzystanie z urządzenia można zacząć od razu po wyciągnięciu go z pudełka. Jeśli więc potrzebujesz rozwiązania na już, zdecyduj się na alkomat elektrochemiczny Xblitz ALcontrol Mini!

ZASTOSOWANIE

Alkomat elektrochemiczny Xblitz ALcontrol Mini jest idealnym urządzeniem dla wszystkich kierowców, którzy muszą mieć na stanie urządzenie pozwalające im określić, czy są w stanie prowadzić auto dzień po mocnym przyjęciu. Alkomat przyda się również wszelkim funkcjonariuszom policji oraz ratownikom medycznym, którzy potrzebują precyzyjnego urządzenia które może określić trzeźwość badanej osoby. Urządzenie rozgrzewa się i jest gotowe do użytku w raptem 15-35 sekund, dzięki czemu pomiar można wykonać bezzwłocznie.

Xblitz
5902479670522

Specjalne kody