GŁOŚNIK BLUETOOTH

Głośnik bluetooth - Wszyscy kochają muzykę, nie zawsze jednak jest jak się nią cieszyć. Większość osób posiada telefony, laptopy oraz tablety ale wbudowane głośniki tych urządzeń pozostawiają wiele do życzenie. Zostały one zaprojektowane z myślą o odtwarzaniu powiadomień, nie puszczaniu muzyki w jakości, która zadowoliłaby każdego audiofila. Dlatego też jeśli chcemy cieszyć się każdą nutą utworów nagranych na naszym urządzeniu mobilnym, należy wyposażyć się w urządzenie zdolne zapewnić nam wysoką jakość dźwięku – specjalny głośnik bezprzewodowy Bluetooth.

Głośniki bluetooth to bezprzewodowe urządzenia korzystające z technologii Bluetooth. Działają w bardzo prosty sposób. Urządzenie łączy się z telefonem, laptopem lub tabletem za pomocą łączności Bluetooth i odbiera od niego dźwięk. Jeśli więc włączymy muzykę czy podcast na telefonie, zostaną one puszczone przez połączony głośnik bluetooth. Nie jest ważne, czy są to pliki nagrane w pamięci urządzone, czy też korzystasz z usług streamingowych takich jak Spotify lub iTunes. Jeśli chcesz więc wypełnić swoje mieszkanie dźwiękami ulubionej muzyki, głośnik bezprzewodowy bluetooth jest idealnym rozwiązaniem.

Wiele głośników bezprzewodowych może również posłużyć za zestaw głośnomówiący dla twojego telefonu. Dzięki wbudowanemu mikrofonowi, możesz odebrać przychodzące połączenie i rozmawiać przez głośnik z drugą osobą. Jest to funkcja przydatna zwłaszcza, gdy jesteś w grupie i wszyscy chcą słyszeć co mówi rozmówca po drugiej stronie słuchawki.

Głośnik bluetooth (bezprzewdowowy)  - Jak wybrać?

Głośnik bluetooth to przede wszystkim głośnik. Najważniejszą częścią każdego sprzętu audio, w tym głośników bezprzewodowych, są umieszczone w nich głośniki. Wybierz sprzęt, który posiada dużą moc i będzie mógł zapewnić ci głośny, donośny dźwięk muzyki. Oczywiście, urządzenie musi posiadać przynajmniej dwa głośniki by zapewnić dźwięk stereo.

Wiele głośników bluetooth (bezprzewodowych) posiada również sposoby na wgranie na nie bezpośrednio muzyki, na przykład porty na karty pamięci micro SD lub pendrive’y podłączane przez port USB. Możesz nagrać ulubione utwory na tego rodzaju nośnik danych i odtwarzać je bezpośrednio z głośnika, nie martwiąc się o zużycie baterii na twoim telefonie.

Jeśli wyposażysz się w głośnik bezprzewodowy który posiada port AUX, możesz podłączyć go bezpośrednio do twojego telefonu, tabletu lub laptopa z pomocą odpowiedniego przewodu, oszczędzając baterie obydwu połączonych urządzeń. Chociaż należy zwrócić uwagę, że głośnik połączony przez bluetooth nowej generacji nie powinien mocno obciążać baterii. 

Głośnik bluetooth - Kwestia rozmiaru

Przy doborze głośnika bezprzewodowego ważny jest również rozmiar urządzenia – jeśli chcemy zabierać je ze sobą w podróż i cieszyć się muzyką w drodze, musi być ono łatwe w transporcie. Balans między rozmiarami urządzenia i jego mocą jest delikatny, ale w dzisiejszych czasach z łatwością da się znaleźć dobre głośniki bezprzewodowe, które mieszczą się w dłoni. Najlepiej zdecydować się na głośnik bluetooth prostokątny lub cylindryczny – te pierwsze łatwo spakować w torbę lub plecak, a te drugie można chwycić w dłoń bez trudu. Z naszej strony polecamy głośnik bluetooth Xblitz Emotion. 

Głośniki bluetooth

Aktywne filtry

XBLITZ JOY

Głośniki bluetooth
Cena 99,00 zł

Bezprzewodowy głośnik Bluetooth z kolorowym podświetleniem i funkcją radia FM Xblitz Joy to mały, przenośny głośnik Bluetooth który ma dodatkową funkcję radia FM. Zabierz głośnik Bluetooth Xblitz Joy ze sobą, gdy...

XBLITZ GLOW

Głośniki bluetooth
Cena 149,00 zł

GŁOŚNIK BEZPRZEWODOWY BLUETOOTH X BLITZ GLOW Bezprzewodowy głośnik bluetooth xblitz glow to idealne rozwiązanie gdy chcesz posłuchać muzyki poza domem. Gdy spotykasz się z przyjaciółmi, rodziną, czy ze...

XBLITZ EMOTION

Głośniki bluetooth
Cena 149,00 zł

BEZPRZEWODOWY GŁOŚNIK X BLITZ EMOTION Bezprzewodowy głośnik bluetooth z funkcją odbierania połączeń telefonicznych i gniazdem microSD. Dwa głośniki każdy po 5 Wat mocy gwarantują najlepszą jakość dźwięku i brak...

XBLITZ HARMONY

Głośniki bluetooth
Cena 169,00 zł

Bezprzewodowy głośnik Bluetooth z funkcjami budzika i lampki nocnej Xblitz Harmony to przenośny, bezprzewodowy głośnik Bluetooth który może dodatkowo posłużyć za budzik, nocną lampkę lub radio FM. Zabierz głośnik...