[BABY] Smartwatch i zegarki dla dzieci z GPS

Smartwatch dla dziecka może wydawać się przesadą. Po co kupować dla pociechy tak skomplikowany, drogi sprzęt, skoro nawet nie zrozumie większości jego funkcji? I jest w tym prawda, dlatego też powstała seria Kids Watch – smartwatche zaprojektowane z myślą o dzieciach. Poza funkcją wyświetlania obecnego czasu posiadają one wiele innych cech, które czynią te urządzenia bardzo dobrym prezentem dla naszej pociechy.

Smartwatche dla dzieci Kids Watch – co oferują?


Urządzenia z serii Kids Watch to przede wszystkim gwarancja bezpieczeństwa. Dzięki umieszczonej w smartwatchu karcie SIM może on być namierzony satelitarnie przez specjalną aplikację na telefon. Zawsze możesz mieć pewność, gdzie znajduje się twoje dziecko. Niektóre smartwatche z serii Kids Watch mają również dodatkowe funkcje, takie jak możliwość wyznaczenia strefy bezpieczeństwa dla twojego dziecka. Po jej przekroczeniu aplikacja na twoim telefonie otrzyma alarm informujący cię, że twoje dziecko znajduje się z dala od miejsc, w których powinno przebywać, jak na przykład szkoła, dom lub droga pomiędzy tymi dwoma punktami. Jeśli zaś twoja pociecha czuje się zagrożona nawet w zakresie strefy bezpieczeństwa, może sama wysłać do ciebie sygnał SMS w prosty i łatwy sposób.

Smartwatche dla dzieci Kids Watch pozwalają twojej latorośli utrzymać z tobą kontakt. W zegarkach tych można zaprogramować określoną liczbę numerów telefonów, na które może dzwonić dziecko lub od których może odbierać połączenia. Dodatkowo możesz w każdej chwili wysłać na smartwatch dziecka grafikę serduszka, by nagrodzić je za dobre zachowanie. Zegarki Kids Watch posiadają również indywidualne funkcje zależne od modelu, takie jak wbudowana latarka.

Co więcej, smartwatche dla dzieci z serii Kids Watch po prostu dobrze wyglądają. Te gustowne urządzenia przyciągną uwagę rówieśników twojej pociechy. Dobry wygląd jest ważny — brzydki zegarek dziecko zostawiłoby po prostu w domu, mówiąc, że go „zapomniało”. Dlatego też smartwatche dla dzieci z serii Kids Watch zaprojektowano, przykładając uwagę do estetyki w równym stopniu, co do ich funkcjonalności. Zadbaj o to, by twoje dziecko było bezpieczne.

Kids Watch

Aktywne filtry

Smartwatch Hear Me

Kids Watch
Cena 119,00 zł

Xblitz H ear Me Xblitz hear me to wielofunkcyjny wodoodporny zegarek dziecięcy z wbudowaną funkcją lokalizacyjną, SOS, aparatem, grą matematyczną, alarmem i systemem wysyłania nagród. Zegarek jest połączony...