Narty, snowboard? Ruszaj na stok z wodoodporną Xblitz Everywhere

wodoodporna kamera Blog Narty Xblitz Everywhere

Sezon zimowy zbliża się wielkimi krokami. Fani sportów narciarskich powoli szykują się na podboje stoków. Czeka Cię niezliczona ilość przygód. Nagraj je z kamerą Xblitz Everywhere!

 

Spis treści:

 

Ekstremalne przygody wymagają odpowiedniego przygotowania

Dynamiczne białe wojaże mają do siebie to, że odbywają się w niesprzyjających warunkach pogodowych. Jest zima, śnieg, ślizgawica. Białe szaleństwo na snowboardzie czy nartach często kończy się upadkami. Warto mieć to na uwadze i wyposażyć się w odpowiedni sprzęt.

Okoliczne obrazy mijane przez narciarza niejednokrotnie są tak wyjątkowe, że chciałoby się je zachować na dłużej. Ale jak to zrobić podczas tak szybkiego zjazdu ze stoku w pełnym stroju narciarskim i rękawiczkach niedostosowanych do ekranów dotykowych? W takiej sytuacji wybory są trzy: ściągnąć rękawiczki i pozwolić, by zamarzły Ci palce, kupić rękawiczki do smartfona lub zaopatrzyć się w kamerę na kask.

To może być przydatne: Prezentownik Xblitz dla aktywnego mężczyzny

 

Nagraj swój zimowy przejazd z wodoodporną Xblitz Everywhere

Wyszedł Ci niebanalny slalom lub skok narciarski? Pokaż światu to nagranie!

Kamera Xblitz Everywhere, jak sama nazwa wskazuje, przyda się wszędzie. Za jej pomocą uchwycisz swoje wspomnienia z zimowego wyjazdu na narty czy snowboard ze znajomymi. To nie tylko okazja do zarejestrowania zimowych podróży, ale również sportów w cieplejszych sezonach. Sprawdzi się jako kamera miejska na rower, motor czy hulajnogę.

 

Podwójna moc wrażeń rejestrowana z góry

Moc sportowych wrażeń możesz uchwycisz kamerą Xblitz Everywhere montowaną na kasku. Podwójna kamera to 2x więcej możliwości. Twoje wspomnienia z wyjazdu w góry zostaną zarejestrowane przez dwie kamery (przednią i tylną). Górskie wycieczki rowerowe czy zjazdy na snowboardzie możesz przeżywać jeszcze raz! Widzisz je nie tylko ze swojej perspektywy, ale również masz widok na to, co działo się z tyłu, dzięki kamerze tylnej.

 

Oglądaj na telefonie i dziel się przeżyciami

Wbudowane WiFi umożliwia oglądanie wspomnień zarejestrowanych przez kamerę Xblitz Everywhere na własnym smartfonie. Jeśli planujesz wybrać się do Zakopanego, Wisły lub innego miejsca obfitującego w stoki narciarskie, a następnie swoimi podróżami podzielić się z bliskimi, wybierz Xblitz Everywhere. To urządzenie jest czymś więcej, niż kamerą. To Twoje oko na wspomnienia!

 

Dlaczego Xblitz Everywhere powinien mieć każdy fan sportów zimowych?

Skorzystaj z zalet podwójnego wideorejestratora Xblitz Everywhere, by móc cieszyć się zimowymi przygodami na trasie. Nie oszczędzaj sobie ekstremalnych tras nawet w zimie! Xblitz Everywhere to doskonały wybór, bo:

  • posiada podwójną kamerę o szerokim kącie widzenia 140 stopni,
  • obie kamery nagrywają w jakości Full HD,
  • jest wyposażony w moduł WiFi z aplikacją mobilną,
  • ma wbudowany mikrofon – rejestruje nie tylko niesamowity obraz, ale i dźwięk tworzący pełne wspomnienie,
  • jest wodoodporny, a więc nawet gdy wpadnie w śnieżną zaspę, kamera jest bezpieczna,
  • to sprzęt w pełni bezprzewodowy i kompaktowy – zapewnia 2-godzinny czas pracy – jeśli planujesz dłuższe podróże, wystarczy zabrać ze sobą powerbanka lub podłączyć kamerę do gniazda zapalniczki i jechać dalej,
  • ma wyjątkowy, sportowy design i obudowę w ponadczasowym, czarnym kolorze,
  • może być używany jako wideorejestrator samochodowy – jest urządzeniem 2 w 1,
  • w zestawie posiada uchwyt na kask, do kierownicy roweru, motocykla i skutera.

Pozbądź się ograniczeń z Xblitz Everywhere i zabierz ją ze sobą na ferie zimowe!

Xblitz