[XBLITZ X600 LIGHT]

ZESTAW GŁOŚNOMÓWIĄCY XBLITZ X600 LIGHT

Jedź i rozmawiaj bez ograniczeń z Xblitz X600 Light… 

Sprawdź profesjonalny zestaw głośnomówiący Xblitz X600 Light! Doskonała jakość dźwięku, do 700 godzin w trybie czuwania, bluetooth w wersji 4.0, tryb multipoint i bezpieczne rozmowy bezprzewodowe.
Wybierz Xblitz X600 Light – Wygoda, elegancja i funkcjonalność!

99,00 zł
Brutto
Ilość

W jednym koszyku możesz zamówić:3 sztuk produktu.

PROFESSIONAL

[X600 LIGHT]

ZESTAW GŁOŚNOMÓWIĄCY BLUETOOTH...Kwadrat

Zestaw głośnomówiący bluetooth Xblitz X600 Light

Zestaw głośnomówiący Xblitz X600 Light łączy w sobie wygodę użytkowania, funkcjonalność i design. Bateria gwarantuje nawet 700 godzin działania urządzenia w trybie czuwania. Dzięki zastosowaniu Bluetooth 4.0 i technologii multipoint mode możesz bez trudu sparować każde urządzenie obsługujące połączenia Bluetooth.

xblitz X600 Light tył

[JEDŹ BEZPIECZNIE]

Xblitz X600 Light pozwoli Ci skupić się na drodze podczas rozmów telefonicznych uwalniając jednocześnie Twoje ręce od słuchawki telefonu. Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i swoich bliskich. Pokonuj pewnie każdy kilometr pozostając w kontakcie ze światem!

xblitz X600 Light Zestaw głośnomówiący bluetooth

[UWOLNIJ DŹWIĘK]

Xblitz X600 Light zapewnia najwyższą jakość dźwięku podczas prowadzenia rozmów telefonicznych, jak i w czasie słuchania muzyki. Dźwięk jest czysty i donośny, a mikrofon w trakcie pracy korzysta z redukcji szumów, dzięki czemu komunikacja jest bardzo komfortowa dla obu stron.

xblitz X600 Light Zestaw głośnomówiący bluetooth jest łatwy w użyciu

[SUBTELNY DESIGN]

Xblitz X600 Light to niewielkich rozmiarów zestaw głośnomówiący zaprojektowany w nowoczesnym stylu, który dzięki swoim niewielkim rozmiarom — znajdzie miejsce w każdym samochodzie. Dzięki dużym przyciskom obsługa zestawu jest niezwykle prosta i nie utrudnia prowadzenia pojazdu. Ponadto ergonomiczny, metalowy klips pozwala na łatwe zamocowanie zestawu.

xblitz X600 Light Zestaw głośnomówiący bluetooth

[GOTOWY DO UŻYCIA]

Xblitz X600 Light jest przygotowany do natychmiastowego użycia. Komunikacja zestawu odbywa się za pomocą Bluetooth. Instalacja ma miejsce tylko raz. Za każdym razem, gdy wsiądziesz do samochodu parowanie urządzenia z Twoim telefonem nastąpi automatycznie.

xblitz X600 Light Zestaw głośnomówiący bluetooth

[DANE TECHNICZNE]

Zestaw głośnomówiący Xblitz X600 LIGHT

Wersja Bluetooth: 4.0
Częstotliwość pracy: 2.402 GHz – 2.480 GHz
Zasięg: do 10 metrów
Wspierane technologie: HFP, A2DP, AVRCP, SPP, BAS, DIS, FMP, HRP, HRS, HTP, HTS, IAS, LLS
Czas rozmów / Tryb czuwania do 16 godzin / do 700 godzin
Mikrofon / Głośnik: HD / 2W (8 Ohm)
SNR: >70 dB
Temperatura pracy: -10°C do 55°C
Zasilanie: DC 12V / 5V 500mAh micro USB
Bateria: wbudowana 600 mAh (litowo-jonowa)
Czas ładowania baterii: ok. 2-3 godzin
Wymiary / Waga 46mm x 19mm x 121mm / 75g

[ZAWARTOŚĆ ZESTAWU]

Zestaw głośnomówiący Xblitz X600 LIGHT

Zestaw głośnomówiący Xblitz X600 LIGHT, ładowarka, instrukcja

[PLIKI DO POBRANIA]

KARTA PRODUKTU

INSTRUKCJA

[FAQ]

[OPIS SZCZEGÓŁOWY]

Xblitz X600 Light jest zestawem głośnomówiącym który będzie idealnie pasować wewnątrz każdego pojazdu. Wykonuj i odbieraj połączenia telefoniczne jadąc samochodem, nie zdejmując rąk z kierownicy. Nie trać możliwości rozmowy telefonicznej, dbając jednocześnie o bezpieczeństwo twoje i twoich pasażerów.

Pojemna, wbudowana bateria zapewnia, że nigdy nie będziesz musiał przejmować się rozładowaniem urządzenia w trakcie jazdy. Zestaw głośnomówiący Xblitz X600 Light może wspierać aż do 16 godzin nieprzerwanej rozmowy. W stanie czuwania wytrzymuje ponad 35 razy dłużej – do 700 godzin. Zaś by w pełni naładować urządzenie, wystarczą tylko 2-3 godziny podpięcia do źródła zasilania. Nie musisz też się przejmować specjalną ładowarką dla zestawu głośnomówiącego, jeśli coś stanie się z tą dołączoną do zestawu – bateria urządzenia jest zasilana z użyciem typowego portu micro USB, do którego z pewnością masz w domu mnóstwo pasujących przewodów.

BLUETOOTH

Dzięki użyciu technologii Bluetooth w wersji 4.0, używanie zestawu głośnomówiącego Xblitz X600 Light jest wyjątkowo wygodne. Wystarczy, że sparujesz urządzenie ze swoim telefonem tylko raz, a będą one nawiązywać ze sobą połączenie automatycznie ilekroć będą w swoim wzajemnym pobliżu. Dzięki temu rozwiązaniu musisz tylko pamiętać, by zabrać telefon ze sobą do samochodu, by cieszyć się z korzystania zestawu głośnomówiącego ilekroć siadasz w swoim aucie. Urządzenie jest również wyposażone w tryb multipoint, dzięki któremu można z nim sparować dwa różne telefony. Dzięki temu, para osób może bez problemu korzystać z tego samego zestawu głośnomówiącego Xblitz X600 Light.

Zestaw głośnomówiący Xblitz X600 Light może być dodatkowo wykorzystany jako głośnik do puszczania muzyki z twojego telefonu bądź innego urządzenia mobilnego dzięki zastosowaniu wspomnianej technologii Bluetooth w wersji 4.0. Jeśli więc jesteś niezadowolony z muzyki puszczanej w radiu, nic nie stoi na przeszkodzie byś mógł puścić sobie swoje ulubione melodie na głośniku, który jest znacznie głośniejszy i potężniejszy niż ten wbudowany w twój telefon.

NOWOCZESNY DESIGN

Zestaw głośnomówiący Xblitz X600 Light został zaprojektowany tak, by pasować do wnętrza każdego samochodu. Dzięki nowoczesnej, schludnej obudowie, urządzenie stanowi ozdobę dla każdego kokpitu. Wystarczy zamontować je z użyciem ergonomicznegoa klipsu na osłonkę przeciwsłoneczną po stronie kierowcy, by można było łatwo i wygodnie korzystać z zestawu głośnomówiącego.

Jak przystało na nowoczesny sprzęt, zestaw głośnomówiący Xblitz X600 Light wspiera wszelkie nowoczesne technologie, takie jak: HFP, A2DP, AVRCP, SPP, BAS, DIS, FMP, HRP, HRS, HTP, HTS, IAS, LLS.

ZASTOSOWANIE

Zestaw głośnomówiący Xblitz X600 Light jest idealnym sposobem na prowadzenie rozmów telefonicznych bez użycia rąk, co pozwala nam na uniknięcie mandatu związanego z trzymaniem telefonu w trakcie jazdy. Ponieważ możemy skupić się na drodze, nasze bezpieczeństwo podróży wzrasta. Dodatkowo, nie musimy przejmować się utratą kontaktu z naszymi bliskimi, klientami czy przyjaciółmi w czasie gdy prowadzimy pojazd – z zestawem głośnomówiącym Xblitz X600 Light, zawsze masz możliwość prowadzenia rozmowy w drodze.

Dodatkowo, zestaw głośnomówiący Xblitz X600 Light może skutecznie zastąpić odtwarzacz muzyki w aucie. Możesz użyć zestawu, by grać muzykę z twojego telefonu bądź innego urządzenia mobilnego, takiego jak tablet. Dzięki temu, w podróży zawsze będzie towarzyszyć ci twoja ulubiona muzyka.

5902479671178

Specjalne kody