[XBLITZ X600 PROFESSIONAL]

BEZPRZEWODOWY ZESTAW GŁOŚNOMÓWIĄCY BLUETOOTH – XBLITZ X600 PROFESSIONAL

Zestaw głośnomówiący bluetooth dedykowany do samochodów – Xblitz X600 Professional – Uwolnij ręce i ciesz się rozmową z bliskimi lub ulubioną muzyką bezpośrednio ze swojego telefonu. Koniec z nieodebranymi połączeniami w czasie jazdy! Teraz możesz legalnie odebrać telefon lub zadzwonić do najbliższej osoby by podzielić się wrażeniami z trasy.

129,00 zł
Brutto
Ilość

W jednym koszyku możesz zamówić:3 sztuk produktu.

[DANE TECHNICZNE]

Zestaw głośnomówiący Xblitz X600PRO

Wersja Bluetooth: 4.1
Częstotliwość pracy: 2.402 GHz – 2.480 GHz
Zasięg: do 10 metrów
Wspierane technologie: HFP, A2DP, AVRCP, SPP, BAS, DIS, FMP, HRP, HRS, HTP, HTS, IAS, LLS
Czas rozmów / Tryb czuwania do 20 godzin / do 700 godzin
Mikrofon / Głośnik: HD / 2W (8 Ohm)
SNR: >70 dB
Temperatura pracy: 0°C do 40°C
Zasilanie: DC 12V / 5V 500mAh micro USB
Bateria: wbudowana 600 mAh (litowo-jonowa)
Czas ładowania baterii: ok. 2 do 3 godzin
Wymiary / Waga 60mm x 48mm x 115mm / 89g

[ZAWARTOŚĆ ZESTAWU]

Zestaw głośnomówiący Xblitz X600PRO

Zestaw głośnomówiący Xblitz X600 PRO, ładowarka, instrukcja

[PLIKI DO POBRANIA]

KARTA PRODUKTU

INSTRUKCJA

[FAQ]

[OPIS SZCZEGÓŁOWY]

Xblitz X600 Professional jest zestawem głośnomówiącym który będzie idealnie pasować wewnątrz każdego pojazdu. Wykonuj i odbieraj połączenia telefoniczne jadąc samochodem, nie zdejmując rąk z kierownicy. Nie trać możliwości rozmowy telefonicznej, dbając jednocześnie o bezpieczeństwo twoje i twoich pasażerów.

WYGODA I BEZPIECZEŃSTWO

Z zestawem głośnomówiącym Xblitz X600 Professional, możesz poczuć swobodę i uwolnić swoje ręce. Połączenia przychodzące można akceptować lub odrzucać z pomocą komend głosowych. Powiedz YES by zaakceptować rozmowę lub NO by ją odrzucić. Dzięki użyciu kontroli głosem, nie musisz odwracać wzroku od drogi by wcisnąć odpowiedni przycisk.

Pojemna, wbudowana bateria zapewnia, że nigdy nie będziesz musiał przejmować się rozładowaniem urządzenia w trakcie jazdy. Zestaw głośnomówiący Xblitz X600 Professional może wspierać aż do 20 godzin nieprzerwanej rozmowy. W stanie czuwania wytrzymuje 35 razy dłużej – do 700 godzin. Zaś by w pełni naładować urządzenie, wystarczą tylko 2-3 godziny podpięcia do źródła zasilania. Nie musisz też się przejmować specjalną ładowarką dla zestawu głośnomówiącego, jeśli coś stanie się z tą dołączoną do zestawu – bateria urządzenia jest zasilana z użyciem typowego portu micro USB, do którego z pewnością masz w domu mnóstwo pasujących przewodów.

Dodatkowo, zestaw głośnomówiący Xblitz X600 Professional posiada funkcję inteligentnego startu. Innymi słowy, urządzenia włącza się, gdy otworzysz drzwi samochodu, pozwalając ci ekonomicznie wykorzystać jego baterię i nie przejmować się tym, czy urządzenie jest włączone gdy jedziesz autem.

BLUETOOTH

Dzięki użyciu technologii Bluetooth w wersji 4.1, używanie zestawu głośnomówiącego Xblitz X600 Professional jest wyjątkowo wygodne. Wystarczy, że sparujesz urządzenie ze swoim telefonem tylko raz, a będą one nawiązywać ze sobą połączenie automatycznie ilekroć będą w swoim wzajemnym pobliżu. Dzięki temu rozwiązaniu musisz tylko pamiętać, by zabrać telefon ze sobą do samochodu, by cieszyć się z korzystania zestawu głośnomówiącego ilekroć siadasz w swoim aucie.

Zestaw głośnomówiący Xblitz X600 Professional może być dodatkowo wykorzystany jako głośnik do puszczania muzyki z twojego telefonu bądź innego urządzenia mobilnego dzięki zastosowaniu wspomnianej technologii Bluetooth w wersji 4.1. Jeśli więc jesteś niezadowolony z muzyki puszczanej w radiu, nic nie stoi na przeszkodzie byś mógł puścić sobie swoje ulubione melodie na głośniku, który jest znacznie głośniejszy i potężniejszy niż ten wbudowany w twój telefon.

NOWOCZESNY DESIGN

Zestaw głośnomówiący Xblitz X600 Professional został zaprojektowany tak, by pasować do wnętrza każdego samochodu. Dzięki nowoczesnej, schludnej obudowie, urządzenie stanowi ozdobę dla każdego kokpitu. Wystarczy zamontować je z użyciem szerokiego klipsu na osłonkę przeciwsłoneczną po stronie kierowcy, by można było łatwo i wygodnie korzystać z zestawu głośnomówiącego.

Jak przystało na nowoczesny sprzęt, zestaw głośnomówiący Xblitz X600 Professional wspiera wszelkie nowoczesne technologie, takie jak: HFP, A2DP, AVRCP, SPP, BAS, DIS, FMP, HRP, HRS, HTP, HTS, IAS, LLS.

ZASTOSOWANIE

Zestaw głośnomówiący Xblitz X600 Professional jest idealnym sposobem na prowadzenie rozmów telefonicznych bez użycia rąk, co pozwala nam na uniknięcie mandatu związanego z trzymaniem telefonu w trakcie jazdy. Ponieważ możemy skupić się na drodze, nasze bezpieczeństwo podróży wzrasta. Dodatkowo, nie musimy przejmować się utratą kontaktu z naszymi bliskimi, klientami czy przyjaciółmi w czasie gdy prowadzimy pojazd – z zestawem głośnomówiącym Xblitz X600 Professional, zawsze masz możliwość prowadzenia rozmowy w drodze.

Dodatkowo, zestaw głośnomówiący Xblitz X600 Professional może skutecznie zastąpić odtwarzacz muzyki w aucie. Możesz użyć zestawu, by grać muzykę z twojego telefonu bądź innego urządzenia mobilnego, takiego jak tablet. Dzięki temu, w podróży zawsze będzie towarzyszyć ci twoja ulubiona muzyka.

5902479670980

Specjalne kody