[XBLITZ X700]

BEZPRZEWODOWY ZESTAW GŁOŚNOMÓWIĄCY XBLITZ X700 PROFESSIONAL

Zestaw głośnomówiący Xblitz X700 to wszystko czego możesz oczekiwać od zestawu głośnomówiącego! Tryb multipoint pozwoli Ci sparować dwa urządzenia na raz. Łatwa obsługa dźwięku pomoże Ci dopasować głośność zestawu do aktualnych warunków na drodze. Prosty montaż pasuje do każdego auta a nowoczesny design urządzenia stanowi niewątpliwą ozdobę kabiny kierowcy.

CENA

139,00 zł
Brutto
Ilość

W jednym koszyku możesz zamówić:3 sztuk produktu.

[DANE TECHNICZNE]

Zestaw głośnomówiący Xblitz X700

Wersja Bluetooth: 4.1
Częstotliwość pracy: 2.402 GHz – 2.480 GHz
Zasięg: do 10 metrów
Wspierane technologie: A2DP, AVRCP, HFP, HSP
Czas rozmów / Tryb czuwania do 20 godzin/ do 700 godzin
Mikrofon / Głośnik: HD / 2W (8 Ohm)
A2DP: do przesyłania muzyki i wskazówek z aplikacji GPS w telefonie
Temperatura pracy: -10°C do 55°C
Zasilanie: DC 12V / 5V 500mAh micro USB
Bateria: 3,7 V 600 mAh
Inteligentny start: Tak
Wymiary / Waga 60,5mm x 45mm x 117,5mm

[ZAWARTOŚĆ ZESTAWU]

Zestaw głośnomówiący Xblitz X700

Zestaw głośnomówiący Xblitz X700, ładowarka, instrukcja

[PLIKI DO POBRANIA]

INSTRUKCJA

KARTA PRODUKTU

[FAQ]

[OPIS SZCZEGÓŁOWY]

Xblitz X700 jest zestawem głośnomówiącym który będzie idealnie pasować wewnątrz każdego pojazdu. Wykonuj i odbieraj połączenia telefoniczne jadąc samochodem, nie zdejmując rąk z kierownicy. Nie trać możliwości rozmowy telefonicznej, dbając jednocześnie o bezpieczeństwo twoje i twoich pasażerów.

WYGODA I BEZPIECZEŃSTWO

Z zestawem głośnomówiącym Xblitz X700, możesz poczuć swobodę i uwolnić swoje ręce. Połączenia przychodzące można akceptować lub odrzucać z pomocą komend głosowych. Powiedz YES by zaakceptować rozmowę lub NO by ją odrzucić. Dzięki użyciu kontroli głosem, nie musisz odwracać wzroku od drogi by wcisnąć odpowiedni przycisk.

Pojemna, wbudowana bateria zapewnia, że nigdy nie będziesz musiał przejmować się rozładowaniem urządzenia w trakcie jazdy. Zestaw głośnomówiący Xblitz X700 może wspierać aż do 20 godzin nieprzerwanej rozmowy. W stanie czuwania wytrzymuje 35 razy dłużej – do 700 godzin. Zaś by w pełni naładować urządzenie, wystarczą tylko 2-3 godziny podpięcia do źródła zasilania. Nie musisz też się przejmować specjalną ładowarką dla zestawu głośnomówiącego, jeśli coś stanie się z tą dołączoną do zestawu – bateria urządzenia jest zasilana z użyciem typowego portu micro USB, do którego z pewnością masz w domu mnóstwo pasujących przewodów.

Dodatkowo, zestaw głośnomówiący Xblitz X700 posiada funkcję inteligentnego startu. Innymi słowy, urządzenia włącza się, gdy otworzysz drzwi samochodu, pozwalając ci ekonomicznie wykorzystać jego baterię i nie przejmować się tym, czy urządzenie jest włączone gdy jedziesz autem.

BLUETOOTH

Dzięki użyciu technologii Bluetooth w wersji 4.1, używanie zestawu głośnomówiącego Xblitz X700 jest wyjątkowo wygodne. Wystarczy, że sparujesz urządzenie ze swoim telefonem tylko raz, a będą one nawiązywać ze sobą połączenie automatycznie ilekroć będą w swoim wzajemnym pobliżu. Dzięki temu rozwiązaniu musisz tylko pamiętać, by zabrać telefon ze sobą do samochodu, by cieszyć się z korzystania zestawu głośnomówiącego ilekroć siadasz w swoim aucie.

Dodatkowo, zestaw głośnomówiący Xblitz X700 posiada tryb multipoint, dzięki czemu naraz można sparować z nim dwa różne urządzenia mobilne. Jeśli więc masz dwa telefony – prywatny i służbowy - możesz połączyć je oba z zestawem głośnomówiącym by być gotowym na wszystkie połączenia przychodzące, zarówno od współpracowników jak i bliskich.

NOWOCZESNY DESIGN

Zestaw głośnomówiący Xblitz X700 został zaprojektowany tak, by pasować do wnętrza każdego samochodu. Dzięki nowoczesnej, schludnej obudowie, urządzenie stanowi ozdobę dla każdego kokpitu. Wystarczy zamontować je z użyciem szerokiego klipsu na osłonkę przeciwsłoneczną po stronie kierowcy, by można było łatwo i wygodnie korzystać z zestawu głośnomówiącego.

Jak przystało na nowoczesny sprzęt, zestaw głośnomówiący Xblitz X700 wspiera wszelkie nowoczesne technologie, takie jak: HFP, A2DP, AVRCP oraz HSP.

ZASTOSOWANIE

Zestaw głośnomówiący Xblitz X700 jest idealnym sposobem na prowadzenie rozmów telefonicznych bez użycia rąk, co pozwala nam na uniknięcie mandatu związanego z trzymaniem telefonu w trakcie jazdy. Ponieważ możemy skupić się na drodze, nasze bezpieczeństwo podróży wzrasta. Dodatkowo, nie musimy przejmować się utratą kontaktu z naszymi bliskimi, klientami czy przyjaciółmi w czasie gdy prowadzimy pojazd – z zestawem głośnomówiącym Xblitz X700, zawsze masz możliwość prowadzenia rozmowy w drodze.

Technologia A2DP zastosowana w zestawie głośnomówiącym Xblitz X700 może posłużyć nam do przesyłania do urządzenia muzyki z naszego telefonu, podobnie jak wskazówek z aplikacji GPS na nim. Innymi słowy, połączenie telefonu z zestawem głośnomówiącym może nam skutecznie zastąpić zarówno odtwarzacz mediów jak i zestaw do nawigacji samochodowej.

Xblitz
5902479671338

Specjalne kody