[XBLITZ R4 POWER]

[ROZDZIELACZ XBLITZ R4 POWER]

Xblitz R4 POWER to urządzenie mające na celu zapewnianie wideorejestratorom ciągłego zasilania, nawet gdy silnik samochodu jest wyłączony!

99,00 zł
Brutto
Ilość

W jednym koszyku możesz zamówić:3 sztuk produktu.
Inteligentny zasilacz kamer samochowych Xblitz R4 POWER

BUDOWA

Xblitz R4 power nie posiada żadnych niepotrzebnych elementów, dzięki czemu zajmuje bardzo niewiele miejsca. Wystarczy zainstalować urządzenie raz, by w pełni cieszyć się ciągłym zasilaniem dla kamery samochodowej.

ZASILANIE CIĄGŁE

Xblitz R4 POWER to urządzenie mające na celu zapewnianie wideorejestratorom ciągłego zasilania, nawet gdy silnik samochodu jest wyłączony. Gdy Twoje auto stoi zaparkowane, Xblitz R4 POWER pobiera moc z akumulatora pojazdu, pozwalając kamerze samochodowej na ciągłe nagrywanie.

ZABEZPIECZENIA

Nie musisz się przejmować, że wideorejestrator zasilany przez Xblitz R4 POWER doprowadzi do pełnego rozładowania akumulatora Twojego samochodu. Urządzenie posiada czujnik napięcia, który odcina zasilanie, gdy spadnie ono do wyznaczonego przez ciebie progu.

[DANE TECHNICZNE]

Rozdzielacz zapalniczki samochodowej: Xblitz R4 POWER

Całkowita długość przewodu: 4 metry (wejściowy 1 metr, wyjściowy 3 metry)
Przewody wejściowe: Power/Ground
Napięcie wejściowe: takie samo jak wejściowe (zależne od wejściowego),
USB1 5 ~ 12V, USB2 5V
Zalecane bezpieczniki dla przewodu wejściowego: 2A 5x20 szklany, rurkowy bezpiecznik lub dodatkowy bezpiecznik bypass
Złącze wyjściowe: MINI USB, DC 5V
Natężenie prądu wyjściowego: 1A, maks. 2A
Moc wyjściowa: 5W, maks. 10W
Ochrona przed rozładowaniem akumulatora: 11.8V/12V/12.2V/12.4V dla akumulatorów 12V 23.6V/24V/24.4V/24.8V dla akumulatorów 24V
Inne zabezpieczenia: Ochrona przed podłączeniem na odwrót, zwarciami, przegrzaniem, przeładowaniem
Temperatura pracy: -20° C do 60° C
Temperatura przechowywania: -20° C do 80° C
Wymiary zasilacza: 40x25x15mm
Waga: 90g
Numer produktu: XBL-CAR-RO004

[ZAWARTOŚĆ ZESTAWU]

Rozdzielacz zapalniczki samochodowej: Xblitz R4 POWER

[PLIKI DO POBRANIA]

KARTA PRODUKTU

INSTRUKCJA

[FAQ]

Xblitz R4 POWER to zasilacz samochodowy przeznaczony do użytku z kamerami samochodowymi. Te proste urządzenie podłącza wideorejestrator bezpośrednio do akumulatora twojego pojazdu, dzięki czemu ma on dostęp do zasilania nawet, gdy auto stoi zaparkowane z wyłączonym silnikiem. Jest to bardzo przydatne, gdy chcemy skorzystać z funkcji trybu parkingowego kamery – większość wideorejestratorów posiada wbudowane baterie o bardzo niskiej pojemności, przez co funkcja ta nie jest tak niezawodna, jak być powinna, zwłaszcza jeśli pozostawisz pojazd zaparkowany na długo. Podobnie wygląda sytuacja z innymi funkcjami kamer samochodowych wykorzystywanych w trakcie parkowania, takich jak wykrycie ruchu.

 

Xblitz R4 POWER może być użyty z każdym modelem kamery samochodowej, który jest zasilany przez złącze Mini USB lub Micro USB korzystającym z napięcia DC 5V. Zasilacz jest niewielkim urządzeniem połączonym z czterema metrami przewodu (1 metr przewodu wejściowego, 3 metry przewodu wyjściowego). Zajmuje mało miejsca i nie przeszkadza kierowcy w trakcie jazdy. Możesz spokojnie prowadzić pojazd i zapomnieć, że w ogóle znajduje się w twoim pojeździe. Instalacja zestawu jest prosta – wystarczy podążać dokładnie za poleceniami opisanymi w instrukcji.

 

Zasilacz do kamery samochodowej Xblitz R4 POWER posiada wbudowany czujnik napięcia, dzięki któremu może odciąć zasilanie dla kamery zanim rozładuje ona w pełni akumulator twojego samochodu. Nawet jeśli zostawisz pojazd zaparkowany na bardzo długo, z tą funkcją nie musisz martwić się o stan akumulatora twojego pojazdu. Dokładna tabela przedstawiająca napięcie panujące w akumulatorze kwasowo-ołowiowym w zależności od temperatury otoczenia znajduje się w instrukcji do zasilacza Xblitz R4 POWER. Urządzenia można używać zarówno w samochodach osobowych, w których stosowane są akumulatory 12V, jak i ciężarowych, u których standardem są akumulatory 24V.


Zasilacz do kamery samochodowej Xblitz R4 POWER posiada również zabezpieczenia przed: podłączeniem urządzenia na odwrót, zwarciem, przegrzaniem oraz przeładowaniem. Urządzenie korzysta ze szklanych, rurkowych bezpieczników, ale można zamiast nich również wykorzystać dodatkowe bezpieczniki typu bypass. Urządzenie funkcjonuje w temperaturach sięgających od minus dwudziestu do sześćdziesięciu stopni Celsjusza.

Xblitz
5902479671512

Specjalne kody