[XBLITZ R2 QUICK CHARGE]

[ROZDZIELACZ XBLITZ R2 QUICK CHARGE]

Rozdzielacz do gniazda zapalniczki samochodowej Xblitz R2 Quick Charge posiada dwa wyjścia 12V/24V oraz dwa porty USB. Rozgałęźnik wspiera technologię Quick Charge, dzięki której naładujesz swój telefon nawet do 4 razy szybciej.

69,00 zł
Brutto
Ilość

W jednym koszyku możesz zamówić:3 sztuk produktu.
Rozdzielacz samochodowy Xblitz R2 Quick Charge

SOLIDNA BUDOWA

R2 QUICK CHARGE to funkcjonalne urządzenie, wykonane z materiałów wysokiej jakości. Rozdzielacz wyposażony został w dwa gniazda usb, z których jedno obsługuje standard ładowania QC 3.0, a drugie posiada funkcję SMART IC. Ponadto urządzenie posiada dwa gniazda zapalniczki. Kabel zasilający otoczony jest solidnym oplotem , a jego długość wynosi aż 850mm .

SZYBKIE ŁADOWANIE

Xblitz R2 obsługuje technologię QuickCharge 3.0. Dzięki takiemu rozwiązaniu – jesteś w stanie naładować swoje urządzenie do 4 razy szybciej, niż w przypadku tradycyjnej metody ładowania. Testy przeprowadzone przez firmę Qualcomm wskazują, że naładowanie akumulatora o pojemności 2750 mAh od 0 do ponad 70% zajmuje tylko 30 minut! Uwaga: Warunkiem działania szybkiego ładowania jest posiadanie urządzenia oraz przewodu wspierających tą technologię.

NOWOCZESNY DESIGN

R2 QUICK CHARGE zaprojektowany został z myślą o najnowszych trendach, tak by idealnie prezentować się we wnętrzu każdego samochodu. Błyszczący front urządzenia w kolorze głębokiej czerni dodaje elegancji, a podświetlane obręcze gniazd zapalniczkowych sprawiają, że nie da się koło tego rozdzielacza przejść obojętnie. Gniazda będą się świecić informując o napięciu w obu gniazdach.

NAPIĘCIE 12/24V

Xblitz R2 idealnie nadaje się dla każdego kierowcy - w tym także tych zawodowych. Dzięki wsparciu napięcia zasilania 12/24 V możesz używać go zarówno w samochodach osobowych jak i ciężarowych. O Twoje bezpieczeństwo zadba również wbudowany system zabezpieczenia przed przepięciem lub przegrzaniem.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

R2 QUICK CHARGE charakteryzuje się najwyższą jakością wykonania i niezwykłą niezawodnością potwierdzoną wieloma testami. Urządzenie sprzedawane jest w eleganckim pudełku, które idealnie nadaje się na prezent.

[DANE TECHNICZNE]

Rozdzielacz zapalniczki samochodowej: Xblitz R2 Quick Charge

Bezstratne przesyłanie napięcia z gniazda zapalniczki do rozdzielacza: TAK
Napięcie wejściowe: 10,5 ~ 31,5V
Napięcie wyjściowe: takie samo jak wejściowe (zależne od wejściowego),
USB1 5 ~ 12V, USB2 5V
Bezpiecznik: 250V/10A
PORTY USB: USB1 (QC3.0): Szybkie ładowanie – 3.0A/5V, 2.0A/9V, 1.5A/12V
USB2 (2.4A/5V): Standardowe ładowanie – automatyczna optymalizacja szybkości ładownia
Wymiary wtyczki: 23x27x71 mm
Wymiary rozdzielacza: 95x47x30 mm

[ZAWARTOŚĆ ZESTAWU]

Rozdzielacz zapalniczki samochodowej: Xblitz R2 Quick Charge

Rozdzielacz samochodowy Xblitz R2 Quick Charge, instrukcja

[PLIKI DO POBRANIA]

KARTA PRODUKTU

INSTRUKCJA

[FAQ]

[OPIS SZCZEGÓŁOWY]

Xblitz R2 QUICK CHARGE to rozdzielacz samochodowy, dzięki któremu w aucie możemy podpiąć wiele urządzeń do zasilania przez gniazdo zapalniczki lub port USB naraz. Możesz jednocześnie ładować telefon oraz zasilać kamerę samochodową czy nawigację satelitarną. Zadbaj o swój komfort jazdy z rozdzielaczem samochodowym Xblitz R2 QUICK CHARGE.

Rozdzielacz samochodowy Xbtliz R2 QUICK CHARGE posiada dwa gniazda zapalniczki oraz dwa porty USB, z czego jeden wyposażony został w technologię Quick Charge 3.0. Dzięki niej możesz naładować swój telefon lub tablet znacznie szybciej, niż w przypadku użycia tradycyjnego portu USB. Przykładowo, naładowanie akumulatora o pojemności 2750mAh od zera do 70% zajmuje jedyne pół godziny. Warunkiem poprawnego działania portu Quick Charge 3.0 jest użycie przewodu USB oraz ładowanego urządzenia, które również wspierają tę technologię.

Dzięki elastycznemu, solidnemu oplotowi chroniącemu kabel długości 850mm, nie musisz przejmować się, że rozdzielacz samochodowy Xblitz R2 QUICK CHARGE przestanie działać z powodu „zgiętego kabelka”. Dodatkowo, dzięki podświetlonym obręczom wokół każdego z gniazd zapalniczek, urządzenie nie tylko wygląda gustownie, ale jest również łatwe w obsłudze po ciemku. Twoja wygoda użytkowania była naszym najwyższym priorytetem przy projektowaniu rozdzielacza samochodowego Xblitz R2 QUICK CHARGE.

Rozdzielacz samochodowy Xblitz R2 QUICK CHARGE może zostać użyty zarówno w pojazdach osobowych jak i ciężarowych. Innymi słowy, wspiera samochody posiadające akumulatory 12V jak i te wyposażone w akumulatory 24V. Niezależnie więc od tego, czym podróżujesz po drogach, z tym urządzeniem możesz cieszyć się posiadaniem dwóch gniazd zapalniczki oraz dwóch portów USB do zasilania lub ładowania twoich urządzeń.

Nowoczesny design rozdzielacza samochodowego Xblitz R2 QUICK CHARGE sprawia, że urządzenie pasuje idealnie wewnątrz każdego samochodu. Czarne tworzywa sztuczne z których zrobiona jest obudowa rozdzielacza sprawia, że urządzenie jest bardzo eleganckie i dyskretne.

Rozdzielacz samochodowy Xblirz R2 QUICK CHARGE jest dodatkowo wyposażony we wbudowany bezpiecznik 250V/10A, dzięki któremu uchroni on podpięte do niego urządzenia przed uszkodzeniem w przypadku skoku napięcia lub innej, nieoczekiwanej usterki.

Xblitz
5902479671307

Specjalne kody

Zobacz także