[XBLITZ PURE SPORT]

BEZPRZEWODOWE SŁUCHAWKI SPORTOWE XBLITZ PURE SPORT

Xblitz Pure Sport – bezprzewodowe słuchawki bluetooth dla osób aktywnych sportowo.

99,00 zł
Brutto
KOLOR
Ilość

W jednym koszyku możesz zamówić:3 sztuk produktu.

[DANE TECHNICZNE]

Słuchawki bezprzewodowe Xblitz Pure Sport

Częstotliwość pracy: 2.402 GHz – 2.480GHz
Zasięg: do 10 metrów
Czas pracy (w trybie oczekiwania): 25 godzin
Czas rozmów: do 9 godzin
Czas odtwarzania muzyki: do 9 godzin (średni poziom głośności)
Czas ładowania baterii: ok. 2 godzin
Zasilanie: DC 5.0V, 400mA
Bateria: Wbudowana 110 mAh, litowo-polimerowa
Kolory: Czarny lub biały

[ZAWARTOŚĆ ZESTAWU]

Słuchawki bezprzewodowe Xblitz Pure Sport

[PLIKI DO POBRANIA]

KARTA PRODUKTU

INSTRUKCJA

[FAQ]

[OPIS SZCZEGÓŁOWY]

SŁUCHAWKI BEZPRZEWODOWE BLUETOOTH – XBLITZ PURE

Xblitz Pure to douszne słuchawki bezprzewodowe Bluetooth, które są definicją komfortu. Dzięki ich elastycznej, sprężystej budowie, możesz cieszyć się muzyką wszędzie gdzie jesteś. Gustowna, czarno-niebieska obudowa urządzenia pasuje do każdego stroju. Czy zabierasz słuchawki ze sobą do ćwiczeń lub na wypad do miasta, Xblitz Pure będą idealnym dodatkiem do twojego ubioru. Ucieknij od reszty świata zagub się w dźwiękach, których chcesz słuchać.

Xblitz Pure mają zasięg sieci Bluetooth sięgający do 10 metrów – możesz więc połączyć je ze swoim telefonem, tabletem czy laptopem i odejść od urządzenia, ciesząc się czystym dźwiękiem gdzie indziej. Dodatkowo, nie musisz przejmować się koniecznością częstego ładowania tych słuchawek – potrafią one dostarczać ci muzykę przez nawet 5 godzin bez przerwy. Słuchawek można również użyć do przeprowadzenia rozmowy telefonicznej. Nie musisz przejmować się tym, że zgubisz specjalistyczną ładowarkę do urządzenia – ładowanie słuchawek zachodzi poprzez standardowy port microUSB. W trybie czuwania, urządzenie te może wytrzymać nawet do 180 godzin.

KOMFORT

Słuchawki bezprzewodowe Xblitz Pure zostały zaprojektowane z myślą o wygodzie użytkowania. Dzięki elastycznej, sprężystej budowie kabla łączącego słuchawki, nie plącze się on w trakcie ćwiczeń lub przechowywania. Cały zestaw waży jedyne 15 gramów – nawet nie poczujesz, że je nosisz.

Dodatkowo, słuchawki bezprzewodowe Bluetooth Xblitz Pure posiadają również wielofunkcyjny kontroler. Możemy, używając tylko jednej ręki, odebrać lub odrzucić połączenie telefoniczne i włączyć lub wyłączyć urządzenie.

ZASTOSOWANIE

Słuchawki bezprzewodowe Bluetooth Xblitz Pure są idealnym wyborem, gdy chcemy posłuchać muzyki lub audiobooka, gdy zajmujemy się sprzątaniem domu, podróżujemy z użyciem komunikacji miejskiej lub w trakcie wykonywania aktywności fizycznej. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom, słuchawki sprawdzą się jako towarzysz większości ćwiczeń.

Xblitz
5902479670737

Specjalne kody