[Xblitz Move 4K PLUS]

KAMERA SPORTOWA Z PODWÓJNYM WYŚWIETLACZEM I NARĘCZNYM PILOTEM ZDALNEGO STEROWANIA

Xblitz Move 4K+ jest nowoczesnym modelem kamery sportowej zaprojektowanej do codziennej pracy dla osób szczególnie aktywnych fizycznie. Wysoka jakość nagrań, slowmotion, wodoodporna obudowa - czyli wszystko czego potrzebujesz, aby zachować najważniejsze momenty swojego życia gdziekolwiek będziesz.

Produkt można testować w  

449,00 zł
Brutto
Ilość

NOWA KAMERA XBLITZ MOVE 4K+

Xblitz Move 4K+ jest nowoczesnym modelem kamery sportowej zaprojektowanej do codziennej pracy dla osób szczególnie aktywnych fizycznie. Wysoka jakość nagrań, slowmotion, wodoodporna obudowa - czyli wszystko czego potrzebujesz, aby zachować najważniejsze momenty swojego życia gdziekolwiek będziesz.

DUŻA WYDAJNOŚĆ

Kamera Xblitz Move 4K+ pozwala na rejestrację obrazu w rozdzielczości do 4K oraz z prędkością do 120 klatek na sekundę. Z łatwością zarejestrujesz nie tylko dynamiczne, pełne ruchu ujęcia, ale również efektowne slow motion.

JESZCZE JAŚNIEJ W NOCY

Zdjęcia wieczorową porą to już nie problem. Za jakość obrazu zarówno w dzień, jaki i przy słabym oświetleniu odpowiada nowoczesny sensor, który doskonale radzi sobie w każdych warunkach. Nagrywaj bez statywu i w dowolnym momencie aktywując dodatkowo wbudowaną stabilizację obrazu.

KĄT 170° WIDZI WIĘCEJ

Szerokokątny obiektyw obejmuje duże pole widzenia, dzięki czemu nie musisz się zastanawiać czy zabraknie Ci miejsca, aby uchwycić całą zawartość potrzebnego kadru. Szerokokątny obiektyw doskonale sprawdzi się również przy nagrywaniu video-bloga.

DWA WYŚWIETLACZE

Wyświetlacz główny o przekątnej 2 cali pozwala na wygodne kadrowanie i co ważne, przegląd zarejestrowanych materiałów. Zdecydowanie łatwiej jest nagrywać swoje wideo mając pewność, że kamera rejestruje właściwy obszar dostępny cały czas w podglądzie. Na przednim panelu znajduje się wyświetlacz OLED czytelnie informujący o wszelkich trybach i czasie nagrywania.

KAMERA DALEKO OD RĄK

Nagrywanie bez dotykania kamery Xblitz Move 4K+ to nie problem. Skorzystaj z dołączonego do zestawu pilota. Możesz w dowolnym momencie włączać i wyłączać nagrywanie lub po prostu przejąć pełną kontrolę nad swoją kamerą sportową korzystając z telefonu przez Wi-Fi. Jest to wyjątkowo pomocne narzędzie jeżeli kamerę umieściliśmy na kasku lub w miejscu, gdzie mamy do niej ograniczony dostęp.

DOTYKOWY EKRAN

Kamera Move 4K+ została wyposażona w wygodny, dotykowy ekran, dzięki któremu możesz szybko i komfortowo poruszać się po menu i funkcjach kamery sportowej.

POMYŚLELIŚMY O WSZYSTKIM

W zestawie znajdziesz kompletny pakiet wszelkich akcesoriów przydatnych w instalacji i codziennym użytkowaniu kamery. Od uchwytów montażowych po wodoodporną obudowę, dzięki której możesz bez obaw nagrywać pod wodą. To nie wszystko, Xblitz Move 4K+ jest również kompatybilny z uchwytami i zestawami akcesoriów popularnych kamer sportowych.

[DANE TECHNICZNE]

Kamera sportowa Xblitz Move 4K+

Procesor: NTK96660
Sensor: SONY IMX078
Wyświetlacz: Dwa wyświetlacze 2 cale / 0,66 cala
Bateria: 1350mAh (wymienna)
Kąt widzenia: 170 stopni
Rozdzielczość nagrywania: od 720p do 4K
Rozdzielczość zdjęć: 16M
Komunikacja Wi-Fi: TAK
Pilot zdalnego sterowania: TAK
Obsługa kart pamięci: do 128 GB
Wymiary: 59 x 41 x 21mm
Waga: 66,1g (z baterią)

Urządzenie obsługuje format plików FAT32.

Zaleca się formatowanie kart pamięci używanych w urządzeniu do tego formatu!

[ZAWARTOŚĆ ZESTAWU]

Xblitz Move 4K+

[PLIKI DO POBRANIA]

Karta produktu

INSTRUKCJA

APLIKACJE

[OPIS SZCZEGÓŁOWY]

PRZYGOTOWANIE KAMERY DO PRACY - FORMAT KARTY PAMIĘCI

Do prawidłowej pracy kamera wymaga NOWEJ karty pamięci microSD klasy co najmniej 10, sformatowanej w komputerze do systemu plików FAT 32 za pomocą dedykowanego programu takiego jak FAT32 Format.
W przypadku Kamery Xblitz Reborn 4K+ możliwe jest formatowanie z poziomu kamery. Uwaga! dla pewności warto odznaczyć opcję "szybkie formatowanie".

INSTRUKCJA UŻYCIA XBLITZ MOVE 4K+ JAKO KAMERY INTERNETOWEJ W WINDOWS 10

1. Podłącz kamerą Xblitz Move 4K+ do PC z aktualnym Windows 10 za pomocą przewodu USB.

2. Wybierz i zaakceptuj opcję: PC Camera [na ekranie kamery] 

3. Nastąpi automatyczna konfiguracja urządzenia, zakończone komunikatem "Urządzenie jest gotowe"

4. Ciesz się funkcjonalnością kamery internetowej

Rady dodatkowe:

1. W przypadku podłączenia urządzenia do komputera wyposażonego we wbudowaną kamerę [aby uniknąć konfliktu], wyłącz ją poprzez menedżer urządzeń. Panel sterowania -> Sprzęt i dźwięk -> menedżer urządzeń -> Aparaty fotograficzne. 
Kamera Xblitz Move 4K+ powinna zostać oznaczona jako: DEMO1 
Naciśnij PPM na zintegrowana kamerę a następnie wybierz opcję "wyłącz". 

2. Przejdź w systemie Windows 10 do Uprawnień Aplikacji i nadaj Kamerze dostęp do aplikacji ze Sklepu Microsoft Store takich, jak Skype.

*UWAGA kamera Xblitz Move 4K+ w trybie kamery internetowej nie obsługuje nagrywania dźwięku. 

Kamera sportowa Xblitz Move 4K+ z podwójnym wyświetlaczem i naręcznym pilotem zdalnego sterowania. Kamera dla sportowców, osób aktywnych, poszukujących wrażeń, biegaczy, rowerzystów, nurków, pływaków, alpinistów i narciarzy.

Xblitz
5902479671970

Specjalne kody